Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

#GrubasWPK podejmuje wyzwanie Survival Race!

#GrubasWPK podejmuje wyzwanie Survival Race!

Z przyjemnością informujemy, że jednym z naszych specjalnych gości wrocławskiej edycji Survival Race będzie Piotr Gładczak - autor bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne!

POBIEGNĘ Z GRUBYM WPK W SURVIVAL RACE!

Kliknij w link i zobacz jak #grubasWPK podejmuje wyzwanie Survival Race: bit.ly/GrubasWPKwyzwanie

Z przyjemnością informujemy, że jednym z naszych specjalnych gości wrocławskiej edycji Survival Race będzie Piotr Gładczak - autor bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne!

Piotr to miłośnik dobrego jedzenia, od czterech lat opisujący rzeczywistość wrocławskiej i polskiej gastronomii na jednym z najpopularniejszych kulinarnych blogów w kraju.

Prywatnie to przemiły i pełen pozytywnej energii gość, który postanowił podjąć wyzwanie i zadbać razem z nami o swoją formę!

Co za tym idzie #GrubasWPK od początku czerwca zaczyna dbać o siebie, czyli:

* treningi 3 razy w tygodniu,
* odrzucenie cukru w postaci słodkich napojów i wszelkiej maści słodyczy,
* powrót do sportu i wszelkich aktywności fizycznych.

Co ważne❗️ Piotr stawia na treningi ogólnorozwojowe, które świetnie pomagają w przygotowaniu ciała do takiego wyzwania, jakim jest Survival Race.

Na dobry początek zaczynamy od dystansu STARTER, czyli 3 km i 15 przeszkód. Bez spiny na rozruch. Spróbujmy to zrobić razem już 21 września!

DOŁĄCZ DO JEGO EKIPY I STARTUJ Z NAMI: >> POBIEGNĘ Z GRUBYM WPK <<

Razem będziemy motywować się do treningów, by już we wrześniu wystartować razem w Survivalu. Dołącz do pozostałych bohaterów kolejnego sezonu Survival Race i walcz razem z nami!

Widzimy się w weekend 21-22 września 2019 na terenie Morskiego Oka (ul. Fryderyka Chopina 27).

★ STARTER (dla początkujących) - 3 km + 15 przeszkód

Link do eventu: bit.ly/PobiegneZGrubymWPK

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl