Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SR KIDS - nowa, wrocławska edycja już w maju!

SR KIDS - nowa, wrocławska edycja już w maju!

Zmieszaj swoje dzieciaki z błotem - zapisz je na bieg z przeszkodami na UNIKALNEJ TRASIE na terenach Hali i Kąpieliska ORBITA!

Już 11 maja podczas wielkiego, sportowego święta SPARTAN FAMILY CHALLENGE szykujemy dla Waszych pociech niepowtarzalny tor przeszkód, porządną dawkę błota i niezapomnianą PRZYGODĘ! Spraw dzieciakom frajdę i zapisz je już teraz!
Trasa przebiega przez zielone tereny, las i kąpielisko, a start i meta znajdują się w hali Orbita. Wasze pociechy mogą wystartować na jednym z trzech dystansów:

★ KRASNAL (3-6 lat) - ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★ PIRAT (7-10 lat) - ok. 1400 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★★ NINJA (11-14 lat) - ok. 2000 m trasy + ok. 15 przeszkód

Rozgrzejemy dzieciaki przed aktywnym latem i przedłużeniem wakacji, jakie zapewnimy podczas miejskiego biegu z przeszkodami 21-22 września!

ZAPISY: 39 PLN w promocyjnej cenie - LICZBA BILETÓW OGRANICZONA!!!

★★★★★★★★★

Zabierz rodzinę na wielkie, sportowe święto SPARTAN FAMILY CHALLENGE!

Na terenie wrocławskiej hali i kąpieliska ORBITA na małych Wrocławian czeka szereg atrakcji, które pozwolą rozładować całe pokłady energii! Nie zabraknie też sportowej rozrywki dla dużych dzieci i integracji dla całych rodzin:

★ WODNE ATRAKCJE: zawody na dmuchanym placu zabaw, pływanie na pontonie, skoki do wody z materaca, pokaz hokeja podwodnego,
★ KONKURENCJE NA HALI: mini tenis, piłka nożna, rolki, koszykówka,
★ SPORTOWE POKAZY: taekwondo, Karate Budokan,
★ STREFA DLA DOROSŁYCH: Mistrzostwa Polski w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi, Majowa Noc Saunowa, treningi crossfit, ergowiosła, wieczorny Maraton Zumby,
★ I WIELE INNYCH!

Nie będziecie chodzić głodni - tuż przy Hali Orbita pojawi się strefa Food Trucków z całą gamą przysmaków, które zaspokoją podniebienia i dorosłych, i dzieciaków!

Imprezę poprowadzą dla Was niezastąpieni: Maciej Stajniak, Kasia Pawlak i Tomek Wołodźko! Do zobaczenia 11 maja w Hali Orbita!

Dołącz do wydarzenia: SR KIDS - bieg z przeszkodami dla najmłodszych! / 11.05 / Orbita

Sprawdź INSTRUKCJĘ ZAPISÓW.

BIEGNIEMY Z POMOCĄ - DOSŁOWNIE! Każdy kupiony bilet na Survival Race Kids to posiłek dla kotka lub pieska! Więcej info TUTAJ.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl