Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

OŚWIADCZENIA, ZGODY DO STARTU W SURVIVAL RACE

OŚWIADCZENIA, ZGODY DO STARTU W SURVIVAL RACE

Zapoznaj się z oświadczeniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race 2017!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

English version: >> HERE <<.


Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie zgoda opiekuna prawnego i ksero jego dowodu. Zgodę znajdziesz >> TUTAJ <<.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś inny, kto posiada odpowiednie upoważnienie do odbioru, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

PLANUJESZ WYPAD DO POZNANIA? PURO HOTEL ZAPRASZA

PLANUJESZ WYPAD DO POZNANIA? PURO HOTEL ZAPRASZA

Bierzesz udział w Survival Race Poznań, ale jesteś spoza miasta i nie masz jeszcze noclegu? Chcesz odwiedzić Poznań w innym terminie? Spokojna głowa, spieszymy z pomocą! Mamy dla Ciebie promocję na nocleg w PURO HOTEL.

Więcej >>> Mniej...

Puro Hotel w Poznaniu znajduje się niedaleko Starego Rynku, ukryty w jednej z ulic centrum miasta. Pokoje pełne naturalnego światła, stylowo umeblowane i wyposażone w łazienki zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny i jednocześnie elegancki. Dodatkowo, każdy pokój zaopatrzony jest w dostęp do telewizji oraz Internetu bezprzewodowego. Goście mają także swobodny dostęp do pysznej kawy, sali fitness oraz strefy SPA.Specjalnie dla uczestników Survival Race przygotowaliśmy ofertę promocyjną na nocleg w Puro Hotel. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji poprzez >> TEN LINK <<. Na hasło "SURVIVAL" za pokój bez śniadania zapłacisz 199 PLN brutto + śniadanie w cenie 50 PLN za osobę.

NIEPOWTARZALNE LODY KRASNOLÓD NA SURVIVAL RACE 2017!

NIEPOWTARZALNE LODY KRASNOLÓD NA SURVIVAL RACE 2017!

Kultowy Krasnolód z Wrocławia wjeżdża na Survival Race! W każdym z trzech miast w strefie gastro będziecie mieli okazję spróbować ich niepowtarzalnych lodów - szykujcie się na niebo w gębie.

Więcej >>> Mniej...

Krasnolód to lody rzemieślnicze, które wyłamują się wszelkim standardom i stereotypom. Śledź? Woda po ogórkach kiszonych? Fermentowany czosnek z czekoladą? A może masło orzechowe z bekonem? Tak - to właśnie smaki lodów, jakich możecie spróbować u dwóch Bartków odpowiedzialnych za ten projekt.Bartki to kulinarni wariaci z uwielbieniem dla dobrego produktu. Oprócz totalnie nieszablonowych smaków znajdziecie też te bardziej standardowe - wszystkie zawsze tworzone z naturalnych produktów najwyższej jakości. Jeśli czekolada, to tylko belgijska, mango jest importowane z Indii zawsze tego samego gatunku, kokos z Tajlandii, a orzechy laskowe z Piemontu. Nie spotkacie żadnych konserwantów, barwników czy gotowych konserwantów - wszystko jest naturalne!Dzięki współpracy i produkowaniu lodów dla najlepszych szefów kuchni w Polsce Krasnolód jest w ciągłej pogoni za nowymi połączeniami smakowymi i ciekawymi produktami. Przez wielu Krasnolód jest uważany za przykład nowej fali w gastronomii pełnej odwagi, pasji i młodzieńczej energii - przekonacie się o tym podczas Survival Race, zwłaszcza że wspólnie z chłopakami szykujemy dla Was wyjątkowy, survivalowy smak lodów! Szczegóły poznacie wkrótce.

Zobaczcie, jak wygląda Krasnolód od kuchnii!

PRZYGOTUJ SIĘ DO STARTU W SURVIVAL RACE!

PRZYGOTUJ SIĘ DO STARTU W SURVIVAL RACE!

W biegu z przeszkodami może wziąć udział każdy, kto jest sprawny fizycznie i regularnie trenuje. Najważniejsza jest wytrzymałość i odporność (zwłaszcza psychiczna) na niesprzyjające warunki. Zobacz, co jeszcze przyda Ci się podczas pokonywania przeszkód Survival Race, i dobrze się przygotuj!

Więcej >>> Mniej...

Start w Survival Race to nie tylko frajda, ale także wielki sprawdzian dla nas samych. Żeby ukończyć ekstremalny bieg z przeszkodami, trzeba być sprawnym fizycznie, odpornym na niepowodzenia i nieugiętym. Wskoczenie na wysoką pionową ścianę może wymagać wielu prób, dlatego konieczna jest wytrwałość i wiara we własne możliwości bez względu na pierwsze niepowodzenia.

Na co dzień zwykle siedzimy za biurkiem - tutaj trzeba wykazać się sprytem, refleksem i praktycznym podejściem do stojących przed nami wyzwań.

"Moja decyzja o starcie była bardzo spontaniczna. Jeden z trenerów na mojej pierwszej siłowni zaproponował, żebym dołączyła do drużyny którą on przygotowuje. Start miał być 3 miesiące później. Byłam tak przerażona i zestresowana, że nie opuściłam żadnego treningu (a trenowaliśmy wtedy 3 razy w tygodniu o 6:30)! Nasze treningi były na przemian siłowe oraz wydolnościowe. Trenowaliśmy z ciężarami, robiliśmy ogólnorozwojowy trening w formie stacji, biegaliśmy interwały na bieżni. Poza tymi trzema treningami, starałam się biegać dwa razy w tygodniu.

Nie bój się! Załóż stare, sprawdzone i wygodne buty. Na pewno nie zakładaj nowych leginsów :) Nie martw się, że się zabrudzisz. Podobno kobiety płacą grube pieniądze za maseczki błotne, a Ty masz to w pakiecie :) Uśmiechnij się i biegnij do przodu. To tylko zabawa!" pisze na swoim blogu Justyna z owsiana.pl. Cały artykuł, w jaki sposób Justyna przygotowywała się do Survival Race, możesz znaleźć >> TUTAJ <<.

Jeśli uprawiasz sport systematycznie (co najmniej trzy razy w tygodniu) i jesteś w dobrej kondycji fizycznej, raczej nie powinieneś mieć problemu z ukończeniem biegu. Zawsze warto jednak poświęcić uwagę tym ćwiczeniom lub rodzajom treningów, które pozwolą dotrzeć do mety szybciej i z mniejszym zmęczeniem, za to z większą satysfakcją.

Kontynuuj więc uprawianie sportu, któremu poświęcasz się na co dzień i dodaj do niego aktywności poprawiające kondycję, np. pływanie czy jogging. Z poradzeniem sobie z typowo survivalowymi wyzwaniami pomogą takie treningi jak TBC, crossfit, ABT, trening z taśmami TRX, ćwiczenia ze sztangą, ćwiczenia z ciężarem swojego ciała, wszelkiego rodzaju podskoki, wbiegi, zbiegi, pompki, podciągania. Szerokie pole do popisu oferuje natura: możemy biegać między krzakami, przeskakiwać murki, przenosić kamienie, pokonywać błotniste drogi. Liczy się każda aktywność, która podnosi wydolność i wytrzymałość.

Więcej ćwiczeń znajdziesz w artykule na stronie wformie24.pl >> TUTAJ <<.

JAWOROWY ZDRÓJ PARTNEREM STRATEGICZNYM SURVIVAL RACE!

JAWOROWY ZDRÓJ PARTNEREM STRATEGICZNYM SURVIVAL RACE!

Nawodnienie organizmu jest bardzo ważne. Wiemy o tym, dlatego nasz Partner Strategiczny JAWOROWY ZDRÓJ ugasi Twoje pragnienie podczas Survival Race 2017!

Więcej >>> Mniej...

Jaworowy Zdrój to producent wody mineralnej docenianej przez sommelierów i szefów kuchni na całym świecie jako “woda o wybitnym smaku”. Trzykrotnie zdobyła prestiżową nagrodę Superior Taste Award.

Woda podlega naturalnej filtracji i zawiera wiele minerałów w proporcjach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Charakteryzuje się niską mineralizacją (439,03 mg/l), więc nadaje się do codziennego spożycia dla dorosłych i dzieci. Swój smak zawdzięcza naturalnemu, średniemu nasyceniu dwutlenkiem węgla. Wydobywa się ją ze źródła św. Jadwigi, położonego w ekologicznie czystym rejonie Pogórza Kaczawskiego (rejony Sudetów) już od czasów średniowiecza!

KATIONY: Ca 60,12 mg/l, Na 19,45 mgl, K 2,67 mg/l, Mg 27,95 mg/l

ANIONY: F 0,08 mg/l, HCO3 107,39 mg/l, SO4 160,48 mg/l, Cl 42,89 mg/l

Woda niegazowana STILL WATER to propozycja dla tych, którzy cenią delikatnie wyczuwalny smak. Woda gazowana SPARKLING WATER ma wyraźny, orzeźwiający smak. Idealnie gasi pragnienie, a jej bogaty skład i unikalna kompozycja minerałów sprawiają, że jest idealnym dodatkiem do aperitifu, drinków czy lemoniady.

Nowością od Jaworowego Zdroju jest woda ZDROWIE PLUS – na każdej butelce znajduje się miarka, która ułatwia spożywanie wody w optymalnych proporcjach i o odpowiedniej porze dnia.


Chcesz spróbować wody Jaworowy Zdrój przed Survival Race?
Zamów ją na stronie naszego Partnera Strategicznego >> TUTAJ <<

JAK NAWODNIĆ ORGANIZM?

JAK NAWODNIĆ ORGANIZM?

Odpowiednie nawodnienie organizmu w bardzo dużym stopniu określa zdolności wysiłkowe. Przeczytaj artykuł Grześka ze Strefy WOD i dowiedz się więcej.

Więcej >>> Mniej...

Problem nawodnienia i odwodnienia rozpatruje się w kontekście spożycia wody. Potocznie twierdzi się, że woda to życie, to prawda ale… Picie samej wody przed i w trakcie wysiłku, szczególnie długiego i jeszcze podczas upałów, może okazać się niewystarczającym sposobem nawadniania organizmu. Wówczas, mimo że zawodnik będzie spożywał odpowiednią ilość wody, a jego bilans wodny nie będzie odbiegał znacznie od normy, to jego zdolności psychomotoryczne będą coraz gorsze.

Dlaczego? Ponieważ to nie woda, a gospodarka wodno-elektrolitowa decyduje o naszej zdolności do wysiłku. Picie wody, szczególnie w czasie aktywności fizycznej o dużej intensywności lub przy długim wysiłku bez odpowiedniej podaży elektrolitów nie tylko nie nawodni organizmu, może także spowodować zaburzenia w stężeniu elektrolitów w organizmie, co może wywołać skurcze i sztywnienie mięśni, a w skrajnych przypadkach także doprowadzić do tzw. zatrucia wodnego i hiponatremii.

Uzupełnienie wody i elektrolitów w formie izotoników w trakcie wysiłku może okazać się wystarczającym rozwiązaniem dla utrzymania bilansu wodnego i równowagi wodno-elektrolitowej, ale nie gwarantuje nasycenia organizmu substancjami odżywczymi, m.in.: witaminami oraz kwasami tłuszczowymi. Istnieją przynajmniej dwa sposoby, aby zapewnić sobie makro i mikroskładniki w czasie treningu czy zawodów.

Po pierwsze możemy przygotować sobie batony węglowodanowo-proteinowe. Nie jest to specjalnie skomplikowany proces, wymaga od nas jedynie czasu i pewnej organizacji, m.in. kupienia składników i znalezienie odpowiedniego przepisu. Zaletą tego rozwiązanie jest całkowita kontrola tego, co wchodzi w skład naszego batona i jakich składników użyto. Drugie rozwiązanie to picie soków lub shakeów owocowo-warzywnych z dodatkami m.in. nasion konopi, nasion chia, aminokwasów czy białka.

Woda, izotonik czy soki warzywno-owocowe? To co w końcu pić?

Woda to priorytet. Utrzymanie prawidłowego bilansu wodnego przez cały dzień nie podlega dyskusji i zakładając, że nam się to udaje, wspieranie się izotonikami oraz płynnymi przekąskami w trakcie i po wysiłku ma bardzo duży sens w celu utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej oraz szybkiego dostarczenia organizmowi składników odżywczych po wysiłku. Namoczone nasiona chia potrafią wchłonąć 10 razy więcej wody niż same ważą, tworząc gęstą, żelową zawiesinę. Dzięki temu woda stopniowo się uwalnia w organizmie i doskonale go nawadnia.

Cały artykuł i więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

OŚWIADCZENIE DOT. DONIESIEŃ MEDIALNYCH

OŚWIADCZENIE DOT. DONIESIEŃ MEDIALNYCH

Mając na uwadze ostatnie doniesienia medialne dotyczące nieszczęśliwego wypadku p. Marzanny Wieczorek podczas biegu z przeszkodami w czerwcu ubiegłego roku, pragniemy przypomnieć , iż prowadzimy szereg działań, aby wyjaśnić okoliczności tej wyjątkowej sytuacji oraz wesprzeć pokrzywdzoną w powrocie do sprawności fizycznej.

Więcej >>> Mniej...

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze ostatnie doniesienia medialne dotyczące nieszczęśliwego wypadku p. Marzanny Wieczorek podczas biegu z przeszkodami w czerwcu ubiegłego roku, pragniemy przypomnieć , iż prowadzimy szereg działań, aby wyjaśnić okoliczności tej wyjątkowej sytuacji oraz wesprzeć pokrzywdzoną w powrocie do sprawności fizycznej.

Wraz ze startem zapisów w październiku 2016 na obecny sezon ogłosiliśmy, że celem tegorocznej zbiórki będzie właśnie wsparcie Pani Marzanny. Z każdego sprzedanego pakietu startowego przekazujemy część kwoty fundacji Avalon, której podopieczną jest Pani Marzanna. Przeprowadzimy także zbiórkę pieniędzy na ten cel w trakcie trwania Survival Race 2017 w każdym z trzech miast. Wykorzystując wszystkie dostępne nam narzędzia, staramy się od początku w jak największym stopniu pomóc w zebraniu potrzebnych środków.

Mając na uwadze zeszłoroczny incydent, postanowiliśmy zrezygnować z przeszkody Cube. Wywołuje ona przykre skojarzenia z wypadkiem Pani Marzanny i stąd decyzja o jej wycofaniu.

W tym miejscu należy podkreślić, iż ze względu na specyfikę i charakter imprez sportowych takich jak Survival Race należy pamiętać o możliwych zagrożeniach, o których informujemy wszystkich uczestników. Niemniej, robimy wszystko, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, eliminując wszelkie potencjalne ryzyka. Trasy organizowane są w taki sposób, aby uczestnicy, którzy nie czują się na siłach, by pokonać daną przeszkodę, mogli ominąć ją bez najmniejszego problemu i kontynuować bieg.

Dziękując za uwagę, pragniemy raz jeszcze przypomnieć o możliwości wsparcia Pani Marzanny.

Szczegółowe informacje dot. pomocy: http://survivalrace.pl/info/pomagamy/

Z poważaniem,

zespół Survival Race

MOBILE VIKINGS SPONSOREM SURVIVAL RACE!

MOBILE VIKINGS SPONSOREM SURVIVAL RACE!

Już po raz czwarty razem z MOBILE VIKINGS pokażemy Wam, że życie nie ma ograniczeń. Szykujcie się na stado mięśniaków, które sprawi, że dotarcie do mety nie będzie takie łatwe! Vikingowie w każdym z trzech miast utworzą bramę, gdzie będą z Wami walczyć i blokować dalszy bieg.

Więcej >>> Mniej...

Mało? Dla każdej osoby zapisanej do naszego newslettera przygotowaliśmy promocję!

Przenieś swój numer i zgarnij 29 zł do wykorzystania w Mobile Vikings. #ŻyjNoLimit! 29 zł to miesięczne doładowanie, które daje Ci nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy oraz 15GB Internetu!

Wystarczy, że podczas składania wniosku o przeniesienie numeru >> TUTAJ << wpiszesz kod, który przesłaliśmy 10 kwietnia do wszystkich zapisanych na newsletter. Miejsce na jego wpisanie znajdziesz w 1 kroku nad przyciskiem “Dalej”. Nagroda zostanie przyznana po przepisaniu numeru do sieci Mobile Vikings w postaci 29 punktów, którymi można doładować konto za kwotę 29 zł.

Zastanawiasz się, czy warto przenosić się do Mobile Vikings?! Sprawdź, dlaczego super jest być Vikingiem >> TUTAJ <<.

Nie dostałeś wiadomości z kodem promocyjnym?

Zapisz się do naszego newslettera na www.survivalrace.pl (u końca strony głównej) i bądź na bieżąco! Następne promocje Cię nie ominą!

NOWA PRZESZKODA OD MOBILE VIKINGS!

NOWA PRZESZKODA OD MOBILE VIKINGS!

Przychodzisz na start i myślisz tylko o trasie. Nagle Twój wzrok skupia się w jednym miejscu: z taką osobą chcesz spędzić życie! Już masz zagadać, ale przychodzi pora startu i się rozdzielacie. Co teraz?

Więcej >>> Mniej...

Biegniesz. Jedna przeszkoda, druga… Cały czas wypatrujesz osoby ze startu, żeby poznać chociaż jej imię. Widzisz ją! Dobiegasz do kolejnej przeszkody. Taka okazja nie trafi się już nigdy więcej. Zwłaszcza, że jest to nowa przeszkoda naszego Sponsora, Mobile Vikings: “PRZENIEŚ NUMER DO MOBILE VIKINGS!”.

Aby pokonać przeszkodę, wystarczy, że przeniesiesz innego uczestnika przez wyznaczony tor. Chwytasz ślicznotkę w ramiona, a ona widzi w Tobie bohatera. Prosisz przystojniaka o przeniesienie - właśnie został Twoim księciem z bajki. Droga do wspólnego prysznica po dobiegnięciu do mety nigdy nie była tak prosta!


Żeby nie narobić sobie siary, poćwicz mocny chwyt i wzmocnij swoją siłę. Wtedy przeniesienie uczestnika będzie proste niczym przeniesienie numeru do MOBILE VIKINGS! Sprawdź, dlaczego warto zostać Vikingiem >> TUTAJ <<.

NOWA PRZESZKODA #7 NA SURVIVAL RACE: PIRAMIDA!

NOWA PRZESZKODA #7 NA SURVIVAL RACE: PIRAMIDA!

Przed Wami wielka spóźnialska poprzedniego sezonu. Bijemy się w pierś - obiecana w 2017 PIRAMIDA na 100% pojawi się na obecnych trasach!

Więcej >>> Mniej...

Konstrukcja jest już gotowa do użycia i czeka na pierwszych śmiałków. Pokonanie PIRAMIDY nie będzie łatwe - przydadzą się mocne ręce, równowaga, zwinność i przede wszystkim... Spryt. Wszystko po to, by wejść po linie na szczyt niczym Król Nilu i zejść po siatce jak skarabeusz. Lepiej porządnie się przygotujcie!

Boisz się, że nie dasz rady pokonać tej przeszkody? Pamiętaj, że zawsze możesz ją ominąć i wykonać karne burpess (komenda “padnij-powstań”). Panie robią ich 10, panowie 20. Wierzymy jednak w to, że chociaż spróbujesz!

WIĘCEJ I LEPIEJ W NOWEJ STREFIE GASTRO!

WIĘCEJ I LEPIEJ W NOWEJ STREFIE GASTRO!

W sezonie 2017 rozbudowujemy strefę GASTRO na maxa. Możesz być spokojny - każdy głód zostanie zaspokojony!

Więcej >>> Mniej...

Foodtracki zaserwują różnorodną kuchnię. Prócz znanych wszystkim burgerów z Pasibusa, będzie można spróbować m.in. kuchni meksykańskiej czy greckiej. Masz ochotę na coś słodszego? Nie ma problemu! Czekać będą na Ciebie lody od Krasnolód i gofry. Pragnienie ugaszą natomiast m.in. liczne rodzaje kaw od Etno Cafe, herbat, soków i lemoniad. Zajrzyj też koniecznie do foodtracka naszego Partnera FRANKIE'S i spróbuj ich oryginalnych owocowych mieszanek!


Mało? Podczas Survival Race zjesz dania przygotowane specjalnie na to wydarzenie! Czekać będzie na Ciebie burger FORREST od Pasibusa: 100% wołowiny, świeży szpinak, ser mimolette, pasta z czarnych oliwek, grillowany boczek - niebo w gębie.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl