Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

INFORMACJE STARTOWE

INFORMACJE STARTOWE

Przekazujemy Wam pakiet niezbędnych informacji przed startem we Wrocławiu

Więcej >>> Mniej...

Pakiety startowe będzie można odebrać w BIURZE ZAWODÓW które w tym roku będzie otwarte w sobotę (dzień przed biegiem)

DATA: 21.05.2016 SOBOTA: 9:00-19:00

ADRES: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74, Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych “NOT”

Bieg odbędzie się w niedzielę na terenach Morskiego Oka. Sprawdź MAPĘ: http://bit.ly/trasawroclaw

DATA: 22.05.2016 (NIEDZIELA) 8:00-19:00

ADRES IMPREZY: Morskie Oko ul. Fryderyka Chopina 27

PAMIĘTAJ! Nie będzie możliwości zakupu biletu na bieg w dniu wydarzenia.

18 maja o godz.23.59 ZAMYKAMY REJESTRACJĘ. Nie będzie już możliwości zakupu biletów, przekazania startu czy edycji danych. Upewnij się, że wybrałeś właściwy rozmiar koszulki! Nie będzie możliwości zmiany rozmiaru!

PAKIETY należy odbierać osobiście z wypełnionym oświadczeniem i dokumentem tożsamości. Istnieje możliwość odbioru pakietu przez inną osobę, jednak musi mieć ona upoważnienie i skan dokumentu tożsamości osoby za którą odbiera pakiet.

Zachęcamy do ODBIORU PAKIETÓW w sobotę 21 maja aby uniknąć niepotrzebnego stresu przed biegiem i nie tracić czasu w kolejkach.

OŚWIADCZENIA

Każdy uczestnik biegu zgłaszający się do biura zawodów powinien posiadać dokument tożsamości oraz wypełnione oświadczenie - wzór do pobrania http://bit.ly/oswiadczeniewroclaw2016

W przypadku odbioru pakietu za inną osobę dodatkowo należy wypełnić upoważnienie oraz przynieść skan dokumentu tożsamości - wzór do pobrania http://bit.ly/upowaznieniewro2016

Osoby niepełnoletnie powinny przynieść podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego - wzór do pobrania http://bit.ly/zgodawro2016

MEN EXPERT SURVIVAL RACE KIDS INFORMACJE http://bit.ly/SRkids2016

Z uwagi na, że teren imprezy będzie rozległy rekomendujemy aby przyjść około godziny przed swoim startem aby zapoznać się z otoczeniem i wziąć udział w swojej rozgrzewce.

Na terenie miasteczka będzie dostępna niestrzeżona PRZECHOWALNIA - dostaniesz w niej duży worek na swoje rzeczy, które oznaczymy numerem. Zapiszemy go na twojej opasce abyś nie miał problemów z odbiorem swoich rzeczy. DEPOZYT na cenne rzeczy będzie strzeżony i odpłatny 2 zł.

PAPIEROWA OPASKA IDENTYFIKACYJNA na rękę, którą dostaniecie w kolorze godziny startu Waszej fali upoważnia Was do wejścia do strefy startu, jak również do oddania 2 skoków na flybag. NIE ZGUB JEJ - nie będzie możliwości wymiany.

CZIP POMIARU CZASU - w formie małej rurki z numerem startowym. Rekomendujemy przywiązanie go do sznurowadła lub przyczepienie do buta przy pomocy zipa. Nie zgub go - nie będziemy mogli zmierzyć Ci czasu. Czas jest mierzony od momentu wystrzału z pistoletu do momentu przyłożenia czipu na specjalnej macie na linii mety. Poprawne zaczytanie czipa udostępni Twój wynik na tablicy informacyjnej.

Uczestnikom nie wolno skracać trasy biegu (przebiegniętego dystansu). Osoby które nie będą się stosować do zakazu zostaną zdyskwalifikowane i nie otrzymają medalu na mecie.

Przypominamy o STROJU NA ZMIANĘ. Z racji tego, że parę przeszkód wymaga zmoczenia i ubłocenia warto zabrać ze sobą ciuchy na zmianę i jakiś ręcznik. Przydadzą się również, choć nie są wymagane rękawiczki ochronne do przeszkód typowo stworzonych na ręce.

Parkingi, strefa gastro, prysznice oraz wiele innych atrakcji czekają na Wasza przybycie - szczegóły MAPA

ZDJĘCIA będą dostępne w ciągu paru dniu po wydarzeniu, a pierwsze fotki ze startów i trasy publikowane będą w ciągu dnia.

Nieoficjalne WYNIKI dostaniecie jeszcze tego samego dnia po zakończeniu wydarzenia.

MIASTECZKO ZAWODÓW jest otwarte dla wszystkich, jednak proszę zwrócić szczególną uwagę na swoje pociechy. Impreza będzie dużym wydarzeniem w którym dzieci będą z nami uczestniczyć.

GODZINY STARTU POSZCZEGÓLNYCH DYSTANSÓW

12 KM - MACHINE.- 9.00 - 12.30 ( start co 15 minut)

6 KM - WARRIOR - 13.00 - 16.15

3 KM - STARTER - 16.30 - 17.45

DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW

Machine/Animal - 14:00

Warrior - 17:00

Starter/ oficjalne zakończenie zawodów - 19:00

KAŻDEGO DNIA BLIŻEJ CELU!

KAŻDEGO DNIA BLIŻEJ CELU!

Jeszcze nigdy te słowa nie były tak rzeczywiste!

Więcej >>> Mniej...

Jeżeli brak Ci motywacji, jeżeli poddajesz się zawiedziony efektami treningu ta lektura jest dla Ciebie.Przedstawiamy Wam dziennik treningowy Marcina, który osiągnął tak wiele dzięki silnej woli i cierpliwości. Nic nie przychodzi za darmo i z dnia na dzień. Na efekty trzeba zapracować, ale warto! Niech ten dziennik będzie dowodem na to, że nie wolno się poddawać, a jak się przewrócisz wstań i działaj dalej!

Przeczytaj historię Marcina TUTAJ

Zapisz swój rozdział bądź motywacją dla siebie i wzorem dla świata.

Nowy wzór koszulek 2016

Nowy wzór koszulek 2016

Każdy start jest wyzwaniem dla ciała i umysłu. Pokonaniem własnych lęków i przełamaniem barier.

Więcej >>> Mniej...

Nieważne czy sprawdzisz się na dystansie: STARTER, WARRIOR czy MACHINE. Już teraz jesteś o krok dalej niż Ci, którzy nie podjęli wyzwania. Spełnij swoje marzenia. Pokaż, że stać Cię na więcej. Czuj dumę z faktu, że się starasz, że chcesz i zrobisz to.

Wszystko co robisz - robisz dla siebie i każdego dnia jesteś bliżej celu!

Pamiętaj o tym aby wybrać odpowiedni rozmiar w panelu zawodnika. W tym roku w biurze zawodów nie będzie można wymieniać koszulek.

Sprawdź jak wygląda reszta naszych koszulek na FACEBOOKU

NOWOŚĆ 2016: MAGLOWNICA

NOWOŚĆ 2016: MAGLOWNICA

Jesteście gotowi na zwiększoną dawkę emocji i jeszcze więcej wrażeń? Nowa przeszkoda w nadchodzących biegach: Maglownica

Więcej >>> Mniej...

Przeszkoda niepozorna tylko z wyglądu. Obiecujemy, że skutecznie wyprasuje Ci ubranie lub to co z niego zostanie. Doznania na poziomie masażu w najlepszym salonie spa gwarantowane.

Nowe medale Men Expert Survival Race!

Nowe medale Men Expert Survival Race!

W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i przygotować dla każdego kto przekroczy linię mety medal z prawdziwego zdarzenia!

Więcej >>> Mniej...

Jesteś weteranem Men Expert Survival Race? Zacznij kolekcjonować medale! Są twarde jak stal i zaprojektowane w taki sposób by złożone tworzyły tarczę. Po zebraniu 6 medali z oznaczeniami tras otrzymasz od nas unikatowe odznaczenie pasujące w sam środek i łączące wszystkie medale w jedną całość.

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym FACEBOOKU.

5 powodów, dla których warto startować w Men Expert Survival Race

5 powodów, dla których warto startować w Men Expert Survival Race

Biegi survivalowe stanowią atrakcyjną, gwarantującą zastrzyk adrenaliny alternatywę dla klasycznych imprez biegowych. Dlatego, z roku na roku gromadzimy na starcie Men Expert Survival Race coraz większą liczbę zawodników, którzy chcą przeżyć z nami ekstremalną przygodę. Dlaczego warto brać udział w biegach survivalowych takich jak nasz?

Więcej >>> Mniej...

1. Gdzie kończy się bieg, a zaczyna przygoda

W porównaniu do tradycyjnych imprez biegowych, zawody ekstremalne to: urozmaicona, hardcore’owa trasa, ogromna zabawa i skok adrenaliny czekający praktycznie na każdym kroku! Paintballowy ostrzał, czołganie się, strome podbiegi czy przedzieranie się przez błoto, to tylko niektóre z przeszkód, z którymi musicie zmierzyć się na trasie. Dorzucając do tego klimatyczną scenerię i niesamowitą atmosferę dajemy Wam przepis na przeżycie niesamowitej przygody!

2. Jesteś zwycięzcą!

Dla większości uczestników Men Expert Survival Race nie liczy się wysokie miejsce w klasyfikacji czy nagrody. Największą wygraną jest tak naprawdę… ukończenie biegu oznaczające przełamanie swoich barier i udaną walkę z własnymi ograniczeniami. Wiemy, że przygotowania do startu wymagają od Was wielu treningów, wytrwałości i odporności psychicznej. Dlatego gwarantujemy, że samoprzekroczenie mety będzie dla Was ogromną satysfakcją!

3. Nie tylko dla biegaczy

Nie musisz być zapalonym biegaczem, by startować w zawodach survivalowych. Kluczem do udanego startu w Men Expert Survival Race jest przede wszystkim ogólna sprawność. Wśród naszych uczestników znajdujemy osoby sporadycznie uprawiające jogging, jak i regularnie trenujących żołnierzy. Z myślą o wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w naszym biegu ekstremalnym - niezależnie od kondycji i doświadczenia - przygotowaliśmy trzy trasy uwzględniające różne poziomy trudności.

4. Współpraca zamiast rywalizacji

W Men Expert Survival Race można startować solo oraz w grupie. Na start grupowy decydują się przede wszystkim firmy, które wystawiają do biegu swoje drużyny korporacyjne. Wspólny start pracowników w survivalu to okazja do rozwijania kompetencji przydatnych w codziennych, biznesowych obowiązkach, np. współpracy w grupie. Duch rywalizacji jest podczas naszych biegów survivalowych przełamany współpracą również wśród biegaczy startujących indywidualnie – zawodnicy wspierają się wzajemnie przy pokonywaniu najcięższych przeszkód.

5. Powrót do natury

Nieodłącznym aspektem naszych biegów jest błoto, adrenalina i ogromne zmęczenie. Dla osób, które na co dzień funkcjonują w sterylnych warunkach i wyciągają rano z szafy wyprasowane koszule czy buty na obcasach, takie „sponiewieranie się” podczas survivalu to doskonały sposób na reset i wystrzał endorfin!

MESR 2015  Warszawa - Relacja, zdjęciowa i wyniki

MESR 2015 Warszawa - Relacja, zdjęciowa i wyniki

Warszawski etap Men Expert Survival Race na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy w ubiegłą niedzielę 21 czerwca zebrali się by uczestniczyć w tym prawdziwym festiwalu sportów wytrzymałościowych. Już od wczesnych godzin porannych, tereny otaczające żoliborskie Centrum Olimpijskie zaczęły wypełniać się entuzjastami pokonywania własnych słabości.

Więcej >>> Mniej...

Warszawski etap Men Expert Survival Race na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy w ubiegłą niedzielę 21 czerwca zebrali się by uczestniczyć w tym prawdziwym festiwalu sportów wytrzymałościowych. Już od wczesnych godzin porannych, tereny otaczające żoliborskie Centrum Olimpijskie zaczęły wypełniać się entuzjastami pokonywania własnych słabości. Po odebraniu pakietów startowych, pierwsza fala rozpoczęła zmagania na 10 kilometrowej trasie jeszcze zanim na dobre zgromadzeni fani zdążyli się rozbudzić. Liczne rodziny, bliscy przyjaciele oraz znajomi z drużyn powoli zaczęli rozstawiać się na różnych odcinkach trasy, a Survivalowe miasteczko rosło z każdą minutą.

bieg z przeszkodami

Gorąca atmosfera nie była jednak spowodowana wyłącznie rozgrzewkami prowadzonymi przez trenerkę Kamilę Martynowicz, ale również przez zapowiadane oberwanie chmury. Dzięki Waszej sile na szczęście na Survivalowców spadła tylko woda podczas przeprawy przez Wisłę lub podczas pokonywania Elektrofazy! Matka Natura stanęła po stronie ludzi, którzy lubią zmieniać się na lepsze i przywitała nas rozpalonym słońcem. Dało się je szczególnie odczuć podczas przeprawy przez pobliską piaskarnię, która po kilku kilometrach morderczej walki, przypominała biegaczom pustynię. Po raz kolejny przeszkody takie jak Triceps Killer czy King Kong na długo pozostaną w pamięci biegaczy, którzy zlekceważyli trening górnych partii ciała. Trasa poprowadzona przez “tropikalne” strefy zalewowe Wisły to wyzwanie nawet dla śmiałków z najlepszym przygotowaniem fizycznym!

Po zeszłorocznej edycji wymagania były bardzo wysoko postawione wobec organizatorów. Po reakcji Survivalowców, którzy ukończyli całą trasę, wiemy że oSurvival Corps stanęło na wysokości zadania. Trudno było zobaczyć choćby jedną niezadowoloną twarz wśród szczęśliwców, który przekroczyli linię mety. Na tych, którym nie było to jeszcze dane czekała aromatyczna kawa od Etno Cafe lub dawka emocji na stoisku Mobile Vikings lub w strefie L’Oreal. Braki w energi dało się również łatwo nadrobić dzięki okolicznym food truck’om z ofertami na każde podniebienie.

W klasyfikacji LEGEND najlepiej spisali się Maciej Cebrak oraz Joanna Zmokła wśród pań. Na trasie Hero stawkę zdominowali:Wojciech Brzoskwinia i Anastasia Hortman, natomiast w kategorii Warrior nikt nie mógł się równać z Radosławem Czyżem i Agnieszką Szragą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji w stolicy! Prezenty dla zwycięzców ufundowali nasi sponsorzy, którym dziękujemy za wsparcie i wiarę w Survivalowe współzawodnictwo: Men Expert , www.zostanvikingiem.pl MentalWay - Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko, New Balance Poland,Prezentokracja, Trec Nutrition Gepetto Polska, 4MOVE, Frag Factory paintball Zdrofit, Patchwork Hostel, Etno Cafe Okrąglak Polski Komitet Olimpijski Krzysztof Bugla Burmistrz Dzielnicy Żoliborz, Wolontariuszom Survival Corps, oraz Wszystkim którzy przyczynili się aby to wydarzenie mogło się odbyć!

Widzimy się już jesienią na trzech kolejnych odsłonach Men Expert Survival Race! Do zobacenia.

​WYNIKI I VIDEO

ZDJĘCIA

OFICJALNA FOTORELACJA

ZDJĘCIA Z GODZIN: 9:00 - 12:00

ZDJĘCIA Z GODZIN: 12:00 - 14:00

ZDJĘCIA Z GODZIN: 14:00 - 16:30

OSTATNIE INFO PRZED BIEGIEM - WARSZAWA

OSTATNIE INFO PRZED BIEGIEM - WARSZAWA

To już Wasza ostatnia prosta przed startem warszawskiej edycji Men Expert Survival Race!

Więcej >>> Mniej...

Bardzo prosimy o stawienie się najpóźniej na godzinę przed startem Twojej fali w BIURZE ZAWODÓW by odebrać pakiet startowy.

BIURO ZAWODÓW będzie czynne od godz. 8:00.

Tutaj znajdziesz mapę z oznaczonym miasteczkiem survivalowym oraz trasą biegu:

INTERAKTYWNA MAPA BIEGU

JAKIE OŚWIADCZENIA BĘDĄ POTRZEBNE DO STARTU:

Te, które potrzebne są zazwyczaj - poświadczające odpowiedni stan zdrowia i oświadczenie o akceptacji regulaminu i braniu udziału w imprezie na własną odpowiedzialność.

  • Wzór dostępny jest tutaj: Oświadczenie.Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie potrzebne będzie do odbioru pakietów startowych;

  • Jeżeli nie jesteś pełnoletni dodatkowo będziesz musiał mieć podpisaną Zgodę Opiekuna;

  • Jeżeli odbierasz za kogoś pakiet startowy potrzebne będzie nam zarówno podpisane Oświadczenie tej osoby jak i wypełnione Upoważnienie do odbioru.

Chcielibyśmy również poinformować, że edycja danych, w tym zmiany zawodników, jest możliwa tylko do jutra (16.06.2015r.) do godz. 8:00.

Później możesz jedynie upoważnić kogoś do odbioru Twojego pakietu.

Fala LEGEND startuje o godz. 11:45

WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ NA SCENIE GŁÓWNEJ O GODZ.:

LEGEND i HERO 10 km 14:00.
WARRIOR 5 km. 16:45

Na miejscu będzie możliwość pozostawienia rzeczy w PRZECHOWALNI. Za rzeczy tam pozostawione nie bierzemy odpowiedzialności. Będziesz jednak mógł skorzystać
z DEPOZYTU na drobne rzeczy jak portfel, telefon, czy klucze. Za te rzeczy bierzemy odpowiedzialność, a płatność wynosi 2zł.

Widzimy się na starcie!

Pozdrawiamy,

Survival Corps

KOMUNIKAT - NOWA DATA MESR 2015  Katowice 20 września 2015r.

KOMUNIKAT - NOWA DATA MESR 2015 Katowice 20 września 2015r.

UWAGA ważny komunikat! Z uwagi na obchodzone 150 lecie Katowic i mnogość imprez towarzyszących wspólnie z miastem podjęliśmy decyzję o zmianie daty naszego wydarzenia.

Więcej >>> Mniej...

UWAGA ważny komunikat! Z uwagi na obchodzone 150 lecie Katowic i mnogość imprez towarzyszących wspólnie z miastem podjęliśmy decyzję o zmianie daty naszego wydarzenia. Ostatecznie Men Expert Survival Race odbędzie się na terenie 3 Stawów w Katowicach w niedzielę 20 września 2015r. Dla tych, którzy zakupili bilety i nie pasuje im nowa data - prosimy o kontakt w sprawie zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet.

Mamy nadzieję, że dzięki temu większość z Was będzie miała okazję uczestniczyć w większej ilości wydarzeń, zamiast wybierać tylko niektóre. My tym czasem wracamy do pracy, by zaskoczyć Was nowymi pomysłami na torach w każdym z miast.

ZAPROŚ ZNAJOMYCH DO WYDARZENIA NA FB

MESR 2015  Kraków - Relacja zdjęciowa i OFICJALNE wyniki

MESR 2015 Kraków - Relacja zdjęciowa i OFICJALNE wyniki

W niedzielę 7 czerwca dawna stolica Polski skąpała się nie tylko w palących promieniach Słońca, ale również w pocie ponad tysięcznej armii uczestników tworzących Men Expert Survival Race. Okolice Wawelu oraz nadwiślańskie bulwary stały się areną zmagań wszystkich tych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach.

Więcej >>> Mniej...

W niedzielę 7 czerwca dawna stolica Polski skąpała się nie tylko w palących promieniach Słońca, ale również w pocie ponad tysięcznej armii uczestników tworzących Men Expert Survival Race. Okolice Wawelu oraz nadwiślańskie bulwary stały się areną zmagań wszystkich tych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego niezwykłego, miejskiego biegu z przeszkodami.

OFICJALNE wyniki DRUŻYNOWE -10 km

OFICJALNE wyniki DRUŻYNOWE - 5 km

OFICJALNE wyniki LEGEND -10 km

OFICJALNE wyniki WARRIOR - 5 km

OFICJALNE wyniki HERO - 10 km

Kraków przywitał wszystkich uczestników Survival Race pogodą, która nawet najbardziej wytrzymałym biegaczom sprawiła nie lada kłopot. Błękitne niebo bez nawet najmniejszej chmury spowodowało, że temperatura powietrza przekroczyła magiczną liczbę 30 stopni Celsjusza i nadała nowe znaczenie określeniu biegi ekstremalne. W takich warunkach mało który biegacz podjąłby się treningu, ale Survivalowcy to nie są normalni ludzie! Do grona nieprzeciętnych entuzjastów biegania dołączyli między innymi: Tomasz “Gorilla” Drwal czy Grzegorz Szczechla, który wygrał już w tym sezonie 5 biegów terenowych pod rząd w tym 2x Men Expert Survival Race .

Uczestnicy startowali kolejno w kategoriach Legend i Hero, które rozgrywały się na dziesięcio kilometrowej trasie, a po nich na start meldowali się Warriorzy w celu ukończenia pięcio kilometrowej katorgii. Jednak jak już Survivalowcy zdążyli zauważyć, tutaj sam bieg jest odpoczynkiem. Najtrudniejsze jest sprawne pokonywanie przeszkód, które sprawdzają wszystkie aspekty wcześniejszych treningów. Tutaj nie ma litości dla pomijania mięśni, których przeciętny biegacz nie używa. Praca z własnym ciężarem ciała to klucz do zwycięstwa i sylwetki godnej herosa z krwi i kości. Jest to również wyzwanie dla silnej woli i solidny sprawdzian dla charakteru. Wielokrotnie można było zobaczyć chwile zwątpienia, kiedy która z przeszkód wydawała się nie do pokonania. Na szczęście nic tak nie motywuje do działania jak doping od znajomych z drużyny i wiernych kibiców! Miło było patrzeć jak członkowie różnych grup pomagali sobie wzajemnie na najtrudniejszych przeszkodach, a wspólne okrzyki zwycięstwa rozbrzmiewały nad Wisłą do późnych godzin popołudniowych.

Przy tak wysokich temperaturach wiadome było, że biegacze najbardziej polubią przeszkody, w których głównym elementem była woda. Wskakiwanie i czołganie się w basenie wypełnionym po brzegi wodą, kontener z lodem czy Slip & Slide cieszyły się na trasie największym entuzjazmem ze strony rozpalonych Survivalowców. Jeżeli chodzi o skalę wyzwań rzuconych przez trasę biegu, nie mieliśmy wątpliwości, że do faworytów powróci Quarter Pipe, Triceps Killer i King Kong czyli miejsca, gdzie siła rąk ma znaczenie. Na szczęście w razie ewentualnego deficytu w bicepsie, na pomoc ruszał zespół i delikwent uchodził cało przed fizyczną naganą egzekwowaną przez obsługę toru. Tutaj nie ma ścieżek na skróty! Dzięki sile Waszych nóg, udało się wesprzeć akcję charytatywną organizowaną dla Leny Cholewy! Jesteście niesamowici!

Na zmęczonych walką wojowników przygotowana również była ekipa Men Expert ze swoimi kosmetykami, które pomagały na nowo odkryć kolor skóry po błotnych zmaganiach oraz odpowiednio ją nawilżyć po intensywnej kuracji słońcem. Prezentokracja oraz L’Oreal sprawili, że najszybsi Survivalowcy wrócą do domu jeszcze bardziej uśmiechnięci niż po przekroczeniu linii mety! Liderem całego wydarzenia został niepokonany Grzegorz Szczechla, który nieprzerwanie wygrywa kolejne biegi ekstremalne. W tym roku to już po raz drugi staje na najwyższym stopniu podium Men Expert Survival Race, tym razem w klasie Legend 10km. Wśród pań w tej kategorii dominowała Zuzanna Sobczak. W kategorii Hero 10 km najszybszy okazał się Hubert Rozniatowski, a reprezentantką płci pięknej była Agata Abramowicz, której reszta Survivalowiczek deptała po piętach do samego końca. Wśród Warriorów na najwyższym stopniu podium stanęli: Jakub Horawa oraz Urszula Górska. Gratulujemy świetnych czasów największym hardcorowcom w naszej ekipie!

OFICJALNE wyniki WARRIOR - 5 km

OFICJALNE wyniki HERO - 10 km

Dla spragnionych dalszych wrażeń zapraszamy również na naszego Facebook’a, gdzie będziemy publikować zebrane przez nas materiały foto oraz video. Wiemy, że emocje zebrane podczas wyścigu, będą Was motywować jeszcze na długo po jego ukończeniu więc trenujcie dalej jak przystało na prawdziwych Survivalowców!

Chcemy również bardzo podziękować wszystkim, bez których to wydarzenie nie miało by szans powstać. Niezliczonej grupie wolontariuszy, budowniczych, ratowników oraz osób prywatnych, które poświęciły swój wolny czas na pomaganie nam z wyzwaniami związanymi z organizacją takich eventów. Jesteście niezastąpieni! To samo tyczy się wsparcia jakie zapewnili nam: Men’s Health, NewBalance, Mentalway,Trec Nutrition, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Gepetto, RMF MAXXX, WP.pl, TrenerBiegania.pl oraz Benefit Multimedia! Dodatkowo chcięli byśmy podziękować wszystkim trenerom zaangażowanym w rozgrzewki oraz klubom Lemon FItness i Platinium Fitness za ogromne wsparcie! Dzieki!

Nie możemy się już doczekać kolejnych edycji Men Expert Survival Race, aby znowu zobaczyć wasze uśmiechnięte twarze! Nie zapomnijcie się zapisać na najbliższy wyścig, który startuje już 21 czerwca w stolicy Polski – Warszawie! Czekać na Was będzie nowa trasa, a co za tym idzie nasze przeszkody w zupełnie innej odsłonie! Do zobaczenia na miejscu Survivalowcy!

Zapraszamy do obejżenia naszej galerii zdjęć i oznaczania się na nich.

​GLERIA nr 1 - Facebook 60 zdjęć

OFICJALNE wyniki WARRIOR - 5 km

OFICJALNE wyniki HERO - 10 km

WYSTARTUJ W WARSZAWIE!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

www.google.com
https://poznan.tvp.pl/