Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poznań Street Food Festiwal - Survivalowy zlot food trucków

Poznań Street Food Festiwal - Survivalowy zlot food trucków

Festiwal food trucków powraca na szósty sezon Survival Race - miejskiego biegu z przeszkodami!

Wszystkich uczestników, kibiców, fanów zlotów foodtruckowych lub po prostu głodomorów zapraszamy na istną ucztę w sportowej atmosferze. Jak zawsze będzie dużo, pysznie i różnorodnie! Szykujemy prawdziwy Dzień Dziecka i dla najmłodszych, i dla starszych - ten weekend spędzicie wypoczywając w naszej strefie chill outu w towarzystwie czerwcowego słońca i samych pyszności.


Nowe przeszkody i atrakcje survivalowego miasteczka zaspokoją głód wrażeń wszystkich uczestników, a my zadbamy o Wasze podniebienia - nawet te najbardziej wymagające!

Widzimy się w weekend 1-2 czerwca 2019 na terenie poznańskiej Malty. WSTĘP FREE!

Masz swojego food trucka i chcesz dołączyć do survivalowej familii? Zapraszamy do przesyłania ofert na: [email protected] - odezwiemy się do wybranych wystawców :)

Chcesz sprawdzić swoje możliwości i siłę charakteru na trasie biegu?

Zapisy na stronie - > www.survivalrace.pl
Dołącz do pozostałych wojowników w Poznaniu - > Wystartuję w Survival Race 2019 - Poznań

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/