Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WARSZAWA POWRACA!

WARSZAWA POWRACA!

Więcej >>> Mniej...

Dokładnie rok po ostatniej edycji powracamy do stolicy Polski z zupełnie nową trasą. Nasze Survivalowe miasto tym razem rozbijamy po drugiej stronie mocy - na Żoliborzu przy Centrum Olimpijskim! Tor rajdu obfitował będzie w ekstremalne niespodzianki, do których okiełznania przyda sie współpraca całego Twojego zespołu.

Men Expert Survival Race odbywa się na dwóch dystansach - 5 lub 10 kilometrów. Sam(a) zdecyduj, z którym wyzwaniem chcesz się zmierzyć.

Poza trasą biegową na miejscu wydarzenia czekać będą liczne atrakcje dla kibiców, w tym miasteczko z zapleczem gastronomicznym i sceną, strefa dla dzieci i strefy partnerów, a także stanowiska dla kibiców, którzy będą mogli brać czynny udział w utrudnianiu życia uczestnikom. Wszystko po to, aby zrobić z Ciebie prawdziwego WOJOWNIKA Survival Race!

Upominki dla pierwszych 100 zapisanych osób!

Upominki dla pierwszych 100 zapisanych osób!

Zapisz się już dziś!

Więcej >>> Mniej...

Dla pierwszych 100 zapisanych osób przygotowaliśmy specjalne upominki od L’Oréal Men Expert.
Wystarczy się zapisać, opłacić bieg i prawidłowo uzupełnić swoje dane.
ZAPISUJCIE SIĘ! Teraz pakiety startowe w najlepszych cenach!

Chcecie wiedzieć jakie survivalowe gadżety otrzymacie w tym roku? Zdradzamy:

  • unikalna koszulka techniczna Men Expert Survival Race
  • chip pomiarowy,
  • opaska na rękę z kolorem fali,
  • instrukcja obsługi pakietu.

Nie zapominajmy o pakiecie powitalnym, który przyjdzie do Was pocztą - znajdować się tam będą przede wszystkim materiały od naszych sponsorów.

Już dziś opublikujemy kolejne miasto!
Macie swoje typy?

AKCJA MOTYWACJA! A Ty masz już cel?

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl