Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

POKAŻ SWOJE NOGI I ZGARNIJ TORBĘ SPORTOWĄ OD HASCO-LEK!

POKAŻ SWOJE NOGI I ZGARNIJ TORBĘ SPORTOWĄ OD HASCO-LEK!

Na trasie czeka Cię wiele niespodzianek. Błoto, lodowata woda, liczne wzniesienia, piach i gąszcz roślin… Ciekawe, jak po tym wszystkim będą wyglądać Twoje nogi! Nasza ciekawość jest tak wielka, że razem z Hasco-Lek przygotowaliśmy KONKURS!

Więcej >>> Mniej...

Pokaż, jak wyglądały Twoje nogi przed i po starcie w Survival Race by Fortiven Activ Gel. Do zgarnięcia sportowa torba, a nagrodzimy aż 3 osoby!

ZASADY:

  1. Wykonaj zdjęcie, które pokaże, jak wyglądały Twoje nogi PRZED i PO starcie w Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu, 1 i 2 września 2018.

  2. Wstaw zdjęcie lub film pod >> postem konkursowym na Facebooku <<. Możesz przesłać dowolną ilość zgłoszeń!

  3. Konkurs trwa do 5 września 2018, do godziny 23:59.

  4. W ciągu tygodnia specjalne jury Hasco-Lek + Survival Race wyłoni trzech zwycięzców, którzy otrzymają sportową torbę.


Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Survival Race od technologicznej kuchni - Microsoft partnerem

Survival Race od technologicznej kuchni - Microsoft partnerem

Survival Race nie bierze jeńców i nie uznaje kompromisów! To test na wytrzymałość organizmu, który przejdą tylko najlepsi. W tym roku wydarzenie po raz kolejny wspiera firma Microsoft, która w miasteczku survivalowym przygotowała dla śmiałków strefę z urządzeniami Surface Pro 4 oraz Xbox One. To sprzęty, które – podobnie jak sami zawodnicy Survival Race – nie uginają się nawet pod największym obciążeniem i zawsze pracują na pełnych obrotach.

Więcej >>> Mniej...

Surface Pro 4 – komputer z żelaznymi płucami

Lekki, bo waży niewiele ponad 0.7 kg. Wydajny, bo nie łapie zadyszki i wytrzymuje nawet najbardziej obciążające procesor programy i aplikacje. Mobilny, bo po odłączeniu od ładowania pracuje nieprzerwanie nawet przez 9 godzin. Nie, to nie jest opis jednego z uczestników Survival Race. To Surface Pro 4. Komputer z odłączaną klawiaturą został zaprojektowany tak, aby z łatwością można było schować go do plecaka czy torby i zabrać ze sobą wszędzie: w podróż czy na spotkanie biznesowe. A po skończonych zawodach – na kanapę, by w końcu odsapnąć po wysiłku fizycznym oglądając film na jego 12’3-calowym wyświetlaczu. Microsoft Surface Pro 4 to urządzenie dedykowane mobilnym profesjonalistom, którzy cenią sobie wygodę pracy, design urządzenia oraz jego wyjątkową wydajność, pozwalającą czerpać przyjemność z użytkowania komputera pełnymi garściami.

Kickstand umieszczony z tyłu urządzenia umożliwia wygodne rozstawienie ekranu niemalże do pozycji leżącej. Dzięki odczepianej klawiaturze i możliwości pracy w
trybie tabletu ten wszechstronny sprzęt sprawdza się zarówno w biurze, jak i w terenie. Z komputerem Surface Pro 4 współpracuje także pióro Surface Pen. Odręczne robienie notatek czy tworzenie profesjonalnych projektów graficznych nigdy wcześniej nie było tak proste. Urządzenia z linii Microsoft Surface wyznaczają nowe standardy w zakresie szybkości oraz płynności użytkowania. Praca, zabawa i rozrywka z komputerami Surface Pro 4, stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Zabawa dla całej rodziny z konsolą Xbox One

W czasach największej popularności smartfonów, dronów i innych nowinek technologicznych, maluchy coraz trudniej zachęcić do zabawy z dala od gadżetów i telewizora. Czy można więc znaleźć ciekawą zabawę, która nie znudzi się za szybko, będzie edukacyjna, a jednocześnie zapewni rozrywkę całej rodzinie? Tak! Gry rodzinne na konsoli Xbox One to rozwiązanie, które spełnia najbardziej surowe wymagania zarówno rodziców jak i najmłodszych, którzy wychowani wśród technologii nie wyobrażają sobie zabawy z dala od nowoczesnych urządzeń. Rodzice wiedzą, że rozrywka z nowoczesnym gadżetem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż rower czy piłka. Zabawa w domu nie musi jednak oznaczać biernego wypoczynku! Gry na konsoli Xbox One to świetna okazja do zabawy z rodzicem lub rodzeństwem, która pozwoli wspólnie spędzić czas w zaciszu własnego salonu. Szeroki wybór tytułów dostępnych na konsoli Xbox zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów. Oprócz przyjemności z chwil spędzonych razem, wspólna zabawa pozwoli też dzieciom rozwinąć swoje umiejętności koordynacji ruchowej, logicznego myślenia i przede wszystkim pracy zespołowej.

Zgarnij sportową torbę od Hasco-Lek!

Zgarnij sportową torbę od Hasco-Lek!

Survival Race by Fortiven Activ Gel już w ten weekend! Przygotowani? Macie już torbę, w którą zapakujecie wygodne buty? Jeśli nie, teraz macie szansę ją wygrać w naszym konkursie na Facebooku!

Więcej >>> Mniej...

Zasady konkursu nigdy nie były tak proste! Wystarczy, że pod postem konkursowym, który znajdziecie TUTAJ, odpowiecie na pytanie: "W którym roku Fortiven Activ Gel został wprowadzony na rynek?". Wygrywają trzy osoby, które napiszą pierwszy oraz dwa ostatnie komentarze. Koniec konkursu zostanie ogłoszony przez Organizatorów, możecie jednak zostawić dowolną ilośc komentarzy! Czas, start!

Regulamin konkursu dostępny W TYM MIEJCU.

Przyjedź na wydarzenie Vozillą!

Przyjedź na wydarzenie Vozillą!

Chcesz podjechać pod samo wydarzenie? Zachęcamy do skorzystania z samochodów elektrycznych Vozilla! Przygotowaliśmy specjalną strefę parkowania, dzięki której zaparkujesz wypożyczone auto przy samym starcie Survival Race by Fortiven Activ Gel!

Więcej >>> Mniej...

Vozilla to miejska wypożyczalnia samochodów elektrycznych we Wrocławiu.


Okolice wydarzenia będą wyłączone z ruchu samochodowego, dlatego zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy też o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego.


Mimo to chcesz zaparkować jak najbliżej? Skorzystaj z specjalnej strefy parkowania Vozilla! Zarejestruj się, pobierz aplikację i korzystaj z miejskich samochodów elektrycznych w każdym miejscu Wrocławia!

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Widzimy się już za tydzień, 1 i 2 września na terenie kąpieliska "Morskie Oko" we Wrocławiu! Sprawdź rozkład jazdy i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby dowiedzieć się jak najwięcej!

Chcesz zobaczyć, co czeka Cię na trasie?

Mapę trasy Survival Race by Fortiven Activ Gel z opisem przeszkód znajdziesz >> TUTAJ <<!

Strefa startu Survival Race by Fortiven Activ Gel będzie znajdować się na kąpielisku "Morskie Oko" przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu. Wszelkie atrakcje oraz STREAT FOOD FESTIWAL będzie na Was czekać naprzeciwko kortów tenisowych, na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A. Będą one dostępne w sobotę do godziny 18:00 i w niedzielę do godziny 17:00.

Biuro Zawodów umieszczone zostane w białym namiocie kortów tenisowych "Morskie Oko" - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A.

Oświadczenia i zgody niezbędne do biegu znajdziesz TUTAJ.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości, któy będzie potrzebny do weryfikacji danych!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

Karty na stół! Przed Wami dokładne mapy miasteczka oraz tras Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

Piąta edycja będzie wyjątkowa pod względem ilości przygotowanych dla Was atrakcji. Uwierzcie nam, warto przyjść do miasteczka przed biegiem lub zostać po jego zakończeniu! W ramach pakietu startowego będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z strzelnicy paintball i ASG, dmuchanego tor przeszkód WIPE OUT, dmuchanych drabinek, zajęć z stretchingu i rolowania, a także atrakcji dostępnych na stoiskach naszych partnerów.

Od takiej ilości endorfin i aktywności na pewno zgłodniejecie. I w tej kwestii o Was zadbamy! Tuż obok STREFY ATRAKCJI znajdziecie STREAT FOOD FESTIWAL - nasyconą różnorodnością strefę gastro. Czekać na Was będzie aż 16 różnych wystawców!

Ich dokładny opis możecie znaleźć >> tutaj <<.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.


Przejdźmy do tego, na co wszyscy czekali - MAPA TRASY!

Bieg rozpoczniecie w wakacyjnym klimacie - spotykamy się na plaży kąpieliska "Morskie Oko"! Nie liczcie jednak na urlop, bo jeszcze na piasku czekają na Was pierwsze survivalowe przeszkody. Truchtem przebiegniemy przez środek jeziora, aby zaraz potem zdobyć Kilimandżaro. Najwytrwalsze "maszyny" poczują się niczym zawodowi sportowcy, wbiegając na Stadion Olimpijski.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź, jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami!

1 ZASŁONA DYMNA

2 SMOCZY OGIEŃ

3 PRZEPRAWA

4 DEMOTYWATORY

5 TOCZENIE OPON

6 DĘTKI TRAKTOROWE

7 ELEKTROFAZA

8 WATER LINE - SPACER PO LINIE

9 WSPINACZKA PO LINIE

10 DOBRY BALANS

11 RÓWNOWAŻNIE

12 MONKEY BAR

13 MIOTACZ DZIDY

14 PAJĄCZEK

15 ZAPORY DROGOWE

16 PRZESZKODA MENTALNA

17 PIONOWA SIATKA

18 SIATKA ZAGŁADY

19 SPACER Z PIESKIEM

20 PANIERKA

21 CIASNA GUMA

22 PODNOSZENIE ZAWIESZONYCH CIĘŻARÓW

23 WATER PRISON

24 BŁOTNA PRZEPRAWA

25 HAŁDA OPON

26 WIELORYB

27 BASEN

28 ŚCIANA BIEGU GLADIATORA

29 STRZELANIE Z PAINTBALLA

30 GORILLA TRAP

31 TRICEPS KILLER

32 SPACER TRAGARZA

33 ŚCIANA

34 PRZEPLATANKA

35 WRAKI SAMOCHODÓW

36 KING KONG

37 WYŚCIG SZCZURÓW

38 PIRAMIDA

39 PRZESZKODA MICROSOFT

40 SLIP&SLIDE

41 SŁOMIANE WZGÓRZE

42 DOBRY BALANS

43 MAGLOWNICA

44 QUARTER PIPE - RAMPA

45 KRAINA LODU

46 PANIERKA // BŁOTNA SIATKA

47 PRZEPRAWA

48 FUTBOLIŚCI

49 ZASIEKI

50 JEEPY

Chcesz wiedzieć więcej o naszych przeszkodach? Sprawdź TUTAJ.

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Piąta edycja Survival Race będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na obchodzony jubileusz, ale i przez ilość atrakcji dostępnych dla zawodników i kibiców. Jedną z nich będą stoiska Sponsora Tytularnego wydarzenia: firmy Hasco-Lek.

Więcej >>> Mniej...

Hasco-Lek to firma działająca w branży farmaceutycznej. Produkuje leki, suplementy diety oraz produkty poprawiające komfort sportowców, takie jak Fortiven Activ Gel.

Partner przygotuje w survivalowym miasteczku dwie strefy: rozmów i regeneracji. W pierwszej z nich czekać będą wygodne pufy, na których będziecie mogli odpocząć oraz porozmawiać ze specjalistami Hasco-Lek o dostępnych na rynku produktach. Między innymi o tych, które pomogą Wam w utrzymaniu życiowego balansu lub przyspieszeniu powrotu do zdrowia. Należy do nich również Fortiven Activ Gel.

W strefie regeneracji spotkacie fizjoterapeutów, którzy wykonają zabiegi na Waszych zmęczonych biegiem mięśniach, w razie potrzeby z zastosowaniem Fortiven Activ Gel. Żel dodatkowo przyspieszy wchłanianie siniaków i krwiaków. To jedyny na rynku żel dostępny bez recepty w tak wysokiej dawce*, dlatego będzie idealnym wyborem po przekroczeniu mety w biegu z przeszkodami! Pamiętajcie tylko, żeby przed odwiedzeniem tego stoiska wziąć prysznic i opłukać się z błota. :)

*- najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty.

*FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Jaguars Kąty Wrocławskie na trasie Survival Race we Wrocławiu!

Jaguars Kąty Wrocławskie na trasie Survival Race we Wrocławiu!

Atmosfera na Survival Race by Fortiven Activ Gel osiągnie poziom maksymalny, także dzięki drużynie futboli amerykańskiego, Jaguars Kąty Wrocławskie!

Więcej >>> Mniej...

Przedstawiamy nową przeszkodę na Survival Race we Wrocławiu! Chłopaki z drużyny będą jednym z ostatnich zadań, z jakimi przyjdzie Wam się zmierzyć. Od tego, czy uda Wam się ich ominąć, będzie zależeć to, czy dotrzecie do mety! Bądźcie gotowi na walkę oko w oko z prawdziwymi futbolistami!

Wygraj torbę sportową od Fortiven Activ Gel!

Wygraj torbę sportową od Fortiven Activ Gel!

Survival Race by Fortiven Activ Gel już za 15 dni! Jak idą przygotowania? Jakieś problemy z motywacją? Jeśli tak, to mamy dla Was razem z Grupa Hasco konkurs, który Was zmotywuje!

Więcej >>> Mniej...

Pokażcie, jak przygotowujecie swoje nogi do startu. Wejdźcie w post konkursowy na Facebooku i zostawcie w komentarzu zdjęcie lub film, na którym prezentujecie Wasze NOGI w trakcie przygotowań do Survival Race.

Możecie zgarnąć 1 z 3 markowych toreb sportowych od Fortiven Activ Gel!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Urazy - kiedy leczyć je samemu, a kiedy udać się do specjalisty?

Urazy - kiedy leczyć je samemu, a kiedy udać się do specjalisty?

Aktywność fizyczna to zdecydowany trend naszych czasów. Wszyscy głośno wymieniają pozytywne skutki uprawiania sportu. Jednak istnieje też druga strona medalu - urazy. Warto zaznaczyć, że te odpowiednio rozpoznane i leczone, nie muszą ograniczać naszego ruchu. W jaki sposób odpowiednio zadbać o ich wyleczenie? Kiedy leczyć urazy samemu, a kiedy warto udać się do specjalisty?

Więcej >>> Mniej...

Uprawiając sport, możemy doznać różnego rodzaju urazów. Kiedy zaczynamy odczuwać dyskomfort, warto zwrócić na niego uwagę i zastanowić się, co może stanowić źródło problemu. - Natura przewidziała, że człowiek będzie miał urazy. Że może naciągnąć ścięgno, złamać palec, czy zostać uderzony maczugą. Dlatego właśnie, gdy np. skręcisz kostkę, pojawia się obrzęk, który stabilizuje staw skokowy. Pojawia się też ból, który czasami zmusza do odciążenia uszkodzonej kończyny - tłumaczy ortopeda ze szpitala Vratislavia Medica, dr Tomasz Mazur.

Drobne urazy, takie jak stłuczenia mięśnia, lekkie skręcenie czy naciągnięcie ścięgna można leczyć samodzielnie. - Wystarczy zastosować procedurę RISE, czyli: odpoczynek (rest), chłodzenie zimnym okładem (ice), uciśnięcie np. zwykłym bandażem (compress) oraz uniesienie (elevate) – wyjaśnia dr Tomasz Mazur.

Dobrym rozwiązaniem na powstałe obrzęki, stłuczenia, a nawet krwiaki podskórne, będzie zastosowanie odpowiedniego żelu o działaniu przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym: Fortiven Activ Gel. Produkt posiada największą dawkę heparyny na rynku*, dzięki czemu przyspiesza wchłanianie siniaków i krwiaków, a także skutecznie łagodzi obrzęki nóg, dzięki czemu przynosi ulgę**. Formuła żelu, która szybko się wchłania i nie zostawia tłustych śladów, nada się do nałożenia pod bandaż czy inny rodzaj zastosowanego ucisku.

Jeśli po 2-3 dniach od rozpoczęcia samodzielnego leczenia nie odczuwasz poprawy, warto udać się do specjalisty, najlepiej ortopedy. Lekarza należy również odwiedzić przy poważniejszych urazach, jak np. skręcenie czy zwichnięcie.

- Prawidłowa diagnoza i właściwe leczenie to warunki szybkiego powrotu do zdrowia. Z kontuzjami jest bowiem tak, że czasami dolegliwości mijają tylko na pozór. Nawet uszkodzona łąkotka może się po pewnym czasie samoistnie tak ustawić, że pacjent swobodnie chodzi, a nawet biega, i wydaje mu się, że już jest zdrowy. Ale tak naprawdę w jego kolanie tyka bomba zegarowa. I po kilku tygodniach czy miesiącach, zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie, nagle łękotka znów się przesuwa, kolano jest zablokowane i trzeba dzwonić po pomoc - opowiada ortopeda, dr Tomasz Mazur.

Dlatego nie odkładaj nigdy wizyty u lekarza, kiedy odczuwasz ból. Dzięki wizycie u specjalisty zwiększasz szansę na pełne wyleczenie i szybszy powrót do uprawiania sportu.

*- najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty
**- na podstawie oceny użytkowników Fortiven Actib Gel N=405. Wyniki badania
użytkowniczek CAWI przeprowadzonego dla Hasco w listopadzie 2017 r.

*FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.
*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2018!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2018!

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Wypełnij oświadczenie, które znajdziesz >> TU <<.>> Regulamin Survival Race 2018 <<

Wielka wyżerka na Survival Race we Wrocławiu!

Wielka wyżerka na Survival Race we Wrocławiu!

Survival Race to nie tylko bieg z przeszkodami, to festiwal sportowy z wieloma atrakcjami! Jedną z nich będzie zlot food trucków organizowany razem z Wrocław StrEAT.

Więcej >>> Mniej...

StrEAT Food Festiwal, czyli ogromny festiwal food trucków, będzie znajdować się na polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A - naprzeciw kortów tenisowych. Wystawcy zaserwują różnorodną i (przede wszystkim!) smaczną szamę. Na pewno uzupełnisz tam deficyt kalorii po biegu!

Po więcej wiadomości zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku. Wkrótce rozpoczniemy ogłaszanie obecnych food trucków!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/