Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poznań Sport Expo 2019

Poznań Sport Expo 2019

12-14 kwietnia widzimy się podczas wiosennej edycji sportowych targów w Poznaniu!

Wiosna to moment, w którym budzą się w nas siły, zwiększa się chęć do aktywności ruchowej i rośnie apetyt na nowości, również te związane z uprawianymi sportami!

Poznań Sport Expo – edycja wiosenna to wydarzenie, które sprzyja właśnie takim zmianom. Ekspozycję tworzą przede wszystkim producenci i dystrybutorzy sportowego obuwia, sportowej odzieży, a także gadżetów, które wspierają sportowców w treningach, mierzą ich osiągnięcia, pozwalają monitorować pracę. To najlepsze miejsce na odświeżenie swojego sportowego stroju i wyposażenia, a warto podkreślić, że oferta wystawców dotyczy nie tylko biegaczy, ale także jest dostosowana do osób uprawiających inne dyscypliny.

Podczas wiosennej edycji targów będzie też można m.in. spróbować swoich sił w bijących obecnie rekordy popularności zajęciach typu crossfit. Zajęcia odbywać się będą w piątek i w sobotę, a poprowadzą je trenerzy z Reebok Crossfit Poznań, który jest największym Crossfit BOXem w Europie.*

Nie zabraknie także naszego survivalowego stoiska, na którym będziecie mogli się sprawdzić w małych wyzwaniach sportowych, porozmawiać o przeszkodach i zgarnąć gadżety!

WSTĘP WOLNY!
Dołącz do wydarzenia: Poznań Sport Expo 2019 - edycja wiosenna
Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
12.04.2018 – 10.00 - 20.00
13.04.2018 – 10.00 - 20.00
14.04.2018 – 7.00 - 13.00

* Przypominamy, że w Reebok Crossfit Poznań odbywają się survivalowe treningi przygotowujące do szóstego sezonu! Dla dorosłych: Zrób formę na Survival Race z Reebok Crossfit Poznań, oraz dla dzieci: Od małego na całego - Survivalowy trening dla dzieciaków!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/