Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Razem z marką TOŁPA zatroszczymy się o pielęgnację skóry męskiej części Survivalowców!

Razem z marką TOŁPA zatroszczymy się o pielęgnację skóry męskiej części Survivalowców!

Dowiedz się, jak zadbać o siebie z naturalnymi kosmetykami, które otrzymasz w pakiecie startowym.

Tołpa to "mała wielka pielęgnacja" - bo suma codziennych, drobnych ale przemyślanych czynności daje duży efekt! Powinni o tym pamiętać wszyscy Survivalowcy, szczególnie po biegu, podczas którego narażają skórę na zanieczyszczenia i otarcia. Z pomocą przyjdą naturalne kosmetyki, których głównym składnikiem jest torf - wzmacniający odporność, przyspieszający regenerację i poprawiający kondycję skóry.

Sprawdźcie jak w trzech prostych krokach zadbać o codzienną pielęgnację z kosmetykami Tołpa.

ZASADA TRZECH KROKÓW:

1. OCZYSZCZANIE - może mężczyźni nie stosują makijażu, ale tak samo gromadzą na skórze zanieczyszczenia: pot, łój, kurz itp. I tak samo jak myją zęby pastą do zębów, powinni umyć skórę twarzy odpowiednio dobranym produktem.

2. PIELĘGNACJA PO GOLENIU - skóra po goleniu potrzebuje odpowiedniego wsparcia – balsamu. Zregeneruje mikrouszkodzenia, zadba o właściwe nawilżenie skóry i przygotuje ją do przyjęcia kolejnych kosmetyków.

3. ODBUDOWA I REGENERACJA - wybierz odpowiedni krem, który nawilży, ochroni i zregeneruje skórę. Zwróć uwagę na oznaczenia wieku umieszczone na kartonikach kremów, ale nie traktuj ich tak kategorycznie. Ponieważ Twoja skóra nie zawsze wygląda na tyle lat, ile sugerowałby wiek.


Zarost lub broda mogą pokrywać nawet do 30% powierzchni twarzy. Dlatego ważne jest, aby właściwie o nią dbać.

Kosmetyki Tołpa z linii BARBER, które znajdziecie w pakietach startowych, oczyszczają brodę z zanieczyszczeń czy pozostałości kosmetyków do stylizacji oraz nawilżają ją i wzmacniają poprzez odżywienie włosów i regenerację naskórka. Taka pielęgnacja przyda się każdemu Survivalowcowi!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl