Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ VOUCHERÓW PREZENTOWYCH!

RUSZYŁA SPRZEDAŻ VOUCHERÓW PREZENTOWYCH!

Święta coraz bliżej, a Ty nadal nie wiesz, co podarować swoim najbliższym? Pomożemy Ci w podjęciu decyzji! Właśnie ruszył sklep z voucherami prezentowymi Survival Race 2017.

Więcej >>> Mniej...

Twoja siostra myśli o spróbowaniu swoich sił w biegu przeszkodowym, ale boi się, że nie da rady? Przyjaciel chciałby pobiec, ale wydał wszystkie pieniądze na odżywki i karnet na siłownię? Voucher od Survival Race będzie pod choinką jak znalazł! Ma grafikę idealnie nadającą się na prezent i na każdym znajduje się unikatowy kod, który umożliwi zapis na bieg Survival Race 2017 na dystansie Starter, Warrior lub Machine w dowolnie wybranym mieście. Zamówienia będą realizowane następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu przez system wpłaty - na swojego maila dostaniesz voucher, który będziesz mógł wydrukować, zapakować i podarować najbliższemu.

Chcesz zdążyć przed Gwiazdką? Wszystkie zamówienia opłacone do 21 grudnia 2016 włącznie zostaną wysłane jeszcze przed Wigilią. Vouchery zakupione od 22 grudnia 2016 będziesz mógł podarować komuś z innej okazji - urodzin, imienin, Walentynek...

Sklep znajdziesz TUTAJ oraz na naszym fanpage na Facebooku, a natychmiastowej opłaty dokonasz za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay, które zapewnia rozliczenia transakcji e-przelewem (wkrótce także kartą kredytową).

Ruszyły zapisy na sezon 2017!

Ruszyły zapisy na sezon 2017!

Więcej >>> Mniej...

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny sezon! Nowa edycja przyniesie jeszcze więcej wyzwań i atrakcji – szykujemy dla Was m.in. rozszerzone, dwudniowe wydarzenia z większą liczbą fal, nowe przeszkody oraz rozbudowę miasteczka festiwalowego z myślą o kibicach.

Sezon 2016 niewątpliwie należał do przełomowych w historii wydarzenia – na biegi we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Poznaniu zarejestrowało się łącznie prawie 14 tys. osób, a przez miasteczko festiwalowe przewinęło się w sumie niemal 35 tys. kibiców. Jendak my nie spoczywamy na laurach|! Już zaczęliśmy intensywne przygotowania do kolejnej edycji imprezy, a na naszej stronie dziś ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2017.

NOWOŚCI W SEZONIE 2017

W nowej odsłonie Survival Race czeka na Was sporo niespodzianek. Przede wszystkim impreza będzie trwać dwa dni dzięki czemu przygotujemy większą liczbę fal. Pozwoli to na sprawniejszą organizację i większą swobodę w pokonywaniu trasy. Dwudniowa impreza oznacza też – zarówno dla zawodników, jak i kibiców - podwójną dawkę atrakcji w miasteczku festiwalowym, gdzie odbędą się m.in. targi branżowe dla zajawkowiczów. Zmierzycie się także z serią nowych, jeszcze bardziej emocjonujących przeszkód. Przygotujcie się na podwyższoną poprzeczkę bo pracujemy nad koncepcją nowych przeszkód, które sprawią uczestnikom dużo frajdy, ale i będą dla nich stanowić spore wyzwanie. Liczymy na to, że premierowe przeszkody skutecznie urozmaicą wszystkie trasy biegu i okażą się takimi hitami, jak Quarter Pipe czy Slip and Slide.

POTRÓJNA MOC W TRZECH MIASTACH

POZNAŃ >> 13/14 MAJA >> MALTA
WROCŁAW >> 10/11 CZERWCA >> STADION OLIMPIJSKI
WARSZAWA >> 17 WRZEŚNIA >> AWF WARSZAWA

Nowy sezon biegów Survival Race otworzy tym razem impreza w Poznaniu, gdzie 13 maja wystartują zawodnicy na dystansie 3 i 12 km, a 14 maja wojownicy pokonujący trasę 6 km. Analogiczny plan wydarzenia czeka na uczestników biegu we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca. Ukoronowanie edycji 2017 będzie miało miejsce w samej stolicy - finałowy, warszawski bieg odbędzie się 17 września. Podobnie, jak w zeszłym roku, biegi odbędą się na trzech dystansach, tak by umożliwić start wszystkim chętnym. Na osoby rozpoczynające swoją przygodę z ekstremalnymi zawodami czekać będzie STARTER, czyli 3 km i przynajmniej 15 przeszkód. Dla bardziej walecznych przygotowana będzie trasa WARRIOR licząca minimum 30 przeszkód na dystansie 6 km. Najwięksi twardziele muszą przygotować się na piekło formuły MACHINE zgotowane przez 50 przeszkód na trasie 12 km. Ponadto, szykujemy nową formułę trasy KIDS (dla najmłodszych Survivalowców) oraz ANIMAL (dla przekraczających granice hardcore’owców, którzy podejmą się potrójnego pokonania trasy MACHINE).

MESR 2016 Poznań - Wyniki, zdjęcia i filmy (Update: Wyniki Drużynowe + Filmy z bagna)

MESR 2016 Poznań - Wyniki, zdjęcia i filmy (Update: Wyniki Drużynowe + Filmy z bagna)

W niedzielę 18 września na terenie Poznańskiej Malty, 4 500 uczestników staneło do walki z trzema dystansami Men Expert Survival Race. Sprawdźcie jak zawodnicy zmagali się z przeszkodami i jakie czasy uzyskali.

Więcej >>> Mniej...
MEN EXPERT SURVIVAL RACE KIDS!

MEN EXPERT SURVIVAL RACE KIDS!

Survival Race Kids to bieg z przeszkodami dla najmłodszych uczestników. Trasy podzielona jest na rodzaje o zróżnicowanych przeszkodach, dostosowanych do grupy wiekowej.

Więcej >>> Mniej...

R

JAK ZAPISAĆ DZIECIAKI?

Zapisy możliwe będą na terenie Men Expert Survival Race:

  • SOBOTA w biurze zawodów

  • NIEDZIELA na terenie miasteczka startowego


Fale startują co 15min, maksymalnie po 30 dzieciaków w każdej. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, więc radzimy zapisywać się z wyprzedzeniem. Na 10 minut przed wybraną godziną startu prosimy przyprowadzić dzieci na obowiązkową rozgrzewkę! Po zakończonym biegu każde dziecko otrzymuje medal i dyplom.

​REGULAMIN

INFORMACJE STARTOWE POZNAŃ

INFORMACJE STARTOWE POZNAŃ

Wszystko co musicie wiedzieć na temat startu w Men Expert Survival Race już 18 września w Poznaniu

Więcej >>> Mniej...

INFORMACJE STARTOWE

Przekazujemy Wam pakiet niezbędnych informacji przed startem w Poznaniu

Pakiety startowe będzie można odebrać w BIURZE ZAWODÓW które w tym roku będzie otwarte w sobotę (dzień przed biegiem)

DATA: 17.09.2016 SOBOTA: 10:00-18:00

ADRES: Termy Maltańskie ul. Termalna 1, 61 - 028 Poznań

Bieg odbędzie się w niedzielę na terenach Malty.

DATA: 18.09.2016 (NIEDZIELA) 09:00-18:00

ADRES IMPREZY: Matla ul. Termalna 142, Poznań

PAMIĘTAJ! Nie będzie możliwości zakupu biletu na bieg w dniu wydarzenia.

15 września o godz. 23.59 ZAMYKAMY REJESTRACJĘ. Nie będzie już możliwości zakupu biletów, przekazania startu czy edycji danych. Upewnij się, że wybrałeś właściwy rozmiar koszulki! Nie będzie możliwości zmiany rozmiaru!

PAKIETY należy odbierać osobiście z wypełnionym oświadczeniem i dokumentem tożsamości. Istnieje możliwość odbioru pakietu przez inną osobę, jednak musi mieć ona upoważnienie i skan dokumentu tożsamości osoby za którą odbiera pakiet.

Zachęcamy do ODBIORU PAKIETÓW w sobotę 17 września aby uniknąć niepotrzebnego stresu przed biegiem i nie tracić czasu w kolejkach.

OŚWIADCZENIA

Każdy uczestnik biegu zgłaszający się do biura zawodów powinien posiadać dokument tożsamości oraz wypełnione oświadczenie - wzór do pobrania http://bit.ly/sr_oswiadczenie

W przypadku odbioru pakietu za inną osobę dodatkowo należy wypełnić upoważnienie oraz przynieść skan dokumentu tożsamości - wzór do pobrania http://bit.ly/sr_upowaznienie

Osoby niepełnoletnie powinny przynieść podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego - wzór do pobrania http://bit.ly/sr_zgodaopiekuna

Z uwagi na, że teren imprezy będzie rozległy rekomendujemy aby przyjść około godziny przed swoim startem aby zapoznać się z otoczeniem i wziąć udział w swojej rozgrzewce.

Na terenie miasteczka będzie dostępna niestrzeżona PRZECHOWALNIA - dostaniesz w niej duży worek na swoje rzeczy, które oznaczymy numerem. Zapiszemy go na twojej opasce abyś nie miał problemów z odbiorem swoich rzeczy. DEPOZYT na cenne rzeczy będzie strzeżony i odpłatny 2 zł.

PAPIEROWA OPASKA IDENTYFIKACYJNA na rękę, którą dostaniecie w kolorze godziny startu Waszej fali upoważnia Was do wejścia do strefy startu, jak również do oddania 2 skoków na flybag. NIE ZGUB JEJ - nie będzie możliwości wymiany.

CZIP POMIARU CZASU - w formie małej rurki z numerem startowym. Rekomendujemy przywiązanie go do sznurowadła lub przyczepienie do buta przy pomocy zipa. Nie zgub go - nie będziemy mogli zmierzyć Ci czasu. Czas jest mierzony od momentu wystrzału z pistoletu do momentu przyłożenia czipu na specjalnej macie na linii mety.

Uczestnikom nie wolno skracać trasy biegu (przebiegniętego dystansu). Osoby które nie będą się stosować do zakazu zostaną zdyskwalifikowane i nie otrzymają medalu na mecie.

Przypominamy o STROJU NA ZMIANĘ. Z racji tego, że parę przeszkód wymaga zmoczenia i ubłocenia warto zabrać ze sobą ciuchy na zmianę i jakiś ręcznik. Przydadzą się również, choć nie są wymagane rękawiczki ochronne do przeszkód typowo stworzonych na ręce.

Parkingi, strefa gastro, prysznice oraz wiele innych atrakcji czekają na Wasza przybycie

ZDJĘCIA będą dostępne w ciągu paru dniu po wydarzeniu, a pierwsze fotki ze startów i trasy publikowane będą w ciągu dnia.

Nieoficjalne WYNIKI dostaniecie jeszcze tego samego dnia po zakończeniu wydarzenia.

MIASTECZKO ZAWODÓW jest otwarte dla wszystkich, jednak proszę zwrócić szczególną uwagę na swoje pociechy. Impreza będzie dużym wydarzeniem w którym dzieci będą z nami uczestniczyć.

GODZINY STARTU POSZCZEGÓLNYCH DYSTANSÓW

12 KM - MACHINE.- 9.00 - 11.30 ( start co 15 minut)

6 KM - WARRIOR - 12.30 - 16.00

3 KM - STARTER - 16.30 - 17.15

DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW

Machine/ Animal - 14:00

Warrior/ Starter - 18:00

Oświadczenie w sprawie zdarzenia mającego miejsce podczas biegu Men Expert Survival Race Warszawa 2016

Oświadczenie w sprawie zdarzenia mającego miejsce podczas biegu Men Expert Survival Race Warszawa 2016

Więcej >>> Mniej...

Pragniemy przedstawić oficjalne oświadczenie Organizatora dotyczące zdarzenia mającego miejsce podczas warszawskiego biegu Men Expert Survival Race 2016

Podczas warszawskiej edycji biegu Men Expert Survival Race Pani Marzanna Wieczorek doznała urazu kręgosłupa. W chwili obecnej jest w trakcie leczenia oraz rehabilitacji. Życzymy jej z całego serca powrotu do zdrowia i zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniędzy na jej rzecz "Pomagamy Marzennie Wieczorek" . Wierzymy, że dzięki wspólnej pomocy p. Marzanna wróci do pełnej sprawności.

Dane do przelewu:

NR KONTA:
Marzanna Wieczorek
33109025900000000133034030
BANK ZACHODNI WBK
Z DOPISKIEM: Darowizna Marzanna Wieczorek

Link do tekstu: OŚWIADCZENIE

MESR Warszawa 2016 Relacja

MESR Warszawa 2016 Relacja

Zdjęcia, filmy, wyniki czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej po warszawskim biegu z dnia 19 czerwca 2016.

Więcej >>> Mniej...

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 09:53

Druga tegoroczna edycja przeszła do historii!
3500 śmiałków walczyło dziś z upałem i przeszkodami na trasie. Pokazaliście co to znaczy być zmotywowanym i konsekwentnie dążyć do celu!
Dziękujemy każdemu z Was z osobna za przybycie; stworzyliście cudowną atmosferę, pomogaliście sobie na trasie i daliście przykład jak można dobrze się bawić w każdych warunkach.

Mamy nadzieję, że spotkamy się chociaż z częścią z Was na finale tegorocznych edycji 18 września w Poznaniu.

GALERIE

Najlepsze ujęcia z warszawskiego biegu.

Fotorelacja - Dawid Żak

Fotorelacja vol.2 - Dawid Żak

Fotorelacja - Rafał Czarnecki

Fotorelacja - vol.2 - Rafał Czarnecki

Pierwsze ujęcia z wydarzenia -Dawid Żak

Galeria startów - zdjęcia

Zdjęcia z trasy - Go Pro Hero 4 Silver

Ścianka - Zdjęcia vol.1

Ścianka - zdjęcia vol.2

Ścianka - zdjęcia vol.3

Starcia z Vikingami fot. Marcin Hamik godz. 10-12

Starcia z Vikingami - fot.Marcin Hamik godz.12:00-14:00

Starcia z Vikingami - fot. Marcin Hamik godz.14:00-15:00

Starcia z Vikingami - fot. Marcin Hamik godz.15:00-16:30

Starcia z Vikingami - fot.Marcin Hamik godz.16:30-18:30

Relacja - warszawa.nasze.miasto.pl

Relacja - fot. Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem vol.1

Relacja - fot. Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem vol.2

Relacja - fot. Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem ostatnia paka

FILMY

Pierwsze ujecia z trasy -FILM

WYNIKI - Gratulujemy wszystkim ukończenia biegu. Powodzenia w kolejnych edycjach.

RELACJA

Warszawa, 19-ego czerwca była prawdziwym świętem Survivalu. Cytadela Warszawska przeżyła prawdziwe oblężenie śmiałków biorących udział w miejskim biegu z przeszkodami Men Expert Survival Race. Z roku na rok to wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością a sami organizatorzy nie szczędzą wysiłków aby przy okazji każdej kolejnej edycji zaprezentować coraz bardziej wymyślne przeszkody i jeszcze więcej atrakcji dodatkowych; traktując dzień biegu jako festiwal nie tylko dla samych uczestników, ale również dla towarzyszących im osób. Miasteczko festiwalowe zalała fala żądnych przygód Survivalowców, a także tłumy kibiców i rodzin, którzy nie rzadko towarzyszyli uczestnikom na całej długości trasy. Około 3,5 tysiąca wojowników, którzy podjęli wyzwanie i zmierzyli się z poszczególnymi trasami i ogromem przeszkód na trasie, ruszyło z Centrum Olimpijskiego w kolejnych falach zaczynając od godziny 9:00 a kończąc późnym popołudniem.

Na pierwszy rzut ruszyli śmiałkowie dystansu Machine. Mieli do pokonania aż 12 km i ponad 50 przeszkód. Trasa prowadziła od Centrum Olimpijskiego przez wybrzeże Wisły, aby w końcówce przebrnąć przez mury Cytadeli i trafić szczęśliwie na metę w miasteczku festiwalowym. Kolejnym dystansem był o połowę krótszy, cieszący się największą popularnością Warrior, w skład którego wchodziło ponad 30 przeszkód. Ostatnim dystansem był 3 km Starter, gdzie zawodnicy mieli do pokonania ok. 15 przeszkód. Chylimy czoła przed wszystkimi uczestnikami, którzy mieli odwagę spróbować swoich sił i dać radę wymyślnym i piekielnie trudnym przeszkodom.

Tegoroczna edycja obfitowała w ulepszenia istniejących już przeszkód jak i niezwykle wymagające nowości. Tradycyjnie, najwięcej zabawy uczestnicy mieli przy udoskonalonej 7-metrowej rampie Quarter Pipe, gdzie tłumnie zebrani goście mieli okazję zobaczyć wspaniałą integrację i współpracę zawodników. Hitem okazała się 100 metrowa zjeżdżalnia Slip and Slide, która w niejednej osobie uwolniła dziecięcą radość, aby zaraz potem wpaść w macki Elektrofazy czy premierowej Maglownicy. Bojowi Vikingowie także nie ułatwili sprawy i skutecznie utrudniali przejście survivalowym wojownikom do mety. Naładowani emocjami, uśmiechnięci uczestnicy przekraczali linię mety mokrzy, brudni i wyczerpani, ale bardzo usatysfakcjonowani. Nawet sami organizatorzy docenili postawę uczestników nie tylko na samej trasie co w ciągu całej imprezy – Atmosfera panująca na trasie to z pewnością wyróżnik naszych biegów. Wszyscy się wzajemnie motywują i pomagają sobie przy pokonywaniu najcięższych przeszkód. Często udział w wydarzeniu kończy się wieloma nowymi znajomościami – mówi Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Specjalnie przygotowane tory dla najmłodszych, zawody w miasteczku festiwalowym dla starszych, m.in. siłowanie na rękę czy podciąganie na drążku w strefie jednego ze sponsorów firmy Loreal, food trucki i strefy relaksu, gdzie można było odpocząć po niezwykle emocjonującym biegu, to tylko część przygotowanych przez organizatorów atrakcji, jakie były dostępne 19 czerwca na warszawskim wydarzeniu.

Wszystko to i wiele innych rzeczy, mogli uwiecznić kibice biorący udział w konkursie na najlepszą relację video z dnia imprezy, gdzie nagrodą główną jest przysłowiowy “tysiak” Wciąż można dołączyć i zmierzyć się z najlepszymi. Szczegóły na stronie Men Expert Survival Race.

Warszawska edycja Men Expert Survival Race objęta była patronatem honorowym Prezydent Miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz. Współorganizatorem imprezy był Burmistrz Dzielnicy Żoliborz Krzysztof Bugla. Wydarzenie wspierali też lokalni patroni medialni: TVP Warszawa, radio RMF Maxxx oraz gazeta Informator Stolicy. Organizator już teraz zaprasza na kolejną imprezę biegową, która będzie miała miejsce 18 września w Poznaniu. Więcej informacji na temat Men Expert Survival Race można znaleźć na stronie www.menexpertsurvivalrace.pl lub na fanpage’u wydarzenia.

INFORMACJE STARTOWE WARSZAWA 2016

INFORMACJE STARTOWE WARSZAWA 2016

Wszystko co musicie wiedzieć na temat startu w Men Expert Survival Race już 19 czerwca w Warszawie

Więcej >>> Mniej...

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE STARTOWE Men Expert Survival Race Warszawa 2016

PAKIET STARTOWY

ODBIÓR PAKIETU odbywa się w dniu biegu 19.06.2016

BIURO ZAWODÓW znajduje się w Centrum Olimpijskim przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 4

Godziny otwarcia biura zawodów - 8.00-17:00

Pakiet należy odebrać nie później niż 1.5 GODZINY PRZED STARTEM, aby uniknąć kolejek, niepotrzebnego stresu, a także aby zapoznać się z terenem miasteczka zawodów i wziąć udział w rozgrzewce.

REJESTRACJĘ na edycję warszawską ZAMYKAMY 15 czerwca o godzinie 23:59. Po tym czasie nie będzie już możliwości zakupu biletów, przekazania startu czy edycji danych. Upewnij się, że wybrałeś właściwy rozmiar koszulki, na miejscu nie będzie możliwości zmiany rozmiaru na inny.

W dniu zawodów będzie można kupić bilet na bieg w sklepie SR!

PAKIETY należy odebrać osobiście z wypełnionym OŚWIADCZENIEM i dokumentem tożsamości. Istnieje możliwość odbioru pakietu za inną osobę, jednak należy posiadać upoważnienie oraz skan/ zdjęcie dokumentu tożsamości osoby za którą odbierany jest pakiet.

OŚWIADCZENIA

Każdy uczestnik biegu zgłaszający się do biura zawodów powinien posiadać dokument tożsamości oraz wypełnione oświadczenie - wzór do pobrania

W przypadku odbioru pakietu za inną osobę dodatkowo należy wypełnić upoważnienie oraz przynieść skan dokumentu tożsamości - wzór do pobrania

Osoby niepełnoletnie powinny przynieść podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego - wzór do pobrania

Na terenie miasteczka będzie dostępna niestrzeżona PRZECHOWALNIA - dostaniesz w niej duży worek na swoje rzeczy, które oznaczymy numerem. Zapiszemy go na twojej opasce abyś nie miał problemów z odbiorem swoich rzeczy. DEPOZYT na cenne rzeczy będzie strzeżony i odpłatny 2 zł.

PAPIEROWA OPASKA IDENTYFIKACYJNA na rękę, którą dostaniecie w kolorze godziny startu Waszej fali upoważnia Was do wejścia do strefy startu, jak również do oddania 2 skoków na flybag. NIE ZGUB JEJ - nie będzie możliwości wymiany. Flybag jest atrakcją dodatkową czynną do godziny 18:30

CZIP POMIARU CZASU - w formie małej rurki z numerem startowym. Rekomendujemy przywiązanie go do sznurowadła lub przyczepienie do buta przy pomocy zipa. Nie zgub go - nie będziemy mogli zmierzyć Ci czasu. Czas jest mierzony od momentu wystrzału z pistoletu do momentu przyłożenia czipu na specjalnej macie na linii mety.

Uczestnikom nie wolno skracać trasy biegu (przebiegniętego dystansu). Osoby które nie będą się stosować do zakazu zostaną zdyskwalifikowane i nie otrzymają medalu na mecie.

Przypominamy o STROJU NA ZMIANĘ. Z racji tego, że parę przeszkód wymaga zmoczenia i ubłocenia warto zabrać ze sobą ciuchy na zmianę i jakiś ręcznik. Przydadzą się również, choć nie są wymagane rękawiczki ochronne do przeszkód typowo stworzonych na ręce.

MIASTECZKO ZAWODÓW jest otwarte dla wszystkich, jednak proszę zwrócić szczególną uwagę na swoje pociechy. Impreza będzie dużym wydarzeniem w którym dzieci będą z nami uczestniczyć.

DLA FOTOGRAFÓW - Jeśli chcesz uwiecznić nasze wydarzenie w formie cyfrowej, zdjęć lub filmów wejdź na stronę http://menexpertsurvivalrace.pl/info/dla-mediow/ i wypełnij formularz

MEN EXPERT SURVIVAL RACE KIDS

KATEGORIE WIEKOWE

- 4-7 lat dystans ok. 600m ok 8 przeszkód

- 8-12 lat dystans ok 600 m (z kategorii 4-7) + pętla ok 700m z dodatkowymi 8 większymi przeszkodami

ZAPISY W DNIU WYDARZENIA!

FALE po 40 dzieci, o pełnej godzinie młodsi, a połówce starsi

STARTY: od godziny 10:00 do godz 17:00

CENA: 35zł w dniu imprezy (+ oświadczenie zgody rodzica/opiekuna prawnego)

STREFA KIDS

- namiot zapisów - rejestracja, opłaty, opaska na rękę z numerem telefonu rodzica

- rozgrzewka przed biegiem

- malowanie buziek

- miejsce do wypisywania imiennych dyplomów

- medale na mecie

- mini ścianka z logo SR do zdjęć pamiątkowych

AFTER PARTY

Odbędzie się 25 czerwca w klubie ISKRA / Pola Mokotwoskie. Zdjęcia, relacje video, wspomnienia warszawskiego biegu. Więcej szczegółów wkrótce.

NOCLEGI

Dla wszystkich zawodników przyjeżdząjcych z poza Warszawy proponujemy nocleg w Hostelu Wilson ze zniżką 10% po podaniu hasła "Survival Race" na recepcji cena noclegu już od 40zł

Wilson Hostel jest pierwszym w Polsce obiektem noclegowym z kapsułami sypialnymi,
wzorowanymi na japońskich hotelach kapsułowych. Łącznie 44. miejsca w siedmiu pokojach
z łazienkami. Możliwe jest wynajęcie łóżek w pokojach wieloosobowych, jak i pokoi
prywatnych.

Zapraszamy

WYNIKI WROCŁAW 2016

WYNIKI WROCŁAW 2016

ZWYCIĘZCY MEN EXPERT SURVIVAL RACE WROCŁAW 2016

Więcej >>> Mniej...

Długo oczekiwana wiadomość. Prezentujemy Wam listy najlepszych wojowników na poszczególnych dystansach. Mimo, że zwycięzcy są na szczycie podium pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy podjęli nasze wyzwanie i wzięli udział we wczorajszym biegu. Każdy z Was jest wygranym!!
Błędy i przeciwności wzmacniają nas i motywują do dalszej pracy i doskonalenia się na każdym kroku. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my, i, że zobaczymy się już wkrótce na kolejnych biegach Men Expert Survival Race.
Dziękujemy!!!!
Wszystkie wyniki znajdziecie na http://bit.ly/MESR2016_Wro_wyniki

ZDJĘCIA MESR WROCŁAW 2016 - ŚCIANKA

ZDJĘCIA MESR WROCŁAW 2016 - ŚCIANKA

Publikujemy galerię zdjęć z naszej ścianki Loreal.

Więcej >>> Mniej...

Wrocławski bieg przeszedł do historii. Zobaczecie jak bawili się nasi uczestnicy. Możecie dołączyć do nich już 19 czerwca w Warszawie a potem 18 września w Poznaniu.

Zdjęcia z godzin

- 9-11 znajdziesz TUTAJ

- 11-13 znajdziesz TUTAJ

- 13-18 znajdziesz TUTAJ

MEN EXPERT SURVIVAL RACE KIDS!

MEN EXPERT SURVIVAL RACE KIDS!

Zwlekaliśmy, ale chcieliśmy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, aby zapewnić bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę Waszym milusińskim.

Więcej >>> Mniej...

KATEGORIE WIEKOWE

- 4-7 lat dystans ok. 600m ok 8 przeszkód

- 8-12 lat dystans ok 600 m (z kategorii 4-7) + pętla ok 700m z dodatkowymi 8 większymi przeszkodami

ZAPISY W DNIU WYDARZENIA!

FALE po 40 dzieci, o pełnej godzinie młodsi, a połówce starsi

STARTY: od godziny 10:00 do godz 17:00

CENA: 35zł w dniu imprezy (+ oświadczenie zgody rodzica/opiekuna prawnego)

STREFA KIDS

- namiot zapisów - rejestracja, opłaty, opaska na rękę z numerem telefonu rodzica

- rozgrzewka przed biegiem

- malowanie buziek

- miejsce do wypisywania imiennych dyplomów

- medale na mecie

- mini ścianka z logo SR do zdjęć pamiątkowych

Wzór oświadczenia do pobrania http://bit.ly/zgodawro2016

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

www.google.com
https://poznan.tvp.pl/