Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

LOGOut: Prowadzę, nie klikam!

LOGOut: Prowadzę, nie klikam!

Wspieramy akcję społeczną naszego Partnera - Magazynu LOGO. W pakietach startowych znajdziecie upominki przypominające o niebezpieczeństwie za kółkiem.

Dekoncentracja z powodu telefonu to dziś największa drogowa plaga i - według wielu statystyk - główna przyczyna wypadków. „Prowadzę, nie klikam!” - to akcja społeczna magazynu „Logo”, która ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem i przeciwdziałać używaniu telefonów komórkowych podczas prowadzenia auta.

Survival Race włącza się w akcję uświadamiającą, jak niebezpieczne jest używanie smartfonów w trakcie jazdy. Dlatego w każdym pakiecie startowym znajdziecie dedykowaną zawieszkę zapachową do samochodu, która Wam o tym przypomni!

Więcej info o akcji na stronie Magazynu LOGO:
Smartfon - elektroniczna kostucha >> PRZECZYTAJ <<
Prowadziliśmy auto ze smartfonem w ręku. Ty tego nie rób. Klikasz? Nie jedź! >> PRZECZYTAJ <<

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl