Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Militaria.pl - jak się ubrać na bieg z przeszkodami?

Militaria.pl - jak się ubrać na bieg z przeszkodami?

Ekipa największego sklepu strzelecko-outdoorowego w Polsce podpowiada jak przygotować się do survivalowego wyzwania.

Wielki finał szóstego sezonu już wkrótce - pora więc szykować się do startu i skompletować wszystkie niezbędne części garderoby, by czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Razem z pakietem startowym wszyscy uczestnicy otrzymają survivalowe, techniczne koszulki, które doskonale sprawdzą się na trasie. Ale przeszkody podczas biegu będą od nas wymagać sprawności i siły w różnych częściach ciała, od pleców po ramiona i nogi. Warto więc zadbać o odpowiednie obuwie, wygodne spodnie lub spodenki oraz ewentualne rękawiczki.

Sprawdź jaką odzież poleca ekipa Militaria.pl:
>> JAK SIĘ UBRAĆ NA SURVIVAL RACE <<


Militaria.pl to sklep z produktami dotyczącymi strzelectwa, outdooru i samoobrony. Każdy prawdziwy survivalowiec znajdzie tu coś dla siebie! Sklep prowadzi sprzedaż internetową, a także stacjonarną w największych miastach Polski.

Podczas szóstego sezonu spodziewajcie się cennych fantów z asortymentu sklepu! Nasz Partner Strategiczny szykuje dla Was nagrody o wartości 20 tysięcy złotych! Oprócz tego na trasie zmierzycie się z dwoma przeszkodami, nad którymi pieczę sprawują Militaria.pl - ścianą i zasiekami. A reprezentacja sklepu - tak jak w zeszłym roku - podejmie survivalowe wyzwanie i pojawi się na wrocławskiej trasie.

W asortymencie Militaria.pl znajdziecie duży wybór narzędzi do samoobrony, odzież, lornetki, latarki, plecaki i liczne akcesoria, które mogą przydać się podczas małych i wielkich wypraw. Na stronie Militaria.pl na Facebooku znajdziecie informacje o nowościach, promocjach, ciekawostki i konkursy z nagrodami.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl