Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SR KIDS w Hali Orbita - mapka i najważniejsze informacje

SR KIDS w Hali Orbita - mapka i najważniejsze informacje

11 maja zmieszamy dzieciaki z błotem we Wrocławiu. Sprawdź co warto wiedzieć przed startem Twojej pociechy!

Już 11 maja podczas wielkiego, sportowego święta SPARTAN FAMILY CHALLENGE szykujemy dla Waszych dzieci niepowtarzalny tor przeszkód, porządną dawkę błota i niezapomnianą PRZYGODĘ!

NAJWAŻNIEJSZE INFO: >> SPRAWDŹ NIEZBĘDNIK SR KIDS <<

UWAGA - ZAPISY ONLINE ZAMKNIĘTE! Bilety będą dostępne na miejscu w Biurze Zawodów w hali Stulecia od godziny 9:30.
Liczba biletów jest ograniczona!

UWAGA - zapisując dziecko na bieg prosimy podać w systemie dane opiekuna (dorosłego), nie dane dziecka. Prosimy, aby każde zapisane dziecko pojawiło się z rodzicem lub opiekunem prawnym! Weryfikacja danych będzie odbywać się na podstawie informacji zawartych w profilu, z którego wykupowano bilet. Proszę się upewnić, że dane zostały uzupełnione:https://survivalrace.pl/profil/informacje

Prosimy o pojawienie się z dziećmi przynajmniej na 20 minut przed godziną startu w celu weryfikacji danych oraz przeprowadzenia rozgrzewki przed startem.

Na miejscu przy Biurze Zawodów będzie się znajdować sklep Survival Race, w którym będzie można kupić koszulkę SR KIDS za 29 zł (dla dzieci biorących udział w SR) lub 39 zł (dla pozostałych).

★★★★★★

BIEGNIEMY Z POMOCĄ - DOSŁOWNIE! Każdy kupiony bilet na Survival Race Kids to posiłek dla kotka lub pieska! Więcej info TUTAJ.
Dołącz do wydarzenia: SR KIDS - bieg z przeszkodami dla najmłodszych! / 11.05 / Orbita

Trasa dla dzieci przebiega przez zielone tereny, las i kąpielisko, a start i meta znajdują się w hali Orbita. Wasze pociechy mogą wystartować na jednym z trzech dystansów:

★ KRASNAL (3-6 lat) - ok. 700 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★ PIRAT (7-10 lat) - ok. 1400 m trasy + ok. 10 przeszkód
★★★ NINJA (11-14 lat) - ok. 2000 m trasy + ok. 15 przeszkód

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/