Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SURVIVAL RACE 2018 POZNAŃ - Najważniejsze informacje!

SURVIVAL RACE 2018 POZNAŃ - Najważniejsze informacje!

Widzimy się już w ten weekend, 2 i 3 czerwca, na Polanie Harcerza nad jeziorem maltańskim w Poznaniu! Sprawdź rozkład jazdy na weekend i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby wiedzieć jak najwięcej!


Survivalowe miasteczko oraz strefa startu Survival Race + Survival Race KIDS będzie znajdować się na Polanie Piknikowej oraz Harcerza, przy ul. Wiankowej 3 w Poznaniu. Biuro Zawodów umieszczone zostane w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na Polanie Harcerza.

Pierwsza fala w sobotę startuje o 8:30, w niedzielę zaś o 8:00. Survival Race KIDS rozpoczyna się o godzinie 10:00.

Atrakcje na survivalowym miasteczku będą dostępne od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę - niezależnie od wybranego dystansu, z atrakcji można skorzystać w dowolny dzień, zachęcamy więc do dłuższego pozostania na terenie wydarzenia! ;) Miasteczko będzie działać do godziny 18:00.

Masz jakieś pytania dotyczące przygotowania i samego uczestnictwa w wydarzeniu?

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<!

Pamiętaj, zarezerwuj odpowiednią ilość czasu, aby zarejestrować się jako uczestnik i punktualnie wystartować! Pojaw się przynajmniej godzinę przed startem.Oświadczenia i zgody potrzebne do startu znajdziesz >> TUTAJ <<.

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH NA SURVIVAL RACE W POZNANIU

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH NA SURVIVAL RACE W POZNANIU

Poznaj lokalizację i godziny otwarcia Biura Zawodów, a także najważniejsze informacje dotyczące odbioru pakietu!

Więcej >>> Mniej...

Biuro Zawodów będzie umieszczone w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR przy ul. Wiankowej 3 w Poznaniu. Aby odebrać pakiet, upewnij się, że wszystkie dane na Twoim profilu są poprawnie uzupełnione - MOŻLIWOŚĆ EDYCJI DANYCH ORAZ ZAPISY NA WYDARZENIE ZAMYKAMY W CZWARTEK, 31 maja, O GODZINIE 20.

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o pokazanie dokumentu tożsamości oraz OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Biuro Zawodów obsługujące dziecięce zapisy znajdziesz przy torze Survival Race KIDS na Polanie Harcerza.

STREFA WARSZTATÓW NA SR W POZNANIU!

STREFA WARSZTATÓW NA SR W POZNANIU!

Chcecie się porozciągać po biegu? A może wzmocnić swoje ABS przed startem?! Macie idealną okazję! Nasz Partner, klub fitness Fabryka Formy, ogranizuje specjalnie dla Was STREFĘ WARSZTATOWĄ!

Więcej >>> Mniej...

Strefa Warsztatów będzie znajdować się na terenie survivalowego miasteczka. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem w sobotę oraz niedzielę. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć możecie znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie!

RODO SRODO! Sprawdź, o co biega

RODO SRODO! Sprawdź, o co biega

Na pewno wiesz już, czym jest RODO. A wiesz, co to SRODO? Survival Race Od Dzisiaj Odpowiedzialniejszy! Tak, tak, zgodnie z wchodzącym prawem od dziś będziemy jeszcze mocniej i jeszcze lepiej chronić Twoje dane!

Więcej >>> Mniej...

Uspokajamy, nic nie musisz robić, bo wszystkie zgody, jakie do tej pory od Ciebie mamy są aktualne. Chcemy jednak w przystępny sposób pokazać Ci, jakie nastąpiły zmiany, oraz w jaki sposób będą teraz chronione Twoje dane osobowe.

Sprawdź najważniejsze informacje o prywatności


Naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności znajdziesz TUTAJ.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BRENTO!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BRENTO!

Twórz, działaj, dawaj! Poczuj na własnej skórze satysfakcję i radość z wykonywanej pracy - dołącz do zespołu Brento Productions, który organizuje m.in. Survival Race.

Więcej >>> Mniej...

Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania, pobudzamy wyobraźnię, uruchamiamy kreatywność, planujemy i nabieramy nowych doświadczeń - wszystko po to, by poczuć ogromną satysfakcję, gdy kilka tysięcy osób dobiega zadowolonych na metę wydarzenia! Teraz masz szansę poczuć to na własnej skórze, bo szukamy osób do pracy w naszym zespole!

Do naszego biura w centrum Wrocławia poszukujemy:
>> KOORDYNATORA DO SPRAW ROZLICZEŃ I ADMINISTRACJI
>> KOORDYNATORA DO SPRAW SPONSORINGU I NOWEGO BIZNESU


Stań się częścią Survival Race! Aplikuj już dziś:

1. Uzupełnij >> FORMULARZ <<

2. Wyślij swoje CV na praca@brento.pl

3. Chcesz, możesz też wykonać TEST OSOBOWOŚCI i podzielić się wynikiem w formularzu.


Szukamy głównie osób z doświadczeniem, które mieszkają we Wrocławiu! Jednak jeśli mimo wszystko czujesz, że to jest praca dla Ciebie, możesz aplikować na 3 lub 6 miesięczny staż, na którym będziesz miał(a) okazję się wykazać.

PASTYLKI FISHERMAN'S FRIEND W PAKIETACH STARTOWYCH!

PASTYLKI FISHERMAN'S FRIEND W PAKIETACH STARTOWYCH!

Po pokonaniu tegorocznej trasy na pewno będziecie potrzebować odświeżenia. Wychodzimy Wam naprzeciw! W jubileuszowych pakietach startowych znajdziecie orzeźwiające pastylki Fisherman's Friend!

Więcej >>> Mniej...

Fisherman's Friend to odświeżające pastylki bez cukru o intensywnym, orzeźwiającym smaku. Ich formuła znana jest od 1865 roku na całym świecie. Od niedawna dostępne są również w Polsce w trzech smakach: miętowym, mentolowo-eukaliptusowym i cytrynowym.

COOKING CATERING PARTNEREM SURVIVAL RACE POZNAŃ!

COOKING CATERING PARTNEREM SURVIVAL RACE POZNAŃ!

O tym, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta, nie musimy nikomu mówić! Niestety nie zawsze mamy czas, by samemu przygotować zdrowe posiłki na cały dzień, a tym bardziej, by regularnie jeść. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się dieta pudełkowa od naszego Partnera: cooKING catering dietetyczny!

Więcej >>> Mniej...

CooKING catering to 5 różnorodnych posiłków z bezpłatną dostawą do domu lub biura na terenie Poznania i okolic. Menu składa się z pełnowartościowych i wysokiej jakości produktów, a do wyboru jest aż 10 rodzajów diet!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy KONKURS, w którym możecie otrzymać voucher na 3 dni diety! Wystarczy, że pod TYM POSTEM pokażecie swój sposób na aktywne spędzenie czasu. Na Wasze odpowiedzi czekamy przez tydzień, do końca 17 maja.

Chcesz spróbować diety cooKING już teraz? Skorzystaj ze zniżki na zamówienie! Więcej informacji: tel. 512 614 512 / kontakt@cookingcatering.com.pl

www.cookingcatering.com.pl

DOŁADUJ BATERIE PRZED BIEGIEM! Batony "Słodko" do każdego pakietu startowego

DOŁADUJ BATERIE PRZED BIEGIEM! Batony "Słodko" do każdego pakietu startowego

Tego jeszcze nie było! W jubileuszowych pakietach startowych Survival Race znajdziecie batony pracowni wypieków Słodko!

Więcej >>> Mniej...

Specjalnie dla Was, dla dodania mocy na trasie, pracownia wypieków Słodko skomponowała batony z naturalnych składników! Chcecie spróbować ich specjałów wcześniej? Zapraszamy do pracowni Słodko (znajdziecie ją przy ul. Jedności Narodowej 67B we Wrocławiu) oraz kawiarni, z którymi współpracuje, w tym Etno Cafe.

NOWE OPASKI MOTYWACYJNE!

NOWE OPASKI MOTYWACYJNE!

Jubileuszowy sezon Survival Race dopieszczamy w każdym calu! Przed Wami nowe projekty opasek motywacyjnych na rękę!

Więcej >>> Mniej...

W tym sezonie pojawią się dwie totalne nowości: wzór dla uczestników Survival Race KIDS i fali LEGEND. Opaski będą dwustronne.

W klasycznej wersji opaski dla uczestników widoczne w szarym odcieniu "WYZWANIE >> MOTYWACJA" będzie... Tłoczone!

Nie możemy się doczekać, aż założymy Wam je na rękę! Jak się podobają?

RUSZYŁA REKTURACJA DO SURVIVAL RACE CORPS!

RUSZYŁA REKTURACJA DO SURVIVAL RACE CORPS!

Chcesz współtworzyć jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce? Dołącz do Survival Race CORPS! Ruszyliśmy z rekrutacją na wolontariat.

Więcej >>> Mniej...

Survival Race CORPS to ekipa wolontariuszy, tworząca miejski bieg z przeszkodami w Poznaniu i Wrocławiu. Dołączając do niej, przeżyjesz niesamowitą przygodę, nabierzesz doświadczenia, poznasz nowych ludzi - a to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo zgarniesz wartościowe benefity, m.in. gadżety i voucher na start w Survival Race. Szykujemy też ognisko integracyjne na zakończenie imprezy!

Możesz działać w jednym z wielu obszarów. Powiedz nam, w czym czujesz się najlepiej i co najbardziej Cię interesuje, a postaramy się dopasować Twoje zadania tak, by praca sprawiała Ci jak najwięcej satysfakcji!

Informacje dotyczące obszarów zadań pracy wolontariusza oraz pakietu benefitów znajdziesz TUTAJ.

Chcesz dołączyć do Survival Race CORPS? Wypełnij formularz.

Dołącz też do naszej grupy na Facebooku, żeby być na bieżąco i już integrować się z resztą ekipy!

ZAPISY DO FALI LEGEND RUSZYŁY!

ZAPISY DO FALI LEGEND RUSZYŁY!

Już teraz możecie rejestrować swój udział w FALI LEGEND, żeby walczyć o podium i atrakcyjne nagrody!

Więcej >>> Mniej...

LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani w tych seriach będą mieli możliwość walki o podium oraz atrakcyjne nagrody. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Pozostali uczestnicy zostaną uwzględnieni w ogólnej kwalifikacji, nie będą jednak mieli możliwości wejścia na podium.

Uczestnicy serii LEGEND pokonują dystans według zmienionych zasad.

Najważniejszymi z nich są samodzielne pokonywanie przeszkód oraz niekiedy brak możliwości ominięcia którejś z nich. Niezastosowanie się skutkuje dyskwalifikacją.


ZE WSZYSTKIMI ZASADAMI MOŻESZ ZAPOZNAĆ SIĘ TUTAJ.

Liczba miejsc w fali LEGEND jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zakupem biletu!

Cena startu w tym przypadku jest stała i wynosi 199 zł.

Wystarczy, że poniżej klikniesz “ZAPISZ SIĘ”, a po zalogowaniu i wyborze odpowiedniego miasta klikniesz w logo Survival Race LEGEND.

Masz już bilet na Survival Race w zwykłej fali, a chcesz pobiec w serii LEGEND? Napisz na start@survivalrace.pl - prześlemy do Ciebie fakturę z dopłatą różnicy pomiędzy biletami i zmienimy Twój start w systemie, dopisując Cię do serii LEGEND. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o przeniesieniu decyduje kolejność zgłoszeń.

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR POZNAŃ 2018!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR POZNAŃ 2018!

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race 2018!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Wypełnij oświadczenie, które znajdziesz >> TU <<.>> Regulamin Survival Race 2018 <<

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://brento.pl/