Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

OŚWIADCZENIA, UPOWAŻNIENIA, ZGODY DO STARTU W SURVIVAL RACE

OŚWIADCZENIA, UPOWAŻNIENIA, ZGODY DO STARTU W SURVIVAL RACE

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race 2017!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

English version: >> HERE <<.


Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie zgoda opiekuna prawnego i ksero jego dowodu. Zgodę znajdziesz >> TUTAJ <<.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś inny, kto posiada odpowiednie upoważnienie do odbioru, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED BIEGIEM WE WROCŁAWIU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED BIEGIEM WE WROCŁAWIU

Widzimy się już 10 i 11 czerwca NA POLANIE NAPRZECIW KORTÓW TENISOWYCH MORSKIE OKO! Sprawdź najważniejsze informacje przed startem w Survival Race we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

KORZYSTANIE Z SYSTEMU JEST MOŻLIWE DO 07 CZERWCA DO GODZINY 15.00 - potem edycja danych oraz zakupienie biletów przez Internet nie będzie możliwe! Pojedyncze bilety będą jeszcze dostępne na miejscu wydarzenia, w Sklepie Stacjonarnym przy Biurze Zawodów!

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE STARTU ZNAJDZIESZ W NASZYM
>> NIEZBĘDNIKU SURVIVALOWCA <<

OŚWIADCZENIA I UPOWAŻNIENIA NIEZBĘDNE DO ODBIORU PAKIETU STARTOWEGO:
>>
TUTAJ <<

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA Z AWF WROCŁAW NA KORTY TENISOWE MORSKIE OKO!

BIURO ZAWODÓW będzie znajdować się na kortach tenisowych Morskie Oko, ul. Fryderyka Chopina 27. STREFA STARTU + METY oraz MIASTECZKO SURVIVALOWE znajdziecie na polanie naprzeciw kortów tenisowych Morskie Oko.

Mapa trasy nie zostanie opublikowana. Mapa wydarzenia pojawi się wkrótce!

Zgarnij FORD MUSTANG GT na cały dzień!

Zgarnij FORD MUSTANG GT na cały dzień!

Weź udział w konkursie, jaki przygotowaliśmy razem z Zawieziemy Luksusowo, i zgarnij FORD MUSTANGA GT na cały dzień!

Więcej >>> Mniej...

Wam też Dzień Dziecka kojarzy się z zabawkami? Jesteśmy już dużymi dziećmi, ale zabawki nadal nas jarają 3:) Zwłaszcza takie! Wystarczy, że polubisz nasz >> POST NA FACEBOOKU <<, a bestia może być Twoja!

Firma Zawieziemy Luksusowo to wrocławska wypożyczalnia luksusowych samochodów. Wśród ich samochodów znajduje się właśnie niesamowity FORD MUSTANG GT - tego cacka chyba nie musimy przedstawiać!

Nie czekaj, weź udział w konkursie już teraz. Konkurs trwa do 9 czerwca 2017 włącznie!

Regulamin konkursu znajdziesz: tutaj.

Zagłosuj na najbardziej epicką relację z Survival Race Poznań!

Zagłosuj na najbardziej epicką relację z Survival Race Poznań!

Wielu z Was pokazało nam, jak bawili się na Survival Race. Teraz pora na głosowanie i wyłonienie zwyciężcy!

Więcej >>> Mniej...

Liczą się Wasze głosy - wygra film, który zbierze największą ilość lajków i emocji na Facebooku. Jest o co walczyć - nagrodą jest profesjonalna kamera sportowa od naszego Partnera, YI Technology!

Filmy biorące udział w konkursie:

>> VIDEO 1 <<

>> VIDEO 2 <<

>> VIDEO 3 <<

>> VIDEO 4 <<

>> VIDEO 5 <<

>> VIDEO 6 <<

>> VIDEO 7 <<

>> VIDEO 8 <<

>> VIDEO 9 <<

Rozwiązanie konkursu na najlepsze przebranie podczas SR Poznań 2017!

Rozwiązanie konkursu na najlepsze przebranie podczas SR Poznań 2017!

Mamy wyniki konkursu na najlepsze przebranie Survival Race w Poznaniu! 6 miesięcy za free u naszego Partnera, Mobile Vikings Polska, wędruje do...

Więcej >>> Mniej...

... Agnieszki Juśkowiak, która razem z koleżankami pomimo walki z błotem ubrała się kobieco, w pończochy. ;)

Wyniki konkursu były zależne od Was - o wygranej decydowała bowiem ilość like'ów pod opublikowanym publicznie zdjęciem na Facebooku. Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się do konkursu! Napiszcie do nas na [email protected] lub wiadomość prywatną na Facebooku - mamy dla Was niespodzianki. Wkrótce ogłosimy edycje wrocławską, bądźcie czujni!

WYNIKI SURVIVAL RACE POZNAŃ 2017!

WYNIKI SURVIVAL RACE POZNAŃ 2017!

Przed Wami wyniki Survival Race 2017 w Poznaniu.

Więcej >>> Mniej...

Gratulujemy wszystkim, którzy przekroczyli metę!

STARTER - DYSTANS 3 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Kwalifikacja OPEN <<


WARRIOR - DYSTANS 6 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Kwalifikacja OPEN <<

MACHINE - DYSTANS 12 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Kwalifikacja OPEN <<

ANIMAL - 24 KM

>> KWALIFIKACJA OPEN <<

MONSTER - 36 KM

>> KWALIFIKACJA OPEN <<

Wyniki drużynowe:

>> Drużyny na dystansie STARTER <<

>> Drużyny na dystansie WARRIOR <<

>> Drużyny na dystansie MACHINE <<

PIANA PARTY Z PREZENTEM MARZEŃ!

PIANA PARTY Z PREZENTEM MARZEŃ!

Po raz kolejny Partnerem Survival Race został Prezent Marzeń, który zapewni Ci niezapomnianą przygodę i powrót do czasów dzieciństwa.

Więcej >>> Mniej...

Serwis Prezent Marzeń zajmuje się... spełnianiem marzeń. :) Na ich stronie internetowej znajdziesz wiele oryginalnych pomysłów, którymi można obdarować bliską osobę lub samego siebie. Przejażdżka super szybkim samochodem? Skok ze spadochronem? A może nurkowanie?

Podczas Survival Race 2017 Prezent Marzeń zadba o to, żebyś cofnął się do czasów dzieciństwa. Wszystko dzięki SLIP&SLIDE, czyli gigantycznej zjeżdżalni pełnej wody i piany. Zabawa będzie przednia!

Technologia YI na Survival Race!

Technologia YI na Survival Race!

Jesteśmy "freak'ami" i robimy niesamowite rzeczy. Chcemy je uwieczniać i pokazywać światu. Prawidłowo! Dlatego wśród Partnerów Survival Race 2017 nie mogło zabraknąć YI - kamer najwyższej technologii!

Więcej >>> Mniej...

YI to marka należąca do rodziny Xiaomi oferująca najwyższej jakości kamery, w tym profesjonalne kamery sportowe. Możliwości ich sprzętu umożliwiają realizację nawet najbardziej szalonych pomysłów! Weź udział w naszym >> KONKURSIE VIDEO << i przekonaj się o tym na własnej skórze!


Jest też inny sposób na zgarnięcie profesjonalnego sprzętu od YI. Stań na podium Survival Race 2017 i zostań dumnym właścicielem nagrody, jaką przekaże nasz Partner. Markę YI spotkasz też w strefie EXPO.

DIVERSE PARTNEREM SURVIVAL RACE!

DIVERSE PARTNEREM SURVIVAL RACE!

Diverse zajmuje miejsce w gronie Partnerów Survival Race 2017. Ta jedna z wiodących marek odzieżowych w Polsce lubi sporty ekstremalne - nie mogło więc ich u nas zabraknąć!

Więcej >>> Mniej...

W myśl zasady “biegaj byle jak, ale nie w byle czym” warto zaznajomić się z kolekcją Diverse. Firma od lat spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, którzy cenią wygodę, jakość oraz styl, charakteryzując się kreatywnymi pomysłami i solidnymi rozwiązaniami.


Podoba Ci się kolekcja Diverse? Zepnij pośladki na trasie i powalcz o podium, a nagrodzą Cię ubraniami! Zespół Diverse spotkasz także na terenie miasteczka survivalowego.

Takiej sesji każdy Ci pozazdrości! FOTOMARATON PARTNEREM SURVIVAL RACE

Takiej sesji każdy Ci pozazdrości! FOTOMARATON PARTNEREM SURVIVAL RACE

Zabawa zabawą, biegniemy też dla chwały! Wiadomo, najlepszym sposobem pochwalenia się udziałem w epickim biegu są zdjęcia. Razem z Fotomaraton zapewnimy Ci profesjonalną relację z biegu.

Więcej >>> Mniej...

Pojaw się 30 minut przed godziną startu fali w strefie startowej. Wolontariusze napiszą na Twoim przedramieniu oraz twarzy numer startowy - dzięki temu łatwiej odnajdziesz się na późniejszych zdjęciach. Wtedy zacznie się Twoja przygoda! Fotografowie FOTOMARATON uwiecznią tę chwilę zdjęciem na ściance Survival Race, a później będą śledzić Cię podczas pokonywania trasy. Już kilka dni po biegu, zdjęcia będzie można znaleźć na stronie www.fotomaraton.pl, wpisując nazwisko lub numer startowy.

DOBIEGNIJ BEZPIECZNIE DO METY - Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. Partnerem Survival Race 2017!

DOBIEGNIJ BEZPIECZNIE DO METY - Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. Partnerem Survival Race 2017!

Bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów jest niezwykle ważne. Kup odpowiednie ubezpieczenie od naszego Partnera - zyskaj spokój i pewność, dzięki którym skupisz się na zabawie i osiągnięciu wyniku.

Więcej >>> Mniej...

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa przygotowało ofertę NNW SPORT - multidyscyplinarne ubezpieczenie obowiązujące na całym świecie i przeznaczone nie tylko dla uprawiających sport amatorów, ale też zawodowców i wyczynowców. Samodzielnie możesz wybrać okres korzystania z ochrony, w zależności od potrzeb - przez cały rok, jeden sezon lub tylko jednorazowo podczas imprezy sportowej.

W pakiecie standardowym polisa zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku oraz świadczenie wypłacane rodzinie na wypadek śmierci. W razie wypadku świadczenie pieniężne umożliwi Ci podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji, dzięki czemu będziesz mógł szybciej powrócić do aktywności. Pakiet standardowy możesz rozszerzyć o wiele opcji dodatkowych.

NNW Sport możesz kupić >> TUTAJ << w kilku prostych krokach:

Szczegóły oferty oraz wyłączenia indywidualnego ubezpieczenia NNW Sport znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, które znajdziesz TU. Przedstawione informacje dotyczące prezentowanego produktu ubezpieczeniowego nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Technologia i adrenalina idą w parze - MICROSOFT PARTNEREM SURVIVAL RACE!

Technologia i adrenalina idą w parze - MICROSOFT PARTNEREM SURVIVAL RACE!

Microsoft to producent nowoczesnych urządzeń biznesowych Surface oraz konsol Xbox z technologią śledzenia ruchu Kinect. Podczas wydarzeń wyposaży stanowiska rejestracji zawodników w komputery Surface Pro 4 oraz przygotuje strefę aktywności dla rodzin i dzieci z konsolami Xbox One i grami ruchowymi Kinect.

Więcej >>> Mniej...

Surface Pro 4 na stanowiskach rejestracji zawodników w Biurze Zawodów!

Podczas wyboru odpowiedniego sprzętu aktywne osoby mogą stanąć przed dylematem: wybrać lekkość czy raczej postawić na wydajność? Odpowiedzią na takie rozterki jest komputer Microsoft Surface Pro 4. To niezwykle wydajne urządzenie zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących mobilny styl życia. Cechuje go niewielka waga oraz smukła obudowa, a jego bateria pozwala nawet na 9 godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania komputera. Dzięki odczepianej klawiaturze i możliwości pracy w trybie tabletu ten wszechstronny sprzęt sprawdza się zarówno w biurze, jak i w podróży. Z komputerem Surface Pro 4 współpracuje poręczne pióro Surface Pen, mocowane magnetyczne do obudowy, które umożliwia użytkownikom Windows 10 rysowanie bezpośrednio na ekranie Surface, sporządzanie odręcznych notatek czy edycję stron internetowych.

Kinect dla Xbox One pojawi się w miasteczku survivalowym!

Rodzice wiedzą, że rozrywka z nowoczesnym gadżetem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż aktywność na powietrzu. Czy można znaleźć bezpieczną zabawę, która nie znudzi się za szybko, będzie edukacyjna i poderwie dziecko do aktywności fizycznej, a jednocześnie umożliwi zabawę całej rodzinie? Tak! Urządzeniem, które zrewolucjonizowało wspólne spędzanie czasu, jest Kinect dla konsoli Xbox, który łączy aktywność fizyczną z porywającą zabawą. Kinect pozwala zmienić każde pomieszczenie w prawdziwe centrum multimedialne, co pozwala poczuć się jak zawodowy sportowiec, tancerz czy superbohater. Wszystko bez niepotrzebnych pilotów czy kontrolerów, wystarczy wejść w pole widzenia kamery, by włączyć się do akcji, którą właśnie widać na ekranie. W ten sposób widząc na ekranie np. piłkę, można ją kopnąć, rzucić lub złapać za pomocą naturalnych ruchów - zabawa jest intuicyjna i nie ogranicza wyobraźni naszych pociech. Kinect to również szereg atrakcji dla bardziej wymagających użytkowników: jako rozgrzewka przed startem w zawodach mogą we własnym salonie ćwiczyć pod okiem wirtualnego trenera.

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft. Konsola Xbox One oferuje najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect i Smartglass oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą urządzeń i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl