Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

DOŁADUJ BATERIE PRZED BIEGIEM! Batony "Słodko" do każdego pakietu startowego

DOŁADUJ BATERIE PRZED BIEGIEM! Batony "Słodko" do każdego pakietu startowego

Tego jeszcze nie było! W jubileuszowych pakietach startowych Survival Race znajdziecie batony pracowni wypieków Słodko!

Więcej >>> Mniej...

Specjalnie dla Was, dla dodania mocy na trasie, pracownia wypieków Słodko skomponowała batony z naturalnych składników! Chcecie spróbować ich specjałów wcześniej? Zapraszamy do pracowni Słodko (znajdziecie ją przy ul. Jedności Narodowej 67B we Wrocławiu) oraz kawiarni, z którymi współpracuje, w tym Etno Cafe.

NOWE OPASKI MOTYWACYJNE!

NOWE OPASKI MOTYWACYJNE!

Jubileuszowy sezon Survival Race dopieszczamy w każdym calu! Przed Wami nowe projekty opasek motywacyjnych na rękę!

Więcej >>> Mniej...

W tym sezonie pojawią się dwie totalne nowości: wzór dla uczestników Survival Race KIDS i fali LEGEND. Opaski będą dwustronne.

W klasycznej wersji opaski dla uczestników widoczne w szarym odcieniu "WYZWANIE >> MOTYWACJA" będzie... Tłoczone!

Nie możemy się doczekać, aż założymy Wam je na rękę! Jak się podobają?

RUSZYŁA REKTURACJA DO SURVIVAL RACE CORPS!

RUSZYŁA REKTURACJA DO SURVIVAL RACE CORPS!

Chcesz współtworzyć jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce? Dołącz do Survival Race CORPS! Ruszyliśmy z rekrutacją na wolontariat.

Więcej >>> Mniej...

Survival Race CORPS to ekipa wolontariuszy, tworząca miejski bieg z przeszkodami w Poznaniu i Wrocławiu. Dołączając do niej, przeżyjesz niesamowitą przygodę, nabierzesz doświadczenia, poznasz nowych ludzi - a to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo zgarniesz wartościowe benefity, m.in. gadżety i voucher na start w Survival Race. Szykujemy też ognisko integracyjne na zakończenie imprezy!

Możesz działać w jednym z wielu obszarów. Powiedz nam, w czym czujesz się najlepiej i co najbardziej Cię interesuje, a postaramy się dopasować Twoje zadania tak, by praca sprawiała Ci jak najwięcej satysfakcji!

Informacje dotyczące obszarów zadań pracy wolontariusza oraz pakietu benefitów znajdziesz TUTAJ.

Chcesz dołączyć do Survival Race CORPS? Wypełnij formularz.

Dołącz też do naszej grupy na Facebooku, żeby być na bieżąco i już integrować się z resztą ekipy!

ZAPISY DO FALI LEGEND RUSZYŁY!

ZAPISY DO FALI LEGEND RUSZYŁY!

Już teraz możecie rejestrować swój udział w FALI LEGEND, żeby walczyć o podium i atrakcyjne nagrody!

Więcej >>> Mniej...

LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani w tych seriach będą mieli możliwość walki o podium oraz atrakcyjne nagrody. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Pozostali uczestnicy zostaną uwzględnieni w ogólnej kwalifikacji, nie będą jednak mieli możliwości wejścia na podium.

Uczestnicy serii LEGEND pokonują dystans według zmienionych zasad.

Najważniejszymi z nich są samodzielne pokonywanie przeszkód oraz niekiedy brak możliwości ominięcia którejś z nich. Niezastosowanie się skutkuje dyskwalifikacją.


ZE WSZYSTKIMI ZASADAMI MOŻESZ ZAPOZNAĆ SIĘ TUTAJ.

Liczba miejsc w fali LEGEND jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zakupem biletu!

Cena startu w tym przypadku jest stała i wynosi 199 zł.

Wystarczy, że poniżej klikniesz “ZAPISZ SIĘ”, a po zalogowaniu i wyborze odpowiedniego miasta klikniesz w logo Survival Race LEGEND.

Masz już bilet na Survival Race w zwykłej fali, a chcesz pobiec w serii LEGEND? Napisz na [email protected] - prześlemy do Ciebie fakturę z dopłatą różnicy pomiędzy biletami i zmienimy Twój start w systemie, dopisując Cię do serii LEGEND. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o przeniesieniu decyduje kolejność zgłoszeń.

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR POZNAŃ 2018!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR POZNAŃ 2018!

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race 2018!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Wypełnij oświadczenie, które znajdziesz >> TU <<.>> Regulamin Survival Race 2018 <<

DOPASUJ DO SIEBIE JUBILEUSZOWĄ KOSZULKĘ - poznaj rozmiary t-shirtów!

DOPASUJ DO SIEBIE JUBILEUSZOWĄ KOSZULKĘ - poznaj rozmiary t-shirtów!

Wzór koszulek piątej edycji Survival Race trzymamy jeszcze w tajemnicy. Jednak możemy Ci zdradzić, że skorzystamy z tego samego, sprawdzonego materiału technicznego, co ostatnio. Zaloguj się na swój profil, sprawdź rozmiary koszulek i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie pozwól, żeby ta genialna pamiątka źle na Tobie leżała!

Więcej >>> Mniej...

Dla kobiety o wzroście 170 cm i wadze 60 kg polecamy rozmiar S (wtedy koszulka jest przylegająca, ale nie obcisła, więc jeżeli wolisz luźną, weź M). Dla mężczyzny o wzroście 185 cm i wadze 80 kg polecamy rozmiar M (wtedy koszulka jest mocno dopasowana, więc jeżeli wolisz luźną, weź L).

Potrzebujesz dokadniejszych danych? Sprawdź w tabeli, czy wybrany dotychczas przez Ciebie rozmiar jest odpowiedni - masz jeszcze możliwość zmiany tej informacji. Jeśli do tej pory nie zaznaczyłeś swojego rozmiaru w profilu, zrób to jak najszybciej - umożliwi nam to dopasowanie dla Ciebie koszulki.


STREFA CHILL OUT'U OD STEP RECORDS!

STREFA CHILL OUT'U OD STEP RECORDS!

Nie samym bieganiem człowiek żyje, odpocząć też trzeba! Specjalnie dla Was i Waszych oddanych kibiców nasz Partner Step Records szykuje wypasioną STREFĘ CHILL'U!

Więcej >>> Mniej...

Strefę Chill'u znajdziecie na terenie survivalowego miasteczka. J, wygodne leżaki, mnóstwo zabaw i piękne otoczenie Malty - czego chcieć więcej? Wbijajcie, bo nie może Was zabraknąć!

ZASTRZYK ENERGII NA SURVIVAL RACE: kroplówki regeneracyjne od Revitum Med!

ZASTRZYK ENERGII NA SURVIVAL RACE: kroplówki regeneracyjne od Revitum Med!

Wiemy, że podczas biegu dajecie z siebie wszystko. Wiemy też, że po dotarciu na metę przyda się Wam zastrzyk energii - dlatego będzie tam czekać Revitum Med, który postawi Was na nogi dzięki kroplówkom regeneracyjnym.

Więcej >>> Mniej...

Wlewy kroplowe są innowacyjną formą regeneracji dla sportowców. Zaletą kroplówek jest fakt, iż są to leki - preparaty dokładnie przebadane i wielokrotnie weryfikowane w przeciwieństwie do suplementów diety, co do których restrykcje produkcyjne są znacznie mniejsze. Wchłanialność zawartych w nich witamin i mikroelementów przekracza 97%! Żaden składnik kroplówki nie znajduje się liście środków zakazanych przez World Anti-Doping Agency (WADA).

Podczas Survival Race 2018 dostępne będą trzy rodzaje kroplówek:

1) SURVIVAL STANDARD, która zapewnia najszybsze nawodnienie organizmu oraz uzupełnienie podstawowych elektrolitów utraconych podczas biegu.

2) SURVIVAL PREMIUM, której skład został uzupełniony o znany dla wszystkich sportowców solcoseryl - lek zapewniający zwiększenie energii i przyspieszenie powysiłkowej regeneracji.

3) SURVIVAL REGENERACJA, czyli najwyższy stopień suplementacji powysiłkowej. Jego skład umożliwia kompleksowe uzupełnienie elektrolitów i
mikroelementów oraz przyśpieszył regeneracji zmęczonych mięśni.

Opis składników znajdziesz TU.

Zarezerwuj możliwość wykonania wlewu kroplowego już dziś! Napisz do Revitum Med i dokonaj przelewu za usługę:

Centrum Medyczne Revitum Med Sp. J.
50 1090 2776 0000 0001 3556 8345
ul. Noniewicza 63/7 16-400 Suwałki
tytuł przelewu: imię i nazwisko, wybrany rodzaj wlewu, SR (np. Jan Kowalski, Survival Premium, SR)

Spróbuj też swoich sił w konkursie! WYGRAJ DARMOWY WLEW (jeden z trzech dostępnych) po przebiegnięciu Survival Race 2018! Konkurs na Survival Race w Poznaniu znajdziesz TUTAJ, na Survival Race we Wrocławiu TU.

NOWOŚĆ #8: KING KONG 3.0!

NOWOŚĆ #8: KING KONG 3.0!

W tym sezonie podnosimy małpie figle na wyższy poziom: przed Wami KING KONG 3.0!

Więcej >>> Mniej...

Nie przyzwyczajaj się zbyt mocno do kół gimnastycznych - czeka na Ciebie pozioma rura, po której przeprawisz się na drugi koniec przeszkody. Tak, tak, sprawdzimy Twój chwyt na dwóch różnych płaszczyznach!

Boisz się, że nie dasz rady pokonać tej przeszkody? Pamiętaj, że zawsze możesz ją ominąć i wykonać karne burpess (komenda “padnij-powstań”). Panie robią ich 10, panowie 20. Wierzymy jednak w to, że chociaż spróbujesz!

Poznaj "PRZEWODNIK PO PRZESZKODACH" i przygotuj się do startu!

Poznaj "PRZEWODNIK PO PRZESZKODACH" i przygotuj się do startu!

Pakiet startowy jest już Twój i chcesz jak najlepiej się przygotować? A może wahasz się nad zapisem, bo nie wiesz, czy poradzisz sobie na trasie? W obu przypadkach na pewno chcesz dobiec do mety niepokonanym i poczuć na dumnej piersi kawałek medalu będący dowodem niezłomnej walki, o której będziesz opowiadać wnukom, a może nawet i prawnukom (w końcu aktywni ludzie żyją długo!). Jak osiągnąć ten cel? Mamy radę na oba przypadki!

Więcej >>> Mniej...

Jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię w walce! Sprawdź nasz PRZEWODNIK PO PRZESZKODACH, gdzie znajdziesz nie tylko sposoby pokonywania wszystkich naszych przeszkód, ale i przykłady ćwiczeń, jakie możesz wykonywać, żeby żadna z nich nie sprawiała Ci problemu na trasie. Jeżeli któreś z wskazanych ćwiczeń nie będzie dla Ciebie jasne, zerknij do TŁUMACZA ĆWICZEŃ. Wszystko czarno na białym. :)

Z natury masz trochę z leniwca i już wiesz, że ciężko będzie Ci się zebrać w sobie do regularnych ćwiczeń, których teraz naprawdę potrzebujesz? I tu spieszymy z pomocą! Zapisz się na nasz darmowy (!) PROGRAM TRENINGOWY i otrzymuj regularnie zestaw ćwiczeń wraz z motywacją do treningów na maila!

Survival Race to jednak w końcu bieg. Dlatego, by nie powaliła Cię zadyszka, włącz do swoich treningów bieganie, sprinty oraz podbiegi. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy plan, który w pełni przygotuje Cię na pokonywanie odcinków pomiędzy przeszkodami! ZESTAWY TRENINGOWE znajdziesz tutaj.

Ćwiczenia przygotowujące do pokonywania przeszkód oraz zestaw treningowy przygotował dla Was Czarek Kołodziejski - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkach Wychowanie Fizyczne, Manager Sportu oraz Żywienia i Suplementacji w Sporcie. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Oprócz zdobywania wiedzy akademickiej stale doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę na szkoleniach. Jako trener oferuje swoim podopiecznym najwyższą jakość treningu, a także zaangażowanie i indywidualne podejście.

POWRÓT NA SURVIVAL RACE 2018: CIASNA GUMA!

POWRÓT NA SURVIVAL RACE 2018: CIASNA GUMA!

Ci, których zabrakło na wydarzeniu w 2015 roku w Gdyni, będą mieli okazję przekonać się, że rozmiar naprawdę ma znaczenie i mniejsi mają łatwiej. Panie i Panowie, oto CIASNA GUMA!

Więcej >>> Mniej...

Ciasna Guma to zawieszone między drzewami opony. Twoim zdaniem będzie przejście przez ich środek - trenuj więc koniecznie zwinność, bo na pewno się przyda!

Boisz się, że nie dasz rady pokonać tej przeszkody? Pamiętaj, że zawsze możesz ją ominąć i wykonać karne burpess (komenda “padnij-powstań”). Panie robią ich 10, panowie 20. Wierzymy jednak w to, że chociaż spróbujesz!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl