Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

GORĄCO? WODA OCHŁODY CI DODA! - KONKURS Z CISOWIANKĄ

GORĄCO? WODA OCHŁODY CI DODA! - KONKURS Z CISOWIANKĄ

W tak gorące dni warto mieć przy sobie butelkę wody. Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać ją do schłodzenia organizmu niezależnie od tego, gdzie jesteśmy! Aby ułatwić Ci ochłodę, przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz zgarnąć aż roczny zapas wody naszego Partnera Cisowianka!

Więcej >>> Mniej...

Z wody składa się ok. 60% naszego organizmu, dlatego musimy ją dostarczać sobie regularnie. To w niej rozpuszczają się składniki mineralne i niektóre potrzebne witaminy. Reguluje wiele procesów zachodzących w naszym organizmie, m.in. trawienie. Wpływa też na nasz wygląd skóry, buduje mięśnie... Jej brak może więc spowodować złe samopoczucie, ale i problemy zdrowotne - nie warto do tego dopuścić!
Po pierwsze, nawadniaj organizm!

Nie ma złotej zasady, ile wody powinno się spożyć w ciągu dnia. Wszystko zależy od Twojego wieku, masy ciała, aktywności, jaką na dany dzień planujesz, a nawet warunków atmosferycznych. Pij jej jednak na tyle, by nie czuć pragnienia. W upalne dni postaraj się trenować ranem lub późnym wieczorem, kiedy powietrze jest lżejsze. Lepiej też wykonać mniejszy trening lub z częstymi przerwami na odpoczynek.

Sięgaj po naturalne izotoniki!

To ważna kwestia zwłaszcza dla sportowców. Dlaczego? Ponieważ to nie woda, a gospodarka wodno-elektrolitowa decyduje o naszej zdolności do wysiłku. Aby uniknąć barwników i konserwantów widocznych na sklepowych półkach, warto przygotować taki napój samodzielnie. Do szklanki wody dodaj łyżeczkę soli oraz cukru, miodu lub syropu owocowego, wymieszaj i gotowe. Jeśli, chcesz możesz użyć mniejszej ilości cukru, jednak ze względu na zawartość cukru i jonów sodu, nie zastępuj go np. stewią.

Stosuj zimne okłady!

Nie zawsze mamy możliwość skoku pod zimny prysznic, dlatego warto go zastąpić zimnymi okładami z zamarzniętej butelki wody. Zamrożoną wodę możesz też nosić ze sobą w ciągu dnia w plecaku czy torebce - po rozmrożeniu ugasi pragnienie. Podobne ukojenie da też polanie zimną wodą nadgarstków.

Jak widzisz, woda jest niezwykle ważna w naszym życiu i warto mieć przy sobie przynajmniej jedną butelkę. A co, gdyby była możliwość zaopatrzenia się w wodę na cały rok? WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE I ZGARNIJ ROCZNY ZAPAS WODY CISOWIANKA! Szczegóły konkursu poznasz >> TUTAJ <<. Konkurs trwał do 29 lipca 2018. Miło nam ogłosić, że jego zwyciężczynią została Magdalena Szaloreta, uczestniczka Survival Race 2018 w Poznaniu:

Pora na przygodę! Namioty Tentsile Partnerem Survival Race 2018

Pora na przygodę! Namioty Tentsile Partnerem Survival Race 2018

Kurz po Survival Race w Poznaniu już opadł, pora więc pomyśleć o wakacyjnych przygodach! Gdzie wybieracie się w tym sezonie? Planujecie odkryć jakieś nieznane miejsca? W przeżyciu przygody idealnie pomogą Wam namioty Tentsile Polska, które zostały Partnerem Survival Race 2018.

Więcej >>> Mniej...

Namioty Tentsile zostały stworzone z myślą o żadnych przygód poszukiwaczach nieodkrytych wcześniej miejsc. To nowy sposób na biwakowanie - marzyliście kiedyś o domku na drzewie? W odróżnieniu od tradycyjnego namiotu, gdzie miejsce noclegu zależne jest w dużej mierze odpowiednimi warunkami i podłożem, namiot Tentsile oferuje możliwość komfortowego i swobodnego obozu w miejscach wcześniej niedostępnych dla nikogo!

Z produktami brytyjskiej marki możesz zapoznać się TUTAJ.

WYNIKI SURVIVAL RACE 2018 W POZNANIU!

WYNIKI SURVIVAL RACE 2018 W POZNANIU!

Przed Wami wyniki Survival Race 2018 w Poznaniu. Gratulujemy wszystkim, którzy przekroczyli metę. Jesteście zwycięzcami!

Więcej >>> Mniej...

DYSTANS STARTER - 3 KM
>> KLASYFIKACJA LEGEND <<

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<DYSTANS WARRIOR - 6 KM

>> KLASYFIKACJA LEGEND <<

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<DYSTANS MACHINE - 12 KM

>> KLASYFIKACJA LEGEND <<

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>>Klasyfikacja OPEN <<DYSTANS ANIMAL - 24 KM

>> Klasyfikacja OPEN <<

Pochwal się zdjęciami od Maratomanii!

Pochwal się zdjęciami od Maratomanii!

Wiemy, że równie ważne, co zdobycie medalu na mecie, jest pochwalenie się zdjęciami z imprezy. Dlatego na trasie czekać na Was będą fotografowie Maratomanii!

Więcej >>> Mniej...

Maratomania.pl zapewni Wam mnóstwo zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wystarczy, że na twarzy napiszecie swój numer startowy - dzięki temu w prosty sposób odnajdziecie swoje zdjęcia w systemie Maratomanii. Pakiet zdjęć będzie możliwy do zakupienia w cenie 37 zł (pojedyncze zdjęcie 9 zł), zaś pakiet zdjęć dziecka z udziału w Survival Race KIDS w cenie 15 zł.

Militaria.pl partnerem Survival Race 2018!

Militaria.pl partnerem Survival Race 2018!

Do grona Partnerów Survival Race 2018 dołącza największy sklep strzelecko-outdoorowy w Polsce, Militaria.pl!

Więcej >>> Mniej...

Militaria.pl to sklep z produktami dotyczącymi strzelectwa, outdooru i samoobrony. Każdy prawdziwy survivalowiec znajdzie tu coś dla siebie! Sklep prowadzi sprzedaż internetową, a także stacjonarną w największych miastach Polski.

Uczestnicy Survival Race 2018 będą mieli okazję do sprawdzenia ich produktów - każdy z uczestników otrzyma w pakiecie startowym worko-plecak, natomiast startujący w fali LEGEND zawalczą o ich produkty, m.in. łuki CROSMAN, multitoole LEATHERMAN i latarki OLIGHT.

Jednak to nie wszystko, co szykuje nasz Partner! Spotkacie go bowiem również na trasie biegu. Militaria.pl towarzyszyły nam przy produkcji dwóch przeszkód: ściany oraz zasieków.

SURVIVAL RACE 2018 POZNAŃ - Najważniejsze informacje!

SURVIVAL RACE 2018 POZNAŃ - Najważniejsze informacje!

Widzimy się już w ten weekend, 2 i 3 czerwca, na Polanie Harcerza nad jeziorem maltańskim w Poznaniu! Sprawdź rozkład jazdy na weekend i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby wiedzieć jak najwięcej!


Survivalowe miasteczko oraz strefa startu Survival Race + Survival Race KIDS będzie znajdować się na Polanie Piknikowej oraz Harcerza, przy ul. Wiankowej 3 w Poznaniu. Biuro Zawodów umieszczone zostane w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na Polanie Harcerza.

Pierwsza fala w sobotę startuje o 8:30, w niedzielę zaś o 8:00. Survival Race KIDS rozpoczyna się o godzinie 10:00.

Atrakcje na survivalowym miasteczku będą dostępne od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę - niezależnie od wybranego dystansu, z atrakcji można skorzystać w dowolny dzień, zachęcamy więc do dłuższego pozostania na terenie wydarzenia! ;) Miasteczko będzie działać do godziny 18:00.

Masz jakieś pytania dotyczące przygotowania i samego uczestnictwa w wydarzeniu?

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<!

Pamiętaj, zarezerwuj odpowiednią ilość czasu, aby zarejestrować się jako uczestnik i punktualnie wystartować! Pojaw się przynajmniej godzinę przed startem.Oświadczenia i zgody potrzebne do startu znajdziesz >> TUTAJ <<.

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH NA SURVIVAL RACE W POZNANIU

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH NA SURVIVAL RACE W POZNANIU

Poznaj lokalizację i godziny otwarcia Biura Zawodów, a także najważniejsze informacje dotyczące odbioru pakietu!

Więcej >>> Mniej...

Biuro Zawodów będzie umieszczone w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR przy ul. Wiankowej 3 w Poznaniu. Aby odebrać pakiet, upewnij się, że wszystkie dane na Twoim profilu są poprawnie uzupełnione - MOŻLIWOŚĆ EDYCJI DANYCH ORAZ ZAPISY NA WYDARZENIE ZAMYKAMY W CZWARTEK, 31 maja, O GODZINIE 20.

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o pokazanie dokumentu tożsamości oraz OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Biuro Zawodów obsługujące dziecięce zapisy znajdziesz przy torze Survival Race KIDS na Polanie Harcerza.

STREFA WARSZTATÓW NA SR W POZNANIU!

STREFA WARSZTATÓW NA SR W POZNANIU!

Chcecie się porozciągać po biegu? A może wzmocnić swoje ABS przed startem?! Macie idealną okazję! Nasz Partner, klub fitness Fabryka Formy, ogranizuje specjalnie dla Was STREFĘ WARSZTATOWĄ!

Więcej >>> Mniej...

Strefa Warsztatów będzie znajdować się na terenie survivalowego miasteczka. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem w sobotę oraz niedzielę. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć możecie znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie!

RODO SRODO! Sprawdź, o co biega

RODO SRODO! Sprawdź, o co biega

Na pewno wiesz już, czym jest RODO. A wiesz, co to SRODO? Survival Race Od Dzisiaj Odpowiedzialniejszy! Tak, tak, zgodnie z wchodzącym prawem od dziś będziemy jeszcze mocniej i jeszcze lepiej chronić Twoje dane!

Więcej >>> Mniej...

Uspokajamy, nic nie musisz robić, bo wszystkie zgody, jakie do tej pory od Ciebie mamy są aktualne. Chcemy jednak w przystępny sposób pokazać Ci, jakie nastąpiły zmiany, oraz w jaki sposób będą teraz chronione Twoje dane osobowe.

Sprawdź najważniejsze informacje o prywatności


Naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności znajdziesz TUTAJ.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BRENTO!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BRENTO!

Twórz, działaj, dawaj! Poczuj na własnej skórze satysfakcję i radość z wykonywanej pracy - dołącz do zespołu Brento Productions, który organizuje m.in. Survival Race.

Więcej >>> Mniej...

Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania, pobudzamy wyobraźnię, uruchamiamy kreatywność, planujemy i nabieramy nowych doświadczeń - wszystko po to, by poczuć ogromną satysfakcję, gdy kilka tysięcy osób dobiega zadowolonych na metę wydarzenia! Teraz masz szansę poczuć to na własnej skórze, bo szukamy osób do pracy w naszym zespole!

Do naszego biura w centrum Wrocławia poszukujemy:
>> KOORDYNATORA DO SPRAW ROZLICZEŃ I ADMINISTRACJI
>> KOORDYNATORA DO SPRAW SPONSORINGU I NOWEGO BIZNESU


Stań się częścią Survival Race! Aplikuj już dziś:

1. Uzupełnij >> FORMULARZ <<

2. Wyślij swoje CV na [email protected]

3. Chcesz, możesz też wykonać TEST OSOBOWOŚCI i podzielić się wynikiem w formularzu.


Szukamy głównie osób z doświadczeniem, które mieszkają we Wrocławiu! Jednak jeśli mimo wszystko czujesz, że to jest praca dla Ciebie, możesz aplikować na 3 lub 6 miesięczny staż, na którym będziesz miał(a) okazję się wykazać.

PASTYLKI FISHERMAN'S FRIEND W PAKIETACH STARTOWYCH!

PASTYLKI FISHERMAN'S FRIEND W PAKIETACH STARTOWYCH!

Po pokonaniu tegorocznej trasy na pewno będziecie potrzebować odświeżenia. Wychodzimy Wam naprzeciw! W jubileuszowych pakietach startowych znajdziecie orzeźwiające pastylki Fisherman's Friend!

Więcej >>> Mniej...

Fisherman's Friend to odświeżające pastylki bez cukru o intensywnym, orzeźwiającym smaku. Ich formuła znana jest od 1865 roku na całym świecie. Od niedawna dostępne są również w Polsce w trzech smakach: miętowym, mentolowo-eukaliptusowym i cytrynowym.

COOKING CATERING PARTNEREM SURVIVAL RACE POZNAŃ!

COOKING CATERING PARTNEREM SURVIVAL RACE POZNAŃ!

O tym, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta, nie musimy nikomu mówić! Niestety nie zawsze mamy czas, by samemu przygotować zdrowe posiłki na cały dzień, a tym bardziej, by regularnie jeść. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się dieta pudełkowa od naszego Partnera: cooKING catering dietetyczny!

Więcej >>> Mniej...

CooKING catering to 5 różnorodnych posiłków z bezpłatną dostawą do domu lub biura na terenie Poznania i okolic. Menu składa się z pełnowartościowych i wysokiej jakości produktów, a do wyboru jest aż 10 rodzajów diet!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy KONKURS, w którym możecie otrzymać voucher na 3 dni diety! Wystarczy, że pod TYM POSTEM pokażecie swój sposób na aktywne spędzenie czasu. Na Wasze odpowiedzi czekamy przez tydzień, do końca 17 maja.

Chcesz spróbować diety cooKING już teraz? Skorzystaj ze zniżki na zamówienie! Więcej informacji: tel. 512 614 512 / [email protected]

www.cookingcatering.com.pl

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl