Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Kupując bilet na SR KIDS fundujesz posiłek dla zwierzaka!

Kupując bilet na SR KIDS fundujesz posiłek dla zwierzaka!

Pomagamy od małego na całego - wspieramy lokalne schroniska dla kotów i psów.

Podczas Survival Race biegniemy z pomocą - dosłownie! Nie tylko dobrze się bawimy i pokonujemy własne słabości, ale też co roku angażujemy się w działalność charytatywną.

W szóstym sezonie podczas SR KIDS wspieramy czworonożnych przyjaciół - KAŻDY bilet na bieg z przeszkodami dla dziecka to jeden POSIŁEK dla kotka lub pieska!

Część kwoty ze sprzedaży biletów SR KIDS przeznaczymy na zakup karmy, która trafi do lokalnych schronisk w Poznaniu i we Wrocławiu. Dziękujemy, że pomagacie razem z nami - KARMA WRACA! Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Więcej info o SR KIDS: www.survivalrace.pl/wydarzenia/kids

Dołącz do wydarzeń:
11 maja: bit.ly/SR-2019-Kids-Orbita
1-2 czerwca: bit.ly/SR-2019-POZ-Kids
21-22 września: bit.ly/SR-2019-WRO-Kids

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/