Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Czy bieg z przeszkodami jest dla mnie?

Czy bieg z przeszkodami jest dla mnie?

Sprawdź w najnowszym numerze MAGAZYNU LOGO: 5 powodów, dla których warto podjąć survivalowe wyzwanie.

Więcej >>> Mniej...

Wciąż wahacie się, czy wziąć udział w biegu z przeszkodami? Myślicie, że takie wyzwanie będzie dla Was zbyt trudne? A może zbyt łatwe?

To od Was zależy, jak podejdziecie do survivalowej trasy - jako pełnej emocji przygody i zabawy, czy testu możliwości fizycznych i charakteru. W majowym numerze Magazynu LOGO znajdziecie garść powodów, dla których KAŻDY powinien spróbować swoich sił w survivalowym wyzwaniu!

Oprócz artykułu poświęconego biegu z przeszkodami w najnowszym wydaniu będziecie mogli poczytać nieco więcej o sporcie. Za oknami na dobre zagościła słoneczna pogoda, dlatego żadne wymówki tłumaczące niechęć do ćwiczeń fizycznych nie są już wiarygodne! W dziale „Pasje” Franek Przeradzki opowiada o pierwszym podejściu do bardziej profesjonalnego frisbee, Alex Kłoś dzieli się wrażeniami z treningu szermierczego, a Damian Bąbol pisze o Pawle Żuku – człowieku, który przez ponad dwa tygodnie biegł dziennie po 100 kilometrów.

Więcej o najnowszym numerze Magazynu LOGO tutaj.
www.logo24.pl

Cisowianka Oficjalną Wodą Survival Race!

Cisowianka Oficjalną Wodą Survival Race!

Przy długotrwałym wysiłku fizycznym odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową. W tym roku, po raz kolejny, o zawodników Survival Race zadba Cisowianka.

Więcej >>> Mniej...

Cisowianka to naturalna woda mineralna, której skład pozwoli ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Butelkowana w jednym z najnowocześniejszych zakładów butelkujących na świecie, z zachowaniem najważniejszych właściwości danych jej przez naturę, będzie świetnym wsparciem dla zawodników naszego biegu.

Na trasie biegu, w punktach nawodnienia, na każdego startującego czekać będą specjalnie przygotowane małe butelki - 0,33l. Lekkie i poręczne, świetnie dopasowane do pasa biegowego, z którym startuje większość zawodników.

Na mecie na biegaczy czekać będą butelki CISOWIANKI 0,7 l SPORT. Każdy z nich po ogromnym wysiłku będzie mógł spokojnie wypić odpowiednią ilość orzeźwiającej naturalnej wody mineralnej.

Jak widać Cisowianka dzięki posiadaniu szerokiego asortymentu pojemności i rodzajów butelek jest przygotowana na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie. Dlatego też współpraca Cisowianki z Survival Race jest tak naturalna!

Tak jak i podczas zeszłorocznej edycji - w tym roku razem z Cisowianką szykujemy dla Was KONKURS! To będzie nie lada gratka dla sportowych świrów i wszystkich osób dbających o zdrowie. Nie przegapcie informacji, startujemy z konkursem już wkrótce!

Przygotowania do SR z Klubem PhysioManual: ROZGRZEWKA!

Przygotowania do SR z Klubem PhysioManual: ROZGRZEWKA!

Survival Race zbliża się wielkimi krokami - rozpoczynamy przygotowania do biegów z przeszkodami!

Więcej >>> Mniej...

We współpracy z Klubem PhysioManual przyszykowaliśmy cykl porad i wskazówek, które ułatwią przygotowania do startu każdemu Survivalowcowi! Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się z nami ekipa z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z Katarzyną Olszewską na czele, pod opieką Doktora Łukasza Pawika, specjalisty fizjoterapii w ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacji w sporcie, terapii manualnej.

Na rozgrzewkę - ROZGRZEWKA!

>> ZOBACZ VIDEO Z DARMOWEGO CYKLU TRENINGOWEGO SR: ROZGRZEWKA <<

Szczerze – ręka w górę – kto porządnie rozgrzewa się przed KAŻDYM treningiem i KAŻDYM startem?

Przeprowadzaliście na sobie eksperymenty w stylu wstaję i biegam z drugą opcją - wstaję, robię porządną rozgrzewkę i biegam? Jeśli nie – koniecznie spróbujcie!

Jej najprostsza definicja to: „Seria prostych ćwiczeń fizycznych o narastającej intensywności, służąca rozgrzaniu i uelastycznieniu mięśni i przygotowaniu organizmu do wysiłku. Pomaga ona przy pracach związanych z użytkiem mięśni, jej celem jest ochrona przed kontuzjami i zwiększenie wydolności.” Ot co - cała kwintesencja.

Jest na to wiele dowodów naukowych. Rozgrzewka to podstawa, powoduje pobudzenie organizmu i wprowadza w stan gotowości. Przygotowuje nasze układy: krążeniowo-oddechowy, nerwowy, mięśniowy, więzadłowy do działania. Dzieli się na rozgrzewkę ogólną i specjalistyczną, może być dynamiczna oraz statyczna. Pomimo podobieństw, inaczej rozgrzewa się pływak, inaczej piłkarz nożny, a inaczej biegacz. Należy o niej pamiętać, ponieważ pomaga uniknąć kontuzji oraz osiągać lepsze wyniki.

Stety/niestety jej czas, elementy są zależne od wielu czynników. Jeśli masz możliwość – warto skorzystać z porady specjalisty – np. fizjoterapeuty/trenera przygotowania motorycznego, przeprowadzić odpowiednie testy i sprawdzić czego potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel. W procesie dobierania optymalnej dla nas rozgrzewki jak i treningów warto monitorować swój organizm. Świadomie go obserwować i kontrolować, dawać mu to co dla niego najkorzystniejsze.

Według badań zalecana jest rozgrzewka trwająca od 10 do 20 minut o intensywności od 60 do 80% VO2max, czyli maksymalnego poboru tlenu. Nie ma złotego środka dla wszystkich, bo nie jesteśmy identyczni. Wszystko zależy od tego jaki mamy cel, jakie mamy możliwości i do czego się rozgrzewamy, jak mocno jesteśmy zaawansowani wydolnościowo. Na potrzeby Survival Race zalecamy oczywiście dłuższą i porządną rozgrzewkę ;) Tutaj używamy wszystkiego w znacznym stopniu i wystarczająco długo, żeby organizm to odczuł… Dobrze jest wydłużyć jej czas i uruchomić cały organizm, rozgrzać go kompleksowo, żeby dosłownie każda komórka była gotowa na wyścig. W Internecie krąży wiele informacji/filmików dotyczących rozgrzewki, należy pamiętać, że nie zawsze są one rzetelne, warto je weryfikować i bardziej się nimi inspirować niż bezkrytycznie im wierzyć.

Podstawowymi i najczęściej spotykanymi elementami rozgrzewki są:

  • Przebieżki
  • Podskoki
  • Wymachy rąk i nóg
  • Skipy
  • Rozciąganie (tutaj pojawia się temat na oddzielny tekst, ponieważ spory na ten temat trwają – dynamiczna czy statyczna, czy w ogóle, co kiedy, jak ;))
  • Przeskoki
  • Ruchy okrężne bioder
  • Skręty tułowia
  • Bieg skrzyżny – ‘’Przeplatanka”
  • Krok odstawno-dostawny

Należy do tego dodać sposób wykonania ćwiczeń, czasami najbardziej skomplikowane, niedbale wykonane ćwiczenia nie zastąpią nam dokładnie wykonanych, podstawowych ruchów ;)

Oczywiście jest wiele modyfikacji tych ćwiczeń, np. trucht tyłem, który znacznie bardziej uaktywnia układ nerwowy i jest bardziej ‘’skuteczny” niż normalny bieg.

Jedno jest pewne – każda rozgrzewka pomaga nam zaadoptować się do wysiłku fizycznego, mocno do niej zachęcamy i zapraszamy do wspólnego rozruchu przed biegiem oraz korzystania z porad tych, którzy ‘’w tym siedzą”!

Nie podamy Wam gotowego przepisu on-line, ale może zachęcimy Was do zainteresowania się tematem, doczytaniem, dopytaniem, zwróceniem uwagi na to czego tak naprawdę Wasze ciało potrzebuje, żeby dać z siebie 100% możliwości! Warto inwestować w siebie i swój rozwój od podstaw. ;)

SR KIDS w Hali Orbita - mapka i najważniejsze informacje

SR KIDS w Hali Orbita - mapka i najważniejsze informacje

11 maja zmieszamy dzieciaki z błotem we Wrocławiu. Sprawdź co warto wiedzieć przed startem Twojej pociechy!

Więcej >>> Mniej...

Już 11 maja podczas wielkiego, sportowego święta SPARTAN FAMILY CHALLENGE szykujemy dla Waszych dzieci niepowtarzalny tor przeszkód, porządną dawkę błota i niezapomnianą PRZYGODĘ!

NAJWAŻNIEJSZE INFO: >> SPRAWDŹ NIEZBĘDNIK SR KIDS <<

UWAGA - ZAPISY ONLINE ZAMKNIĘTE! Bilety będą dostępne na miejscu w Biurze Zawodów w hali Stulecia od godziny 9:30.
Liczba biletów jest ograniczona!

UWAGA - zapisując dziecko na bieg prosimy podać w systemie dane opiekuna (dorosłego), nie dane dziecka. Prosimy, aby każde zapisane dziecko pojawiło się z rodzicem lub opiekunem prawnym! Weryfikacja danych będzie odbywać się na podstawie informacji zawartych w profilu, z którego wykupowano bilet. Proszę się upewnić, że dane zostały uzupełnione:https://survivalrace.pl/profil/informacje

Prosimy o pojawienie się z dziećmi przynajmniej na 20 minut przed godziną startu w celu weryfikacji danych oraz przeprowadzenia rozgrzewki przed startem.

Na miejscu przy Biurze Zawodów będzie się znajdować sklep Survival Race, w którym będzie można kupić koszulkę SR KIDS za 29 zł (dla dzieci biorących udział w SR) lub 39 zł (dla pozostałych).

★★★★★★

BIEGNIEMY Z POMOCĄ - DOSŁOWNIE! Każdy kupiony bilet na Survival Race Kids to posiłek dla kotka lub pieska! Więcej info TUTAJ.
Dołącz do wydarzenia: SR KIDS - bieg z przeszkodami dla najmłodszych! / 11.05 / Orbita

Trasa dla dzieci przebiega przez zielone tereny, las i kąpielisko, a start i meta znajdują się w hali Orbita. Wasze pociechy mogą wystartować na jednym z trzech dystansów:

★ KRASNAL (3-6 lat) - ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★ PIRAT (7-10 lat) - ok. 1400 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★★ NINJA (11-14 lat) - ok. 2000 m trasy + ok. 15 przeszkód

Nowa przeszkoda #9: BUDOWA WJEŻDŻA!

Nowa przeszkoda #9: BUDOWA WJEŻDŻA!

Przed Wami nowa przeszkoda szóstego sezonu - kopara opada!

Więcej >>> Mniej...

Halo halo, BUDOWA WJEŻDŻA! Nie każemy Wam wkładać głowy do betoniarki, ale za to trochę Was przeczołgamy!

Na survivalowe trasy wparuje ciężki sprzęt, obok którego nie będzie można przejść ani przebiec obojętnie! Wręcz przeciwnie - trzeba będzie się pod nim czołgać! Nasz partner KILOUTOU - wypożyczalnia sprzętu budowlanego - zadba o to, abyście mieli frajdę z maszyn nie tylko podczas biegu. Trochę widowiskowego sprzętu wjedzie też do naszego survivalowego miasteczka!

Wszystkie przeszkody, z którymi będziecie musieli się zmierzyć w nadciągającym sezonie, możecie sprawdzić w zakładce PRZESZKODY.

Proteinowe lody w ramach pakietów startowych!

Proteinowe lody w ramach pakietów startowych!

Każdy Survivalowiec zgarnie porcję pysznych lodów Breyers Delights.

Więcej >>> Mniej...

Zastanawialiśmy się długo co będzie w stanie choć trochę ostudzić Wasze rozpalone survivalową adrenaliną ciała na naszych imprezach - z pomocą na szczęście przyszła ekipa Breyers Delights ze swoimi popisowymi lodami proteinowymi!

Każdy Survivalowiec w ramach pakietu startowego zgarnie słuszną 100 ml porcję lodów! Wszystkich liczących kalorie freaków uspokajamy - porcja to tylko 75 kcal, czyli mniej więcej tyle, ile spalicie idąc po nie do strefy Breyers!

Marka Breyers Delights została naszym tegorocznym Partnerem Strategicznym i pojawi się ze swoim stoiskiem w naszym festiwalowym miasteczku. Darmowe porcje to lody o smaku solonego karmelu z kawałkami ciastek. Uczestnicy będą mogli je odebrać przy stoisku Breyers na podstawie opasek startowych.

Teraz to już chyba nie będziecie mieć wymówek żeby wystartować, prawda? :)

Więcej informacji na temat proteinowych lodów znajdziecie na stronie www.breyersdelights.pl

Nowa przeszkoda #8: RUREVEREST!

Nowa przeszkoda #8: RUREVEREST!

Survivalowy wycisk coraz bliżej, a my wciąż podnosimy poprzeczkę - i to dosłownie!

Więcej >>> Mniej...

Prezentujemy NOWĄ PRZESZKODĘ #8: RUR-EVEREST!

Zabieramy Was do beztroskich, dziecięcych wspomnień, gdy wspinaliście się na szkolne drabinki i ćwiczyliście najróżniejsze ewolucje na podwórkowych trzepakach! A zasady są dużo prostsze: wspinamy się na sam szczyt, używając dowolnej ilości kończyn (tak tak, dobrze widzicie - drabinka jest pochyła!) i schodzimy po drugiej stronie. Pikuś, co?

Wszystkie przeszkody, z którymi będziecie musieli się zmierzyć w szóstym sezonie, możecie sprawdzić w zakładce PRZESZKODY.

Kupując bilet na SR KIDS fundujesz posiłek dla zwierzaka!

Kupując bilet na SR KIDS fundujesz posiłek dla zwierzaka!

Pomagamy od małego na całego - wspieramy lokalne schroniska dla kotów i psów.

Więcej >>> Mniej...

Podczas Survival Race biegniemy z pomocą - dosłownie! Nie tylko dobrze się bawimy i pokonujemy własne słabości, ale też co roku angażujemy się w działalność charytatywną.

W szóstym sezonie podczas SR KIDS wspieramy czworonożnych przyjaciół - KAŻDY bilet na bieg z przeszkodami dla dziecka to jeden POSIŁEK dla kotka lub pieska!

Część kwoty ze sprzedaży biletów SR KIDS przeznaczymy na zakup karmy, która trafi do lokalnych schronisk w Poznaniu i we Wrocławiu. Dziękujemy, że pomagacie razem z nami - KARMA WRACA! Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Więcej info o SR KIDS: www.survivalrace.pl/wydarzenia/kids

Dołącz do wydarzeń:
11 maja: bit.ly/SR-2019-Kids-Orbita
1-2 czerwca: bit.ly/SR-2019-POZ-Kids
21-22 września: bit.ly/SR-2019-WRO-Kids

Fit Expo 2019 - sportowe targi już w maju!

Fit Expo 2019 - sportowe targi już w maju!

Z biletem na jedno z największych wydarzeń branży fitness w Poznaniu zgarniesz zniżkę na Survival Race!

Więcej >>> Mniej...

Tydzień przed startem survivalowego sezonu widzimy się w stolicy Wielkopolski na sportowych targach FIT EXPO. Do każdego biletu na wydarzenie zakupionego do 24 maja uczestnicy otrzymają 20 zł zniżki na start w tegorocznym biegu z przeszkodami!

Bilety możecie dorwać tutaj: Fit Expo Business / Fit Expo Fun

Na FIT EXPO spotkają się miłośnicy i profesjonaliści fitnessu, wellness, kulturystyki, crossfitu, boksu, biegania, jogi i pasjonaci wielu innych sportów. To będą trzy dni naładowane pozytywną, sportową energią, w czasie których będziemy wspólnie z Wami odmieniać słowo FIT przez wszystkie możliwe przypadki!

Najbliższej edycji Fit Expo przyświeca hasło „możliwości, nie ograniczenia”. Organizatorzy targów stawiają sobie za cel zachęcenie uczestników targów do pokonywania własnych ograniczeń - zarówno tych mentalnych, jak i związanych z kondycją.

Podczas FIT EXPO od 24 do 26 maja w Poznaniu czeka na Was szeroka gama wydarzeń sportowych - konferencje, targi, spotkania z profesjonalistami, zawody iw iele więcej! Nie zabraknie naszego survivalowego stoiska, przy którym będziecie mogli podjąć różne wyzwania i zgarnąć gadżety czy nawet pakiety startowe! Bilety dorzucimy także do nagród dla zwycięzców Personal Record Day II - towarzyszących targom zawodów w formule crossfit.

Dołączcie do wydarzenia, by być na bieżąco: TARGI FIT EXPO 2019

Targi Fit Expo to największe wydarzenie branży fitness w Polsce odbywające się regularnie od 14 lat adresowane do profesjonalistów i fitmaniaków. Jego program podzielony jest na dwie kategorie: Business i Fun. Pierwsza z nich obejmuje wydarzenia dla profesjonalistów branży, druga - wydarzenia dla pasjonatów fitnessu i sportu.

Więcej info: FitExpo.pl

Kup bilet i zgarnij PAKĘ GADŻETÓW od Patriotic + Formotiva!

Kup bilet i zgarnij PAKĘ GADŻETÓW od Patriotic + Formotiva!

Do 100 pakietów startowych dorzucamy paczkę gratisowych fantów - złap okazję!

Więcej >>> Mniej...

Wiosna, ach to Ty! Budzimy się z zimowego snu na dobre i ładujemy akumulatory! Aby zmotywować Was do działań i napełnić energią, przygotowaliśmy gratisowe paczki gadżetów od naszych Partnerów, które dorzucimy do pierwszych 100 survivalowych pakietów kupionych od 5 kwietnia!

Co znajdziecie w naszych wiosennych zestawach?

★ OKULARY przeciwsłoneczne od Patriotic
★ Płyty BRO i EPIS DYM KNF
★ Wlepy motywacyjne SR + Patriotic
★ Zestaw suplementów FORMOTIVA:
- L-CARNITYNE Shot (maksymalna dawka 3000 mg L-karnityny)
- MAGNESIUM Shot (kompozycja cytrynianu i magnezu)
- Saszetka BCAA Combo (wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione)
- Saszetka MUSCLE BRICK Whey (najwyższej jakości preparat wysokobiałkowy)

Jak zgarnąć gratisową pakę fantów?
KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY! Cenne łupy zgarnie pierwsze 100 osób, które od dziś zapisze się i opłaci survivalowy bieg dla dorosłych na jednym z trzech dystansów - STARTER, WARRIOR lub MACHINE oraz doda komentarz pod survivalowym >> POSTEM NA FACEBOOKU <<

UWAGA - akcja promocyjna dotyczy jedynie ZAPISÓW INDYWIDUALNYCH (nie łączy się ze zniżkami grupowymi!). Uczestnicy akcji promocyjnej zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową. Paczki będą czekać na odbiór podczas wydarzeń Survival Race 2019 w sklepie SR i będą wydawane na podstawie dowodów osobistych (pamiętajcie o zgodności danych przy zapisach!). Regulamin promocji znajdziecie TUTAJ.

Marka odzieżowa PATRIOTIC oraz sklep z suplementami FORMOTIVA to Partnerzy Strategiczni tegorocznej edycji Survival Race!

STEP RECORDS i PATRIOTIC Partnerami Strategicznymi 2019!

STEP RECORDS i PATRIOTIC Partnerami Strategicznymi 2019!

Po raz kolejny zbijamy wysoką pionę z wytwórnią Step Records oraz marką Patriotic!

Więcej >>> Mniej...

W gronie naszych survivalowych Partnerów witamy dwa szyldy związane z muzyką i sportem.

W ramach współpracy będziecie mieli okazję zgarnąć masę fantów w konkursach, a na zwycięzców biegu z przeszkodami będą czekać specjalne koszulki Patriotic!

Step Records to uznana wytwórnia muzyczna z naszego rodzimego podwórka hip-hopowego. Opolski label współpracuje z licznymi raperami - pod ich skrzydłami swoją twórczość wydaje chociażby Epis Dym KNF, który nagrał klip do utworu "Rydwan" podczas wrocławskiej edycji Survival Race w 2018 roku! >> ZOBACZ KLIP <<

Patriotic to brand odzieżowy, który powstał w 2009 roku dzięki zaangażowaniu grona osób składających się z promotorów kultury hip hop, szeroko pojętej kultury młodzieżowej oraz sportu. Współpraca tej marki z raperami ZBUKU, Chada czy sportowcem MMA Mariuszem Wachem pokazuje jej lokalny wydźwięk.

W ofercie Patriotic pojawiła się właśnie nowa kolekcja SPORT - ubrania z najwyższej jakości materiałów szybkoschnących i przepuszczających powietrze, komfortowych i idealnie dopasowanych do sylwetki. Sprawdźcie sportową linię ciuchów, które idealnie nadają się na treningi czy biegi przeszkodowe: www.patriotic.pl


SR KIDS - nowa, wrocławska edycja już w maju!

SR KIDS - nowa, wrocławska edycja już w maju!

Zmieszaj swoje dzieciaki z błotem - zapisz je na bieg z przeszkodami na UNIKALNEJ TRASIE na terenach Hali i Kąpieliska ORBITA!

Więcej >>> Mniej...

Już 11 maja podczas wielkiego, sportowego święta SPARTAN FAMILY CHALLENGE szykujemy dla Waszych pociech niepowtarzalny tor przeszkód, porządną dawkę błota i niezapomnianą PRZYGODĘ! Spraw dzieciakom frajdę i zapisz je już teraz!
Trasa przebiega przez zielone tereny, las i kąpielisko, a start i meta znajdują się w hali Orbita. Wasze pociechy mogą wystartować na jednym z trzech dystansów:

★ KRASNAL (3-6 lat) - ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★ PIRAT (7-10 lat) - ok. 1400 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★★ NINJA (11-14 lat) - ok. 2000 m trasy + ok. 15 przeszkód

Rozgrzejemy dzieciaki przed aktywnym latem i przedłużeniem wakacji, jakie zapewnimy podczas miejskiego biegu z przeszkodami 21-22 września!

ZAPISY: 39 PLN w promocyjnej cenie - LICZBA BILETÓW OGRANICZONA!!!

★★★★★★★★★

Zabierz rodzinę na wielkie, sportowe święto SPARTAN FAMILY CHALLENGE!

Na terenie wrocławskiej hali i kąpieliska ORBITA na małych Wrocławian czeka szereg atrakcji, które pozwolą rozładować całe pokłady energii! Nie zabraknie też sportowej rozrywki dla dużych dzieci i integracji dla całych rodzin:

★ WODNE ATRAKCJE: zawody na dmuchanym placu zabaw, pływanie na pontonie, skoki do wody z materaca, pokaz hokeja podwodnego,
★ KONKURENCJE NA HALI: mini tenis, piłka nożna, rolki, koszykówka,
★ SPORTOWE POKAZY: taekwondo, Karate Budokan,
★ STREFA DLA DOROSŁYCH: Mistrzostwa Polski w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi, Majowa Noc Saunowa, treningi crossfit, ergowiosła, wieczorny Maraton Zumby,
★ I WIELE INNYCH!

Nie będziecie chodzić głodni - tuż przy Hali Orbita pojawi się strefa Food Trucków z całą gamą przysmaków, które zaspokoją podniebienia i dorosłych, i dzieciaków!

Imprezę poprowadzą dla Was niezastąpieni: Maciej Stajniak, Kasia Pawlak i Tomek Wołodźko! Do zobaczenia 11 maja w Hali Orbita!

Dołącz do wydarzenia: SR KIDS - bieg z przeszkodami dla najmłodszych! / 11.05 / Orbita

Sprawdź INSTRUKCJĘ ZAPISÓW.

BIEGNIEMY Z POMOCĄ - DOSŁOWNIE! Każdy kupiony bilet na Survival Race Kids to posiłek dla kotka lub pieska! Więcej info TUTAJ.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/