Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Najlepszego, mężczyźni!

Najlepszego, mężczyźni!

Dzień Mężczyzny zobowiązuje. Świętuj z nami CAŁY TYDZIEŃ i zgarnij wejściówkę na Survival Race 2018, żeby pokazać, co to znaczy być facetem!

Więcej >>> Mniej...

Mówi się, że prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, a jedzą pszczoły. My wolimy jednak sprawdzać Waszą siłę na przeszkodach podczas biegu!

Opowiedzcie swoją SPORTOWĄ HISTORIĘ: co i od kiedy trenujecie oraz w jaki sposób staliście się sportowymi freak'ami. Napiszcie, jak dowiedzieliście się o Survival Race i dlaczego postanowiliście w nim wystartować. A może macie już nasz bieg za sobą i możecie podzielić się historią z tym związaną? Liczymy na pasję i miłość do sportu!


Zgłoszenia przyjmujemy pod FACEBOOKOWYM POSTEM do końca 16 marca. Dla właściciela najciekawszej naszym zdaniem historii przygotowaliśmy voucher na start w Survival Race 2018! Poza tym, do rozdania dla Was mamy: voucher 50 proc. i 30 proc. a także gadżety Survival Race.

Świętuj z nami Tydzień Kobiet!

Świętuj z nami Tydzień Kobiet!

Jeden Dzień Kobiet to za mało! Świętuj z nami CAŁY TYDZIEŃ i zgarnij wejściówkę na Survival Race 2018, aby pokazać prawdziwy #girlpower!

Więcej >>> Mniej...

Dziewczyny to słaba płeć? Nic podobnego! Macie ogromną moc, którą widać na każdym kroku.


Ten czas należy do Was! Opowiedzcie swoją SPORTOWĄ HISTORIĘ. Co trenujecie, od kiedy i w jaki sposób poświęcacie się pasji. Napiszcie, w jaki sposób dowiedziałyście się o Survival Race i dlaczego postanowiłyście w nim wystartować. A może macie już nasz bieg za sobą i możecie podzielić się historią z tym związaną? Liczymy na Waszą pasję i miłość do sportu!


Zgłoszenia przyjmujemy pod FACEBOOKOWYM POSTEM do końca tygodnia, tj. do 11 marca 23:59. Dla właścicielki najciekawszej naszym zdaniem historii przygotowaliśmy voucher na start w Survival Race 2018! Poza tym, do rozdania dla Was mamy: voucher 50 proc. i 30 proc. a także gadżety Survival Race.

SURVIVAL RACE ŁĄCZY SIŁY Z MOICO!

SURVIVAL RACE ŁĄCZY SIŁY Z MOICO!

Bądź na bieżąco z nowościami na Survival Race 2018 dzięki szybkiemu internetowi od MOICO! To najnowocześniejszy dostawca mediów domowych w Polsce, który właśnie został naszym Partnerem Lokalnym.

Więcej >>> Mniej...

Specjalnie dla wszystkich uczestników Survival Race 2018 przygotowaliśmy promocję, w której możecie zgarnąć miesiąc szybkiego internetu za free! Wystarczy, że do 31 marca br. przyjdziecie do Biura Obsługi Klienta MOICO przy ul. Kościuszki we Wrocławiu i przedstawicie numer grupy, do której należycie.

Regulamin promocji znajdziecie TUTAJ.

SR POZNAŃ 2018: MAPA TRASY MACHINE / 12 KM!

SR POZNAŃ 2018: MAPA TRASY MACHINE / 12 KM!

Karty na stół! Przed Wami mapa dystansu MACHINE na 12 km, a tym samym mapa wszystkich tras Survival Race 2018 w Poznaniu!

Więcej >>> Mniej...

OPIS TRASY

Ta trasa zweryfikuje Twoje możliwości! Ponad 12 km i 50 przeszkód to gratka dla prawdziwych twardzieli. Szykuj się na mocny WYCISK. Startujemy na terenie miasteczka, gdzie na początek poczęstujemy Cię specjalnym gazem (prawie) łzawiącym i ustalimy jasno, kto tu rządzi. Zarzucimy Ci też zimową oponę na ramię i każemy biec ku słomianej wieży, która doprowadzi Cię do prawdziwie małpiej przeszkody.

Po King Kongu sprawdzisz, co się dzieje w pobliskim lesie - a będzie tego sporo! Czeka Cię pokonanie hałdy opon oraz ucieczka przed krwiożerczym pająkiem przez strome podbiegi i szuwary. Dodatkowo sprawdzimy poziom Twojej motywacji oraz poziom skupienia na przeszkodzie mentalnej.

Biegniesz dalej? W nagrodę przespacerujesz się po linie, by podnieść ciężary i wejść w WAR ZONE. Lepiej nie stać w miejscu i nie czekać na strzały! Jeśli wyjdziesz z tej potyczki zwycięsko, nie spoczniesz na laurach - przeorasz pole i zmierzysz się z siatką zagłady, tylko po to, by wejść do bunkra i POŻERACZA BUTÓW.

Czujesz, że to za dużo? Spokojnie, przeszkodę możesz ominąć w zamian za karne burpees - pamiętamy, że to zabawa, więc jeżeli któraś z niespodzianek na trasie będzie ponad Twoje siły, przehandlujesz ją za dodatkowe zadanie (serię “padnij - powstań”). Wierzymy jednak, że mimo wszystko dasz z siebie 100% i, jak prawdziwy twardziel, chociaż spróbujesz!

Z butami lub bez czekają Cię do pokonania test na równowagę i pionowa ściana, za którymi czaić się będzie kolejna, nowa małpia przeszkoda - GORILLA TRAP. Oszczędzaj ręce, bo chwilę później zmienisz się w dziką Amazonkę (albo Amazona) i dasz popis na Miotaczu Dzid. Uda się przerzucić włócznię przez ucho igielne? Przekonasz się niebawem.

Zostajemy w temacie patyków z ostrymi końcówkami. Za zakrętem zapolujesz na naszego pomarańczowego wieloryba i przejdziesz amerykański test na trzeźwość na równoważni, by kawałek dalej zmierzyć się z wodnym więzieniem! Przed wejściem na zamkniętą techno imprezę dopilnujemy, żeby każdy zrobił siłowniowy zestaw dyskotekowy za pomocą ciężarowych opon. Po tańcach w tunelu schłodzimy Cię wodną armatką, żeby chwilę później zmrozić krew w żyłach, wrzucając Cię do survivalowej wersji drinka.

Mało wody? Spokojnie - mały podbieg i wskoczysz na zjeżdżalnie! Nie musisz wstawać, bo czeka Cię czołganie pod survivalowymi samochodami. Spod nich trafisz na zabójcę tricepsu i budzącej respekt najdłużej drabinkowej przeszkody.

Trochę cykasz? Masz wybór - krótszy tor i karne zadanie lub zacna małpia przeprawa. Wracając w kierunku miasteczka imprezy, trafisz na zapory drogowe i basen, a chwilę później pobudzimy Twoje mięśnie elektrowstrząsami. Naelektryzowany spróbujesz uruchomić nieaktywne transformersy i wrócisz do lasu, gdzie czeka kolejna wspinaczka.

To jeszcze nie koniec! ASAP w kierunku jeziora, bo czeka nowiutki CASE od SR. TARGETUJ się na jeden z tuneli w wyścigu szczurów, bo DEADLINE goni! Good job - teraz czas pomachać paniom z biura zawodów, bo po drodze zwiedzisz trybuny tuż przy brzegu, sprawdzisz, czy magiel jest dobrze naoliwiony i zrozumiesz, że przeplatanka to nie zabawa z włóczką.

Biegnąc przy jeziorze, przekonasz się jakich magików mamy w ekipie SR - sprawimy, że dasz radę przebiec po wodzie! Magia nie trwa jednak wiecznie - czekają Cię podwójne zasieki! W zamian gwarantujemy odrobinę relaksu na piaszczystej plaży i orzeźwiający zjazd 50 metrową zjeżdżalnią po której czas wracać na miasteczko.

Trzeba wcisnąć gaz do dechy, żeby wbiec na naszą rampę, która będzie czekać na wszystkich odważnych. Spokojnie, rąk do pomocy na górze jest tak dużo, że dasz radę!

Na koniec zmagań przygotowaliśmy instant osuszanie w postaci sumy obserwowalnych zjawisk towarzyszących fizyczno-chemicznemu procesowi spalania (tak, podsmażymy Ci podeszwy - o ile będziesz jeszcze mieć buty) oraz ustawkę kibicowską ze skandynawskim LKS WIKINGS.

Prawdziwy twardziel powinien sprawić, że kibice z Północy uciekną z krzykiem do domu. Stawisz im czoła, aby przeciec metę i dosięgnąć kawałka metalu, który przyniesie Ci chwałę po wieczny czas!

LISTA PRZESZKÓD

Jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami?!

1 Zasłona dymna

2 Bieg z oponami

3 Słomiane Wzgórze

4 King Kong

5 Pionowa siatka

6 Hałda opon

7 Pajęczyna

8 Strome podbiegi

9 Ciężki bagaż

10 Szuwary

11 Demotywatory

12 Przeszkoda mentalna

13 Water line / spacer po linie

14 NOWOŚĆ SEZONU 2018 - informacje wkrótce

15 War Zone

16 Oranie Pola

17 Siatka Zagłady

18 Bunkier

19 Pożeracz butów

20 Dobry balans

21 Ściana

22 Gorilla Trap - NOWOŚĆ 2018

23 Miotacz dzidy - NOWOŚĆ 2018

24 Wieloryb

25 Równoważnie

26 Water Prison - NOWOŚĆ 2018

27 Toczenie opon

28 Technotunel

29 Armatka wodna

30 Kraina Lodu - NOWOŚĆ 2018

31 Slip&Slide 2.0

32 Survival Cars

33 Triceps Killer

34 Monkey Bar 3.0

35 Zapory drogowe

36 Basen

37 Elektrofaza 2.0

38 Wraki

39 Wspinaczka po linie

40 Wyścig Szczurów - NOWOŚĆ 2018

41 Maglownica

42 Przeplatanka

43 NOWOŚĆ SEZONU 2018 - informacje wkrótce

44 Przeprawa przez wodę

45 Zasieki 2.0

46 Zasieki 1.0

47 Slip&Slide 1.0

48 Quarter Pipe

49 Smoczy ogień

50 Wikingowie

Chcesz dowiedzieć się więcej o przeszkodach? Wbijaj TUTAJ.

Potrzebujesz mapę w większej rozdzielczości? Zobacz ją TU.

SR POZNAŃ 2018: MAPA TRASY WARRIOR / 6 KM!

SR POZNAŃ 2018: MAPA TRASY WARRIOR / 6 KM!

Odsłaniamy kolejne karty i prezentujemy Wam MAPĘ TRASY WARRIOR - 6 km - W POZNANIU!

Więcej >>> Mniej...

OPIS TRASY

Wojowniku! Czas na test - przed Tobą ponad 6 kilometrów wyzwania. Przygotowaliśmy świetne połączenie zabawy i sportowych wyzwań, które da Ci się we znaki! Szykuj kondycję i plecak pozytywnej energii, bo tylko taki zestaw pozwoli skończyć trasę WARRIOR!

Startujemy na terenie miasteczka, gdzie na początek poczęstujemy Cię naszym specjalnym gazem (prawie) łzawiącym, żeby ustalić jasno, kto tu rządzi. Później będzie już tylko lepiej - przebieżka z zimowymi oponami i słomiana wieża doprowadzą Cię do prawdziwie małpiej przeszkody.

Jeszcze nie wiadomo czy bliżej Ci do Nosacza czy Goryla? Spokojnie, przeszkodę możesz ominąć w zamian za karne burpees - pamiętamy, że to zabawa i że dasz z siebie 100%, więc jeżeli któraś z niespodzianek na trasie będzie ponad Twoje siły - przehandlujesz ją za dodatkowe zadanie (serię “padnij - powstań”).

Po King Kongu opuścisz teren miasteczka i sprawdzisz, co się dzieje w pobliskim lesie - czeka Cię wspinaczka, pokażesz jak potrafisz balansować ciałem i zaliczysz spotkanie pierwszego stopnia z POŻERACZEM BUTÓW. Ulubione trampki lepiej zostaw w domu. Po nierównej walce czeka Cię pionowa ściana do pokonania, za którą czaić się będzie kolejna, nowa małpia przeszkoda - Gorilla Trap. Oszczędzaj ręce, bo chwilę później zmienisz się w dziką Amazonkę (albo Amazona) i dasz popis na Miotaczu Dzid. Czy uda się przerzucić włócznię przez ucho igielne? Przekonasz się niebawem.

Zostajemy w temacie patyków z ostrymi końcówkami - za zakrętem zapolujesz na naszego pomarańczowego wieloryba i przejdziesz amerykański test na trzeźwość na równoważni, by kawałek dalej zmierzyć się z wodnym więzieniem! Przed wejściem na zamkniętą techno imprezę dopilnujemy, żeby każdy zrobił siłowniowy zestaw dyskotekowy za pomocą ciężarowych opon. Po tańcach w tunelu schłodzimy Cię wodną armatką, żeby chwilę później zmrozić krew w żyłach, wrzucając Cię do survivalowej wersji drinka.

Mało wody? Spokojnie - mały podbieg i wskoczysz na zjeżdżalnie, którą trafisz do budzącej respekt najdłużej drabinkowej przeszkody. Trochę cykasz? Masz wybór - krótszy tor i karne zadanie lub zacna małpia przeprawa. Wracając w kierunku miasteczka imprezy, trafisz na zapory drogowe i basen, a chwilę później elektrowstrząsami pobudzimy Twoje mięśnie niczym AB-gymnic z telezakupów. Naelektryzowany spróbujesz uruchomić nieaktywne transformersy i wrócisz do lasu, gdzie czeka kolejna wspinaczka.

To jeszcze nie koniec! Teraz ASAP w kierunku jeziora, bo czeka nowiutki CASE od SR. TARGETUJ się na jeden z tuneli w wyścigu szczurów, bo DEADLINE goni! Good job - teraz czas pomachać paniom z biura zawodów, bo po drodze do nich zwiedzisz trybuny tuż przy brzegu, sprawdzisz, czy magiel jest dobrze naoliwiony i zrozumiesz, że przeplatanka to nie zabawa z włóczką.

Biegnąc przy jeziorze, przekonasz się jakich magików mamy w ekipie SR - sprawimy, że dasz radę przebiec po wodzie! Ale czar nie trwa wiecznie, kąpiel i tak Cię czeka, więc pod spodenki warto założyć kąpielówki. Później odrobina relaksu na piaszczystej plaży i orzeźwiający zjazd 50 metrową zjeżdżalnią po której czas wracać na miasteczko. Zaraz po będzie trzeba wcisnąć gaz do dechy, żeby wbiec na naszą rampę, która będzie czekać na wszystkich odważnych - spokojnie, rąk do pomocy na górze jest tak dużo, że dasz radę!

Na koniec zmagań przygotowaliśmy instant osuszanie w postaci sumy obserwowalnych zjawisk towarzyszących fizyczno-chemicznemu procesowi spalania (tak, podsmażymy Ci podeszwy - o ile będziesz jeszcze mieć buty) oraz ustawkę kibicowską ze skandynawskim LKS WIKINGS.

Jeśli spotkanie z skandynawskimi kibicami zakończy się Twoją wygraną, udowodnisz, że jesteś prawdziwym wojownikiem. Od tej pory kawał metalu będzie dumnie zdobić Twoją pierś.

LISTA PRZESZKÓD

Jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami?!

1 Zasłona dymna

2 Bieg z oponami

3 Słomiane wzgórze

4 King Kong

5 Pionowa siatka

6 Pożeracz butów

7 Dobry Balans

8 Ściana

9 Gorilla Trap - NOWOŚĆ SEZONU 2018

10 Miotacz Dzidy - NOWOŚĆ SEZONU 2018

11 Wieloryb

12 Równoważnie

13 Water Prison - NOWOŚĆ SEZONU 2018

14 Toczenie opon

15 Technotunel

16 Armatka wodna

17 Kraina Lodu

18 Slip&Slide 2.0

19 Monkey Bar 2.0

20 Zapory drogowe

21 Basen

22 Elektrofaza 2.0

23 Wraki

24 Wspinaczka po linie

25 Wyścig szczurów - NOWOŚĆ SEZONU 2018

26 Maglownica

27 Przeplatanka

28 NOWOŚĆ SEZONU 2018 - Szczegóły wkrótce

29 Przeprawa przez wodę

30 Zasieki

31 Slip&Slide 1.0

32 Quarter Pipe

33 Smoczy ogień

34 Wikingowie

Chcesz dowiedzieć się więcej o przeszkodach? Wbijaj TUTAJ.

Potrzebujesz mapę w większej rozdzielczości? Zobacz ją TU.

SR POZNAŃ 2018: MAPA TRASY STARTER / 3 KM!

SR POZNAŃ 2018: MAPA TRASY STARTER / 3 KM!

Nie będziemy już trzymać Was w niepewności! PRZED WAMI MAPA TRASY STARTER (3 km) W POZNANIU.

Więcej >>> Mniej...

OPIS TRASY

Coś Cię ciągnie do biegów z przeszkodami, ale trochę się cykasz? Trasa starter jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny tor, który możesz potraktować jak pierwszą randkę z tym sportem - 3 kilometry (może odrobinkę więcej :) ) przepełnione zabawą, śmiechem i pozytywną energią!

Startujemy na terenie miasteczka, gdzie na początek poczęstujemy Cię gazem rozweselającym - serio, uśmiech nie zniknie z twarzy do końca biegu! Później będzie już tylko lepiej - zabawisz się w wulkanizatora, sprawdzisz, czy słoma w tym roku jest odpowiednio kłująca, a przybijając piątki kibicom w strefie wyzwań, dobiegniesz na skraj lasu, gdzie czeka Cię prawdziwie małpia przeszkoda.

Ze zwierząt na drzewach najbliżej Ci do leniwca? Spokojnie, przeszkodę możesz ominąć w zamian za karne burpees - pamiętamy, że to zabawa i że i tak dasz z siebie 100%, więc jeżeli któraś z niespodzianek na trasie będzie ponad Twoje siły, przehandlujesz ją za dodatkowe zadanie (serię “padnij - powstań”), z którego skrupulatnie Cię rozliczymy!

Po King Kongu opuścisz teren miasteczka i sprawdzisz, co się dzieje w pobliskim lesie - czekają Cię wspinaczki, pokażesz jak potrafisz balansować ciałem i zaliczysz spotkanie pierwszego stopnia z POŻERACZEM BUTÓW :o Czy wrócisz z kompletnym obuwiem? Ulubione trampki lepiej zostaw w domu.

Teraz ASAP w kierunku jeziora, bo czeka nowiutki CASE od SR - TARGETUJ się na jeden z tuneli w wyścigu szczurów, bo DEADLINE goni! Good job - teraz czas pomachać paniom z biura zawodów, po drodze do nich zwiedzisz trybuny tuż przy brzegu jeziora, sprawdzisz, czy magiel jest dobrze naoliwiony i zrozumiesz, że przeplatanka to nie zabawa z włóczką.

Biegnąc przy jeziorze, przekonasz się jakich magików mamy w ekipie SR - sprawimy, że dasz radę przebiec po wodzie! Ale czar nie trwa wiecznie, kąpiel i tak Cię czeka, więc pod spodenki warto założyć kąpielówki. Później odrobina relaksu na piaszczystej plaży i orzeźwiający zjazd 50 metrową zjeżdżalnią, po której czas wracać na miasteczko. Będzie trzeba wcisnąć gaz do dechy, żeby wbiec na naszą rampę, która będzie czekać na wszystkich odważnych. Spokojnie, rąk do pomocy na górze jest tak dużo, że dasz radę!

Na koniec zmagań przygotowaliśmy instant osuszanie w postaci sumy obserwowalnych zjawisk towarzyszących fizyczno-chemicznemu procesowi spalania (tak, podsmażymy Ci podeszwy - o ile będziesz jeszcze mieć buty) oraz ustawkę kibicowską ze skandynawskim LKS WIKINGS.

Prawda, że proste? Po przekroczeniu mety poczujesz ciężar medalu na karku, który rozbudzi w Tobie taką satysfakcję, że już go nie będziesz chciał zdejmować. NIGDY!

LISTA PRZESZKÓD

Jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami?!

1 Zasłona dymna

2 Bieg z oponami

3 Słomiane wzgórze

4 King Kong

5 Pionowa siatka

6 Pożeracz butów

7 Dobry Balans

8 Wspinaczka po linie

9 Wyścig szczurów - NOWOŚĆ SEZONU 2018

10 Maglownica

11 Przeplatanka

12 NOWOŚĆ SEZONU 2018 - Szczegóły wkrótce

13 Przeprawa przez wodę

14 Zasieki

15 Slip&Slide

16 Quarter Pipe

17 Smoczy ogień

18 Wikingowie

Chcesz dowiedzieć się więcej o przeszkodach? Wbijaj TUTAJ.

Potrzebujesz mapę w większej rozdzielczości? Zobacz ją TU.

MAPA WYDARZENIA SURVIVAL RACE POZNAŃ 2018!

MAPA WYDARZENIA SURVIVAL RACE POZNAŃ 2018!

Aby jeszcze bardziej zmotywować Was do działania, publikujemy mapę wydarzenia 2018 w Poznaniu!

Więcej >>> Mniej...

Nasz jubileuszowy sezon zaczynamy w najpiękniejszym miejscu w Poznaniu - Malta i jej okolice w pierwszy weekend czerwca rozgrzeją wszystkich do czerwoności! To będzie zupełnie nowy poziom tego typu wydarzenia sportowego. Bieg i do domu? Skąd! Szykujcie się na CAŁY weekend atrakcji!

Jako survivalowcy nienawidzimy nudy, dlatego niczym doktor Religa serce imprezy przeszczepiliśmy względem ubiegłych lat na drugą stronę jeziora Maltańskiego - pokażemy Wam Maltę i jej okolice w zupełnie nowym wydaniu!

Największy X znajduje się na Polanie Harcerza. To tam będziecie startować, pokonywać spektakularne przeszkody i zgarniać medale na mecie. Oprócz samego biegu kroimy tam też masę atrakcji! Wkrótce podamy więcej informacji, a póki co szykujcie się na publikacje map tras każdego z dystansu.

NOWA PRZESZKODA #6 NA SURVIVAL RACE 2018: WATER PRISON!

NOWA PRZESZKODA #6 NA SURVIVAL RACE 2018: WATER PRISON!

Kolejna nowość na jubileuszowy sezon Survival Race. Tym razem przed Wami przeszkoda: WATER PRISON!

Więcej >>> Mniej...

Z tego więzienia będziecie chcieli jak najszybciej uciec! Droga jest tylko jedna: między dołem z wodą a metalową kratą. Dacie radę pokonać swoje słabości i utrzymać głowę na powierzchni wody? 3:) Przeszkoda nie wymaga umiejętności pływania - jedynie dobrej przyczepności i determinacji. Lepiej ćwicz spokój ducha, ramiona i nagdarski, aby utrzymać się na powierzchni!

Boisz się, że nie dasz rady pokonać tej przeszkody? Pamiętaj, że zawsze możesz ją ominąć i wykonać karne burpess (komenda “padnij-powstań”). Panie robią ich 10, panowie 20. Wierzymy jednak w to, że chociaż spróbujesz!

Zaczęli w Survival Race, teraz biegną razem przez życie -  poznaj historię Agnieszki i Staszka!

Zaczęli w Survival Race, teraz biegną razem przez życie - poznaj historię Agnieszki i Staszka!

Survival Race łączy! Przed Wami historia Agnieszki i Staszka, którzy poznali się na starcie we wrocławskim wydarzeniu w 2015 roku. Wspólny bieg doprowadził ich przed ołtarz i sesję zdjęciową na naszym torze z przeszkodami.

Więcej >>> Mniej...

Dla Agnieszki i Staszka to miał być pierwszy start w biegu z przeszkodami. Los chciał, że choć wcześniej się nie znali, znaleźli się w jednej drużynie. - Na początku rozmawialiśmy tylko przez Facebooka, bo mieliśmy założoną grupę do kontaktu z osobami startującymi - wspomina Staszek. Najbardziej w pamięć podczas biegu zapadła im rampa, gdzie pomógł Agnieszce wspiąć się na jej szczyt i to właśnie na niej wykonano im pierwsze wspólne zdjęcie.
- Nasza grupa miała najgorszy z czasów, bo wszyscy zatrzymaliśmy się, aby wesprzeć jedną z koleżanek, która doznała kontuzji. Spodobała mi się postawa Agnieszki, która postanowiła pomóc i odwieźć ją do domu. Odwiedziłem dziewczyny później i zaprosiłem Agnieszkę na kawę. Zgodziła się - dodaje Staszek, który w poprzednim roku napisał do nas w celu zorganizowania sesji ślubnej na naszym torze z przeszkodami.

Zdjęciami przed organizowanym we Wrocławiu w 2017 roku Survival Race chcieli odbyć sentymentalną podróż do czasów, kiedy się poznali. Oboje są aktywni fizycznie i uprawiają różne sporty, a bieg z przeszkodami zdecydowanie ich połączył. Przekonali się, że mogą liczyć na swoją pomoc i razem dobrze się bawią. Wkrótce Agnieszka i Staszek będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu - spędzą ją w czwórkę, razem ze swoim maluszkiem oraz psiakiem, którzy towarzyszyli im także podczas sesji.

Historia Agnieszki i Staszka jest dowodem na to, że sport i wspólna aktywność łączy ludzi w silne, bliskie relacje. Chcesz znaleźć swoją drugą połówkę? A może przydałby się w Twoim związku impuls, który scementuje Wasz związek? Start w biegu z przeszkodami i sprawdzenie się w przeróżnych warunkach na trasie będzie idealnym rozwiązaniem! :)

NOWA PRZESZKODA #5 NA SURVIVAL RACE 2018: WYŚCIG SZCZURÓW!

NOWA PRZESZKODA #5 NA SURVIVAL RACE 2018: WYŚCIG SZCZURÓW!

Nie zwalniamy tempa i prezentujemy Wam już piątą nowość na sezon 2018. Survivalowcy, oto WYŚCIG SZCZURÓW!

Więcej >>> Mniej...

Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę!

Tutaj nie będzie “deadline’ów”, choć im szybciej wydostaniecie się z przeszkody, tym lepiej. Wejdźcie do ciemnego, ponad 15-metrowego kanału i na własnej skórze przekonajcie się, jak wygląda życie gryzoni. Ćwiczcie czołganie i chodzenie na czworaka! ;) Na pewno pomocne będą odporność na otarcia i brak klaustrofobii.

Boisz się, że nie dasz rady pokonać tej przeszkody? Pamiętaj, że zawsze możesz ją ominąć i wykonać karne burpess (komenda “padnij-powstań”). Panie robią ich 10, panowie 20. Wierzymy jednak w to, że chociaż spróbujesz!

STEP RECORDS PARTNEREM SURVIVAL RACE!

STEP RECORDS PARTNEREM SURVIVAL RACE!

Zbijamy pionę ze Step Records, Patriotic i Preorder.pl! Przedstawiamy Wam naszego nowego Partnera Strategicznego sezonu 2018.

Więcej >>> Mniej...

Step Records to opolska wytwórnia płytowa, zrzeszająca takich artystów jak: Pih, Chada, Onar, Hukos, Kajman, Młody M, Okoliczny Element, Cira, Jarecki / BRK, Fabuła oraz Jopel / Komar. Związana jest z takimi markami jak Patriotic (marka odzieżowa) oraz Preorder (sklep internetowy zrzeszający dobre firmy z ciuchami i akcesoriami). Szykujcie się na ogrom atrakcji!

NOWA PRZESZKODA #4 NA SURVIVAL RACE 2018: MIOTACZ DZIDY!

NOWA PRZESZKODA #4 NA SURVIVAL RACE 2018: MIOTACZ DZIDY!

Panie i Panowie, szykujcie dłonie, bo MIOTACZ DZIDY nadchodzi!

Więcej >>> Mniej...

Ta przeszkoda obudzi w Tobie pierwotne instynkty! Zapewnij sobie szacunek wśród rdzennych uczestników biegu - chwyć dzidę i ciśnij ją w dal, niczym ludzie w prehistorii na polowaniu. Spokojnie, tym razem nie ucierpi żadne zwierzę! Twoim celem będzie snop siana, lepiej nie spudłuj.

Podbiegasz do przeszkody, przyciągasz dzidę i rzucasz nią w dal, aby trafić w snop siana. Nie trafisz? Robisz karne burpees! Zacznij więc już teraz ćwiczyć dobry rzut i celność. Mocne łapy i barki też na pewno się przydadzą!

Boisz się, że nie dasz rady pokonać tej przeszkody? Pamiętaj, że zawsze możesz ją ominąć i wykonać karne burpess (komenda “padnij-powstań”). Panie robią ich 10, panowie 20. Wierzymy jednak w to, że chociaż spróbujesz!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl