Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Proteinowe lody w ramach pakietów startowych!

Proteinowe lody w ramach pakietów startowych!

Każdy Survivalowiec zgarnie porcję pysznych lodów Breyers Delights.

Zastanawialiśmy się długo co będzie w stanie choć trochę ostudzić Wasze rozpalone survivalową adrenaliną ciała na naszych imprezach - z pomocą na szczęście przyszła ekipa Breyers Delights ze swoimi popisowymi lodami proteinowymi!

Każdy Survivalowiec w ramach pakietu startowego zgarnie słuszną 100 ml porcję lodów! Wszystkich liczących kalorie freaków uspokajamy - porcja to tylko 75 kcal, czyli mniej więcej tyle, ile spalicie idąc po nie do strefy Breyers!

Marka Breyers Delights została naszym tegorocznym Partnerem Strategicznym i pojawi się ze swoim stoiskiem w naszym festiwalowym miasteczku. Darmowe porcje to lody o smaku solonego karmelu z kawałkami ciastek. Uczestnicy będą mogli je odebrać przy stoisku Breyers na podstawie opasek startowych.

Teraz to już chyba nie będziecie mieć wymówek żeby wystartować, prawda? :)

Więcej informacji na temat proteinowych lodów znajdziecie na stronie www.breyersdelights.pl

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl