Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WROCŁAW: ZMIANA TERMINU! 21-22 WRZEŚNIA 2019

WROCŁAW: ZMIANA TERMINU! 21-22 WRZEŚNIA 2019

UWAGA Survivalowicze z Wrocławia! Zmieniamy termin 6. edycji Survival Race w stolicy Dolnego Śląska, widzimy się w weekend 21-22 września 2019 - rezerwujcie datę i szykujcie się na wyzwanie!

Więcej >>> Mniej...

▸ 21-22 WRZEŚNIA 2019 ◂

Z uwagi na przesunięcie daty wrocławskiego maratonu i pokrycie się terminów z naszym wydarzeniem, zdecydowaliśmy się dać Wam dodatkowy tydzień na dopieszczenie formy. Wielki finał szóstego sezonu odbędzie się 21-22 września 2019 i mamy nadzieję, że dobrze wykorzystacie ten nadprogramowy czas!

Zmiana terminu wynika z troski o Was - uczestników Survivalu - i była konieczna, aby uniknąć komplikacji związanych z organizacją wydarzeń, logistyką czy komunikacją miejską.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Mamy więcej czasu, by na maksa dopieścić dla Was kolejną edycję. Wy macie dodatkowy tydzień treningów, by przygotować się na wyzwanie - może ta survivalowa rampa będzie mniej straszna? :)

Zapiszcie nową datę w kalendarzu, szykujcie się na porządną dawkę emocji i widzimy się w weekend 21-22 września 2019!
Pamiętajcie, że tylko do 31 października (środa) możecie dorwać pakiety startowe w najniższej możliwej cenie.

Wystartuję w Survival Race 2019 - Wrocław
Wytarzam dziecko w błocie na Survival Race KIDS Wrocław

www.instagram.com/survivalracepl
Grupa Trójkąta Mocy!

ZAPISY NA SEZON 2019 RUSZYŁY!

ZAPISY NA SEZON 2019 RUSZYŁY!

Dawaj na SURVIVAL RACE 2019!

Podejmij wyzwanie i weź udział w VI edycji miejskiego biegu z przeszkodami!

Widzimy się 1-2 czerwca w Poznaniu oraz 21-22 września we Wrocławiu.

Więcej >>> Mniej...

Podzielasz pasję do sportu i mocnych wrażeń? Szukasz sposobów na podkręcenie adrenaliny? Potrzebujesz odskoczni od codzienności albo po prostu polujesz na niepowtarzalne formy rozrywki?

Dołącz do pozostałych bohaterów kolejnego sezonu i walcz razem z nami! Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez bunkry - to tylko część smaczków, jakie czyhają na trasie. Ale Survival Race to nie tylko ekstremalny bieg, to dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i niespodziankami dla wszystkich!

Wybierz dystans dla siebie:

★ STARTER (dla początkujących) - 3 km + 15 przeszkód

★★ WARRIOR (dla wojowników) - 6 km + 30 przeszkód

★★★ MACHINE (dla najtwardszych) - 12 km + 50 przeszkód

Masz większe ambicje? Walcz o podium, pobijaj rekordy i zostań mistrzem w kultowej fali LEGEND!

Tt3Z-Fk66W6PIbHfh5BFGuQ_cxopTztSQdu2cDxJ

To pierwsza fala na dystansach STARTER (3 km i 15 przeszkód), WARRIOR (6 km i 30 przeszkód) oraz MACHINE (12 km z 50 przeszkodami), w której znajdą się zawodnicy walczący o miejsce na podium i atrakcyjne nagrody. Pozostali uczestnicy biegu zostaną ujęci w kwalifikacji ogólnej, jednak trójka najlepszych mężczyzn i kobiet zostanie wyłoniona wyłącznie wśród osób zapisanych w pierwszej fali.

Nie chcesz startować w pojedynkę? Namów znajomych lub zintegruj grupę z pracy, zbierz ekipę i stwórz DRUŻYNĘ! Razem raźniej i taniej - każdy team powyżej 5 osób może liczyć na zniżkę.

Wytarzaj swoje dziecko w błocie!

Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu? Szukasz sposobów na rozładowanie energii i dobrą zabawę dla swojej pociechy?

Daj się wyszaleć swojej latorośli i dołącz do pozostałych rodziców, którzy pozwolą dzieciakom porządnie się pobrudzić!

Przygotowaliśmy trzy dystanse dla najmłdoszych:

★ KRASNAL (3-6 lat) - ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód

★★ PIRAT (7-10 lat) - ok. 1 400 m trasy + ok. 10 przeszkód

★★★ NINJA (11-13 lat) - ok. 2 000 m trasy + ok. 15 przeszkód

VI edycja to nowe przeszkody, jeszcze więcej emocji i masa wydzielanych endorfin! Podnosimy poprzeczkę i poszerzamy granice możliwości - sprawdź na co Cię stać i przeżyj z nami przygodę życia. Bez Ciebie nie biegniemy!

Nie zwlekaj z zakupem pakietu startowego - z każdym miesiącem cena wzrasta!

Zacznij walkę już teraz: www.survivalrace.pl

Dołącz do wydarzeń:

Wrocław bit.ly/SR-2019-WRO

Poznań bit.ly/SR-2019-POZ

Survival Race Kids Wrocław bit.ly/SR-2019-WRO-Kids

Survival Race Kids Poznań bit.ly/SR-2019-POZ-Kids

WYNIKI SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL 2018 WE WROCŁAWIU!

WYNIKI SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL 2018 WE WROCŁAWIU!

Przed Wami wyniki Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu. Gratulujemy wszystkim, którzy przekroczyli metę. Dla wielu z Was to była prawdziwa walka do ostatniego metra! Możecie być z siebie dumni!

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź swój wynik, wybierając odpowiedni plik z listy poniżej.

DYSTANS “STARTER” - 3 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<

DYSTANS “WARRIOR” - 6 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<

DYSTANS “MACHINE” - 12 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<

DYSTANS “ANIMAL” - 24 KM

>> Klasyfikacja OPEN <<


Jeśli na liście wyników nie widzisz swojego czasu wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Jak radzić sobie z urazami po biegu?

Jak radzić sobie z urazami po biegu?

Aktywność fizyczna to przede wszystkim pozytywne emocje i dobra zabawa. Czasem jednak może prowadzić do różnego rodzaju bolączek. O tym, jakie są najczęstsze urazy biegaczy, a także jak sobie z nimi radzić opowiada fizjoterapeuta szpitala Vratislavia Medica, Łukasz Smolarczyk.

Więcej >>> Mniej...

- Najpowszechniejszym urazem wśród biegaczy jest naderwanie mięśnia. Objawia się silnym bólem, niedyspozycją i może prowadzić do długotrwałej przerwy w treningach. Wyróżniamy 3 stopnie uszkodzenia: w pierwszym powstaje nieznaczny obrzęk oraz krwiak, często zwany naciągnięciem mięśnia. W I i II stopniu to naderwanie. Obiektywnym badaniem określającym stopień uszkodzenia mięśnia jest USG dynamiczne – wyjaśnia Łukasz Smolarczyk.

Zastanawiasz się, dlaczego to akurat Ty doznałeś urazu? Ich najczęstsze przyczyny to m.in.: brak lub niewystarczająca rozgrzewka, długotrwałe przeciążenia i przetrenowanie, nieodpowiednia dieta lub odwodnienie organizmu, nadmierne rozciąganie mięśnia lub nieprawidłowa technika wykonywania ćwiczeń.

Leczenie urazów to w pierwszej kolejności praca z obrzękiem i krwiakiem, a także walka z bólem. Tutaj można zdecydować się na zastosowanie maści kojącej, np. Fortiven Activ Gel. Produkt posiada największą na rynku dawkę heparyny*, dzięki czemu przyspiesza wchłanianie się siniaków i krwiaków, skutecznie łagodzi obrzęki i przynosi ulgę*.

Jednym z zabiegów może być głęboka oscylacja, krioterapia, laseroterapia czy kinesiology taping. Późniejsze formy powrotu do funkcji to szeroko rozumiana terapia z fizjoterapeutą.

- Warto zaznaczyć, że nie zawsze zmniejszenie objawów bólowych równa się z wyleczeniu uszkodzenia. Zbyt wczesny powrót do aktywności sportowej stanowi duże ryzyko powtórnego uszkodzenia – tłumaczy specjalista ze szpitala Vratislavia Medica.

Profilaktyka to przede wszystkim dostosowanie obciążeń treningowych do stanu zdrowia. - Należy pamiętać o odpowiednio przeprowadzanej rozgrzewce, poprawnym wykonywaniu ćwiczeń oraz regularnym rozciąganiu po zakończonym treningu w celu zwiększenia elastyczności mięśni – przestrzega Smolarczyk. Warto urozmaicić również swoją aktywność fizyczną o różnorodne formy ruchu, co wzmocni osłabione grupy mięśniowe.

* -FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

POKAŻ SWOJE NOGI I ZGARNIJ TORBĘ SPORTOWĄ OD HASCO-LEK!

POKAŻ SWOJE NOGI I ZGARNIJ TORBĘ SPORTOWĄ OD HASCO-LEK!

Na trasie czeka Cię wiele niespodzianek. Błoto, lodowata woda, liczne wzniesienia, piach i gąszcz roślin… Ciekawe, jak po tym wszystkim będą wyglądać Twoje nogi! Nasza ciekawość jest tak wielka, że razem z Hasco-Lek przygotowaliśmy KONKURS!

Więcej >>> Mniej...

Pokaż, jak wyglądały Twoje nogi przed i po starcie w Survival Race by Fortiven Activ Gel. Do zgarnięcia sportowa torba, a nagrodzimy aż 3 osoby!

ZASADY:

  1. Wykonaj zdjęcie, które pokaże, jak wyglądały Twoje nogi PRZED i PO starcie w Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu, 1 i 2 września 2018.

  2. Wstaw zdjęcie lub film pod >> postem konkursowym na Facebooku <<. Możesz przesłać dowolną ilość zgłoszeń!

  3. Konkurs trwa do 5 września 2018, do godziny 23:59.

  4. W ciągu tygodnia specjalne jury Hasco-Lek + Survival Race wyłoni trzech zwycięzców, którzy otrzymają sportową torbę.


Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Survival Race od technologicznej kuchni - Microsoft partnerem

Survival Race od technologicznej kuchni - Microsoft partnerem

Survival Race nie bierze jeńców i nie uznaje kompromisów! To test na wytrzymałość organizmu, który przejdą tylko najlepsi. W tym roku wydarzenie po raz kolejny wspiera firma Microsoft, która w miasteczku survivalowym przygotowała dla śmiałków strefę z urządzeniami Surface Pro 4 oraz Xbox One. To sprzęty, które – podobnie jak sami zawodnicy Survival Race – nie uginają się nawet pod największym obciążeniem i zawsze pracują na pełnych obrotach.

Więcej >>> Mniej...

Surface Pro 4 – komputer z żelaznymi płucami

Lekki, bo waży niewiele ponad 0.7 kg. Wydajny, bo nie łapie zadyszki i wytrzymuje nawet najbardziej obciążające procesor programy i aplikacje. Mobilny, bo po odłączeniu od ładowania pracuje nieprzerwanie nawet przez 9 godzin. Nie, to nie jest opis jednego z uczestników Survival Race. To Surface Pro 4. Komputer z odłączaną klawiaturą został zaprojektowany tak, aby z łatwością można było schować go do plecaka czy torby i zabrać ze sobą wszędzie: w podróż czy na spotkanie biznesowe. A po skończonych zawodach – na kanapę, by w końcu odsapnąć po wysiłku fizycznym oglądając film na jego 12’3-calowym wyświetlaczu. Microsoft Surface Pro 4 to urządzenie dedykowane mobilnym profesjonalistom, którzy cenią sobie wygodę pracy, design urządzenia oraz jego wyjątkową wydajność, pozwalającą czerpać przyjemność z użytkowania komputera pełnymi garściami.

Kickstand umieszczony z tyłu urządzenia umożliwia wygodne rozstawienie ekranu niemalże do pozycji leżącej. Dzięki odczepianej klawiaturze i możliwości pracy w
trybie tabletu ten wszechstronny sprzęt sprawdza się zarówno w biurze, jak i w terenie. Z komputerem Surface Pro 4 współpracuje także pióro Surface Pen. Odręczne robienie notatek czy tworzenie profesjonalnych projektów graficznych nigdy wcześniej nie było tak proste. Urządzenia z linii Microsoft Surface wyznaczają nowe standardy w zakresie szybkości oraz płynności użytkowania. Praca, zabawa i rozrywka z komputerami Surface Pro 4, stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Zabawa dla całej rodziny z konsolą Xbox One

W czasach największej popularności smartfonów, dronów i innych nowinek technologicznych, maluchy coraz trudniej zachęcić do zabawy z dala od gadżetów i telewizora. Czy można więc znaleźć ciekawą zabawę, która nie znudzi się za szybko, będzie edukacyjna, a jednocześnie zapewni rozrywkę całej rodzinie? Tak! Gry rodzinne na konsoli Xbox One to rozwiązanie, które spełnia najbardziej surowe wymagania zarówno rodziców jak i najmłodszych, którzy wychowani wśród technologii nie wyobrażają sobie zabawy z dala od nowoczesnych urządzeń. Rodzice wiedzą, że rozrywka z nowoczesnym gadżetem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż rower czy piłka. Zabawa w domu nie musi jednak oznaczać biernego wypoczynku! Gry na konsoli Xbox One to świetna okazja do zabawy z rodzicem lub rodzeństwem, która pozwoli wspólnie spędzić czas w zaciszu własnego salonu. Szeroki wybór tytułów dostępnych na konsoli Xbox zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów. Oprócz przyjemności z chwil spędzonych razem, wspólna zabawa pozwoli też dzieciom rozwinąć swoje umiejętności koordynacji ruchowej, logicznego myślenia i przede wszystkim pracy zespołowej.

Zgarnij sportową torbę od Hasco-Lek!

Zgarnij sportową torbę od Hasco-Lek!

Survival Race by Fortiven Activ Gel już w ten weekend! Przygotowani? Macie już torbę, w którą zapakujecie wygodne buty? Jeśli nie, teraz macie szansę ją wygrać w naszym konkursie na Facebooku!

Więcej >>> Mniej...

Zasady konkursu nigdy nie były tak proste! Wystarczy, że pod postem konkursowym, który znajdziecie TUTAJ, odpowiecie na pytanie: "W którym roku Fortiven Activ Gel został wprowadzony na rynek?". Wygrywają trzy osoby, które napiszą pierwszy oraz dwa ostatnie komentarze. Koniec konkursu zostanie ogłoszony przez Organizatorów, możecie jednak zostawić dowolną ilośc komentarzy! Czas, start!

Regulamin konkursu dostępny W TYM MIEJCU.

Przyjedź na wydarzenie Vozillą!

Przyjedź na wydarzenie Vozillą!

Chcesz podjechać pod samo wydarzenie? Zachęcamy do skorzystania z samochodów elektrycznych Vozilla! Przygotowaliśmy specjalną strefę parkowania, dzięki której zaparkujesz wypożyczone auto przy samym starcie Survival Race by Fortiven Activ Gel!

Więcej >>> Mniej...

Vozilla to miejska wypożyczalnia samochodów elektrycznych we Wrocławiu.


Okolice wydarzenia będą wyłączone z ruchu samochodowego, dlatego zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy też o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego.


Mimo to chcesz zaparkować jak najbliżej? Skorzystaj z specjalnej strefy parkowania Vozilla! Zarejestruj się, pobierz aplikację i korzystaj z miejskich samochodów elektrycznych w każdym miejscu Wrocławia!

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Widzimy się już za tydzień, 1 i 2 września na terenie kąpieliska "Morskie Oko" we Wrocławiu! Sprawdź rozkład jazdy i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby dowiedzieć się jak najwięcej!

Chcesz zobaczyć, co czeka Cię na trasie?

Mapę trasy Survival Race by Fortiven Activ Gel z opisem przeszkód znajdziesz >> TUTAJ <<!

Strefa startu Survival Race by Fortiven Activ Gel będzie znajdować się na kąpielisku "Morskie Oko" przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu. Wszelkie atrakcje oraz STREAT FOOD FESTIWAL będzie na Was czekać naprzeciwko kortów tenisowych, na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A. Będą one dostępne w sobotę do godziny 18:00 i w niedzielę do godziny 17:00.

Biuro Zawodów umieszczone zostane w białym namiocie kortów tenisowych "Morskie Oko" - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A.

Oświadczenia i zgody niezbędne do biegu znajdziesz TUTAJ.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości, któy będzie potrzebny do weryfikacji danych!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

Karty na stół! Przed Wami dokładne mapy miasteczka oraz tras Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

Piąta edycja będzie wyjątkowa pod względem ilości przygotowanych dla Was atrakcji. Uwierzcie nam, warto przyjść do miasteczka przed biegiem lub zostać po jego zakończeniu! W ramach pakietu startowego będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z strzelnicy paintball i ASG, dmuchanego tor przeszkód WIPE OUT, dmuchanych drabinek, zajęć z stretchingu i rolowania, a także atrakcji dostępnych na stoiskach naszych partnerów.

Od takiej ilości endorfin i aktywności na pewno zgłodniejecie. I w tej kwestii o Was zadbamy! Tuż obok STREFY ATRAKCJI znajdziecie STREAT FOOD FESTIWAL - nasyconą różnorodnością strefę gastro. Czekać na Was będzie aż 16 różnych wystawców!

Ich dokładny opis możecie znaleźć >> tutaj <<.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.


Przejdźmy do tego, na co wszyscy czekali - MAPA TRASY!

Bieg rozpoczniecie w wakacyjnym klimacie - spotykamy się na plaży kąpieliska "Morskie Oko"! Nie liczcie jednak na urlop, bo jeszcze na piasku czekają na Was pierwsze survivalowe przeszkody. Truchtem przebiegniemy przez środek jeziora, aby zaraz potem zdobyć Kilimandżaro. Najwytrwalsze "maszyny" poczują się niczym zawodowi sportowcy, wbiegając na Stadion Olimpijski.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź, jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami!

1 ZASŁONA DYMNA

2 SMOCZY OGIEŃ

3 PRZEPRAWA

4 DEMOTYWATORY

5 TOCZENIE OPON

6 DĘTKI TRAKTOROWE

7 ELEKTROFAZA

8 WATER LINE - SPACER PO LINIE

9 WSPINACZKA PO LINIE

10 DOBRY BALANS

11 RÓWNOWAŻNIE

12 MONKEY BAR

13 MIOTACZ DZIDY

14 PAJĄCZEK

15 ZAPORY DROGOWE

16 PRZESZKODA MENTALNA

17 PIONOWA SIATKA

18 SIATKA ZAGŁADY

19 SPACER Z PIESKIEM

20 PANIERKA

21 CIASNA GUMA

22 PODNOSZENIE ZAWIESZONYCH CIĘŻARÓW

23 WATER PRISON

24 BŁOTNA PRZEPRAWA

25 HAŁDA OPON

26 WIELORYB

27 BASEN

28 ŚCIANA BIEGU GLADIATORA

29 STRZELANIE Z PAINTBALLA

30 GORILLA TRAP

31 TRICEPS KILLER

32 SPACER TRAGARZA

33 ŚCIANA

34 PRZEPLATANKA

35 WRAKI SAMOCHODÓW

36 KING KONG

37 WYŚCIG SZCZURÓW

38 PIRAMIDA

39 PRZESZKODA MICROSOFT

40 SLIP&SLIDE

41 SŁOMIANE WZGÓRZE

42 DOBRY BALANS

43 MAGLOWNICA

44 QUARTER PIPE - RAMPA

45 KRAINA LODU

46 PANIERKA // BŁOTNA SIATKA

47 PRZEPRAWA

48 FUTBOLIŚCI

49 ZASIEKI

50 JEEPY

Chcesz wiedzieć więcej o naszych przeszkodach? Sprawdź TUTAJ.

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Piąta edycja Survival Race będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na obchodzony jubileusz, ale i przez ilość atrakcji dostępnych dla zawodników i kibiców. Jedną z nich będą stoiska Sponsora Tytularnego wydarzenia: firmy Hasco-Lek.

Więcej >>> Mniej...

Hasco-Lek to firma działająca w branży farmaceutycznej. Produkuje leki, suplementy diety oraz produkty poprawiające komfort sportowców, takie jak Fortiven Activ Gel.

Partner przygotuje w survivalowym miasteczku dwie strefy: rozmów i regeneracji. W pierwszej z nich czekać będą wygodne pufy, na których będziecie mogli odpocząć oraz porozmawiać ze specjalistami Hasco-Lek o dostępnych na rynku produktach. Między innymi o tych, które pomogą Wam w utrzymaniu życiowego balansu lub przyspieszeniu powrotu do zdrowia. Należy do nich również Fortiven Activ Gel.

W strefie regeneracji spotkacie fizjoterapeutów, którzy wykonają zabiegi na Waszych zmęczonych biegiem mięśniach, w razie potrzeby z zastosowaniem Fortiven Activ Gel. Żel dodatkowo przyspieszy wchłanianie siniaków i krwiaków. To jedyny na rynku żel dostępny bez recepty w tak wysokiej dawce*, dlatego będzie idealnym wyborem po przekroczeniu mety w biegu z przeszkodami! Pamiętajcie tylko, żeby przed odwiedzeniem tego stoiska wziąć prysznic i opłukać się z błota. :)

*- najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty.

*FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/