Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Piwne nawodnienie na mecie od BIRELL!

Piwne nawodnienie na mecie od BIRELL!

Nasz nowy Partner dostarczy wszystkim Survivalowcom porządne orzeźwienie i nawodnienie!

O czym może marzyć każdy Survivalowiec po stoczonej walce i przekroczeniu mety? Oprócz przytulenia upragnionego medalu przydałoby się... zimne piwko! Razem z naszym nowym partnerem BIRELL zadbamy w strefie mety o Wasze orzeźwienie, uzupełnienie płynów i regenerację sił. Wszyscy zawodnicy po skończonym biegu otrzymają bezalkoholowe piwo izotoniczne, które doskonale ugasi pragnienie!

Birell jest piwem bezalkoholowym warzonym z naturalnych składników, bez barwników, konserwantów ani środków słodzących. Dodatkowo Birell ma właściwości izotoniczne, które pomagają nawodnić organizm.

Wierzymy, że aktywny styl życia cieszy jeszcze bardziej z orzeźwiającym bezalkoholowym piwem, które ma właściwości izotoniczne, doskonale gasi pragnienie i smakuje tak, jak powinno smakować świetne piwo.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl