Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

PLANUJESZ WYPAD DO POZNANIA? PURO HOTEL ZAPRASZA

PLANUJESZ WYPAD DO POZNANIA? PURO HOTEL ZAPRASZA

Bierzesz udział w Survival Race Poznań, ale jesteś spoza miasta i nie masz jeszcze noclegu? Chcesz odwiedzić Poznań w innym terminie? Spokojna głowa, spieszymy z pomocą! Mamy dla Ciebie promocję na nocleg w PURO HOTEL.

Puro Hotel w Poznaniu znajduje się niedaleko Starego Rynku, ukryty w jednej z ulic centrum miasta. Pokoje pełne naturalnego światła, stylowo umeblowane i wyposażone w łazienki zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny i jednocześnie elegancki. Dodatkowo, każdy pokój zaopatrzony jest w dostęp do telewizji oraz Internetu bezprzewodowego. Goście mają także swobodny dostęp do pysznej kawy, sali fitness oraz strefy SPA.Specjalnie dla uczestników Survival Race przygotowaliśmy ofertę promocyjną na nocleg w Puro Hotel. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji poprzez >> TEN LINK <<. Na hasło "SURVIVAL" za pokój bez śniadania zapłacisz 199 PLN brutto + śniadanie w cenie 50 PLN za osobę.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl