Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Fit Expo 2019 - sportowe targi już w maju!

Fit Expo 2019 - sportowe targi już w maju!

Z biletem na jedno z największych wydarzeń branży fitness w Poznaniu zgarniesz zniżkę na Survival Race!

Tydzień przed startem survivalowego sezonu widzimy się w stolicy Wielkopolski na sportowych targach FIT EXPO. Do każdego biletu na wydarzenie zakupionego do 24 maja uczestnicy otrzymają 20 zł zniżki na start w tegorocznym biegu z przeszkodami!

Bilety możecie dorwać tutaj: Fit Expo Business / Fit Expo Fun

Na FIT EXPO spotkają się miłośnicy i profesjonaliści fitnessu, wellness, kulturystyki, crossfitu, boksu, biegania, jogi i pasjonaci wielu innych sportów. To będą trzy dni naładowane pozytywną, sportową energią, w czasie których będziemy wspólnie z Wami odmieniać słowo FIT przez wszystkie możliwe przypadki!

Najbliższej edycji Fit Expo przyświeca hasło „możliwości, nie ograniczenia”. Organizatorzy targów stawiają sobie za cel zachęcenie uczestników targów do pokonywania własnych ograniczeń - zarówno tych mentalnych, jak i związanych z kondycją.

Podczas FIT EXPO od 24 do 26 maja w Poznaniu czeka na Was szeroka gama wydarzeń sportowych - konferencje, targi, spotkania z profesjonalistami, zawody iw iele więcej! Nie zabraknie naszego survivalowego stoiska, przy którym będziecie mogli podjąć różne wyzwania i zgarnąć gadżety czy nawet pakiety startowe! Bilety dorzucimy także do nagród dla zwycięzców Personal Record Day II - towarzyszących targom zawodów w formule crossfit.

Dołączcie do wydarzenia, by być na bieżąco: TARGI FIT EXPO 2019

Targi Fit Expo to największe wydarzenie branży fitness w Polsce odbywające się regularnie od 14 lat adresowane do profesjonalistów i fitmaniaków. Jego program podzielony jest na dwie kategorie: Business i Fun. Pierwsza z nich obejmuje wydarzenia dla profesjonalistów branży, druga - wydarzenia dla pasjonatów fitnessu i sportu.

Więcej info: FitExpo.pl

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl