Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Załapcie się na foty od Maratomanii!

Załapcie się na foty od Maratomanii!

Ekipa profesjonalnych fotografów tradycyjnie będzie Was wyłapywać na trasie - nie zapomnijcie o numerach startowych na twarzach.

Więcej >>> Mniej...

Nie tylko wojenne barwy powinny zdobić twarz każdego Survivalowca! Pozwólcie się pobazgrać i napisać numer startowy w widocznym miejscu, by załapać się na najlepsze kadry od ekipy Maratomania.pl

W strefie startu będą na Was czekać nasi Wolontariusze z markerami, którzy napiszą Wasze numery startowe - najlepiej, jeśli pozwolicie im napisać numer na twarzy, by był widoczny w każdej sytuacji na trasie. Kilka dni po Survival Race będziecie mogli znaleźć swoje zdjęcia w serwisie Maratomania.pl, wyszukując je po numerze startowym.


DODATKOWY ZASTRZYK ADRENALINY - KONKURS VIDEO Z FABRYKĄ ADRENALINY

DODATKOWY ZASTRZYK ADRENALINY - KONKURS VIDEO Z FABRYKĄ ADRENALINY

Mamy coś dla miłośników mocnych wrażeń i zabawek dla dużych dzieci! Do zgarnięcia voucher na CAŁODNIOWE WYPOŻYCZENIE POJAZDU w FABRYCE ADRENALINY!

Więcej >>> Mniej...

Wiemy, że wszyscy Survivalowcy lubią porządną dawkę mocnych wrażeń! Bieg z przeszkodami to prawdziwe wyzwanie i zarazem mnóstwo wydzielanych endorfin. A co powiecie na dodatkowy ZASTRZYK ADRENALINY?! Mamy dla Was voucher na CAŁODNIOWY wynajem pojazdu z Fabryki Adrenaliny!

21 i 22 września na terenie survivalowego miasteczka będziecie mogli podziwiać najróżniejsze pojazdy z FABRYKI ADRENALINY.
Kto by nie chciał karnąć się kultowym batmobilem czy poszaleć bez ograniczeń na quadzie?! Dzięki naszemu Partnerowi to marzenie jest na wyciągnięcie ręki! A raczej obiektywu kamery, bo rzucamy wyzwanie amatorom filmowym.Co zrobić, by zgarnąć voucher Fabryki Adrenaliny i pośmigać przez cały na zacnym sprzęcie?

1. Wpadnij na Survival Race 21 lub 22 września 2019 we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka.
2. Nagraj video-relację z wydarzenia. Złap przynajmniej w jednym ujęciu pojazdy Fabryki Adrenaliny, które będą wystawione na terenie survivalowego miasteczka.
3. Wrzuć video na portal Facebook (jako publiczny), oznacz @survivalrace oraz @fabrykaadrenalinywroclaw i wpisz w treści hasło: “Zastrzyk Adrenaliny - Survival Race 2019!”
4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: >> FORMULARZ KONKURSOWY <<.

Filmy można udostępniać do 6 października włącznie. 10 października ogłosimy zwycięzcę konkursu!

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik akceptuje >> REGULAMIN KONKURSU <<.

WODA ENERGII DODA! - KONKURS Z CISOWIANKĄ

WODA ENERGII DODA! - KONKURS Z CISOWIANKĄ

Sprawdź jak zadbać o organizm z pomocą wody i pokaż na fotce jak świętujesz przekroczenie survivalowej mety z Cisowianką! Do zgarnięcia ROCZNY ZAPAS WODY od naszego Partnera!

Więcej >>> Mniej...

O dobroczynnych właściwościach i roli wody w organiźmie można się rozpisywać bardzo, bardzo długo - jest materiałem budulcowym (blisko 70% naszego organizmu składa się z wody!), reguluje temperaturę ciała, usuwa toksyny czy poprawia trawienie. Co ważne dla Survivalowców, wzmacnia odporność, usprawnia pracę wielu organów, zapobiega skurczom mięśni i dotlenia organizm. A to oznacza więcej energii i chęci do podejmowania kolejnych wyzwań!

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową, szczególnie podczas uprawiania sportu, dlatego zadbamy o uzupełnienie płynów razem z Cisowianką. Na wszystkich uczestników będą czekać dwa rodzaje butelek Cisowianki - małe, poręczne w punktach nawodnienia na trasie, oraz większe na mecie.

A co powiesz na zaopatrzenie w wodę na CAŁY ROK, by mieć odpowiednią ilość nawodnienia zawsze pod ręką? W naszym konkursie masz szansę zgarnąć ROCZNY ZAPAS WODY CISOWIANKA!

Zasady są proste:
1. Wpadnij na Survival Race 21 lub 22 września 2019 we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka.
2. Strzel sobie fotę, na której pokażesz jak świętujesz ukończenie biegu razem z Cisowianką. Na zdjęciu musi pojawić się butelka wody Cisowianka, ale to jedyny warunek - resztę pozostawiamy Twojej wyobraźni!
3. Prześlij zdjęcie konkursowe poprzez >> FORMULARZ << najpóźniej do 27 września.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik akceptuje >> REGULAMIN KONKURSU <<.Jak prawidłowo nawadniać się podczas biegu?
Musisz zdiagnozować własny organizm. Nie martw się jednak, nie będzie to wymagało wizyty u lekarza specjalisty, ponieważ z pomocą przyjdzie Twoje własne doświadczenie! Najważniejszym aspektem związanym z dostarczeniem napojów przed, podczas i po treningach jest słuchanie własnego ciała. Może to brzmieć banalnie, ale jeżeli masz już kilka treningów za sobą to wieszm o czym piszemy. Musisz zdać sobie sprawę, jak Twój organizm działa, jak reaguje na różne napoje i kiedy należy je dostarczać.

Sposobów na uzyskanie jak najlepszych wyników podczas biegania i nie wyrządzenie szkód dla swojego organizmu jest prawdopodobnie tyle ile samych Survivalowców - tysiące. Jeżeli masz własne przyzywczajenia do sposobu nawadniania podczas wysiłku fizycznego, to nie jest dobry czas, aby je zmieniać. Organizm nie lubi radykalnych zmian w krótkim okresie czasu. Warto się jednak zastanowić nad udoskonalaniem tego aspektu! Nie polecamy na pewno napojów gazowanych i mocno słodzonych, które mogą spowodować u was skutek odwrotny do pożądanego. Warto postawić na zaufane napoje, charakteryzujące się dobrą przyswajalnością, a więc posiadające pH zbliżone do pH krwi.

Survival Race można sklasyfikować jako trening interwałowy, ze względu na zmienną intensywność wysiłku podczas trwania całego biegu. Podczas biegu interwałowego na średnim dystansie będziesz potrzebować sporego zapasu wody i elektrolitów. Wypicie dodatkowej ilości wody na kilka godzin przed startem to dobry pomysł, tak samo jak pożywne śniadanie. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem, warto jeszcze w fazie treningów sprawdzić, ile Twój organizm traci płynów podczas biegu na wybranym dystansie.

Aby to ocenić dokładniej niż przy użyciu aplikacji na smartphonie, polecamy klasycznie zważyć się przed i po biegu. Odejmij wagę po biegu od wagi przed. Dodaj do wyniku ilość wypitych płynów (zakładając, że 1 litr to 1 kilogram). Jeśli waga wskazuje 0,5 kg mniej po wypicu 0,5 litra wody, całkowita utrata płynów wyniosła 1 litr. Aby określić ilość płynów, którą powinno się pić co kwadrans, podziel swoją godzinną utratę płynów przez 4 (w powyższym przykładzie będzie to 250 ml). Jak odwołać się z tym wynikiem do biegania przy wysokich temperaturach i wilgotności powietrza? Dodaj do ilości wypoconych płynów około 30-40% z pierwszego wyniku! Właśnie masz za sobą swój pierwszy “test wodny” - czas go teraz wykorzystać w praktyce podczas Survival Race!

Survival Race KIDS: MAPA I NAJWAŻNIEJSZE INFO wroclawskiej edycji!

Survival Race KIDS: MAPA I NAJWAŻNIEJSZE INFO wroclawskiej edycji!

Sprawdź mapę i najważniejsze informacje przed startem Twojego dziecka.

Więcej >>> Mniej...

>> NIEZBĘDNIK SURVIVAL RACE KIDS << - najważniejsze informacje dotyczące biegu dla dzieci Survival Race KIDS we Wrocławiu.

ADRES: Tor Survival Race KIDS oraz Biuro Zawodów KIDS będzie znajdować się na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych “Morskie Oko” przy ul. Fryderyka Chopina 27A (51°07'27.5"N 17°05'14.5"E). W pobliżu będzie znajdować się również Sklep Stacjonarny, w którym będzie można zakupić dodatkowe bilety na start w Survival Race KIDS, dziecięce koszulki oraz inne gadżety.

PARKING: Zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego. Chcesz podjechać pod samo wydarzenie? Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni samochodów elektrycznych Vozilla! Dowiedz się więcej o >> STREFIE PARKOWANIA VOZILLA <<.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ: Tramwaje linii 9, 17 i 33 (przystanek “Chopina”).

▶ ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH - BIURO ZAWODÓW DLA DZIECI
Pakiety startowe można odebrać w Biurze Zawodów KIDS, które będzie się znajdować na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych "Morskie Oko" przy ul. Fryderyka Chopina 27A i będzie czynne:
- w SOBOTĘ, 21 WRZEŚNIA >> godz. 09.00 - 16.00
- w NIEDZIELĘ, 22 WRZEŚNIA >> godz. 09.00 - 16.00

CO POTRZEBUJESZ, BY ODEBRAĆ PAKIET DLA DZIECKA?
- DOWÓD OSOBISTY
(dane muszą być zgodne z danymi podanymi w systemie online podczas zapisów!)
- ZGODĘ NA UDZIAŁ DZIECKA (możesz ją >> POBRAĆ << i wypełnić wcześniej lub uzupełnić na miejscu)

ODBIÓR PAKIETU PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ
Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego swojego dziecka osobiście, a w systemie widnieją Twoje dane, osoba odbierająca pakiet musi posiadać:
- ZGODĘ NA UDZIAŁ DZIECKA >> TUTAJ <<
- UPOWAŻNIENIE ODBIORU PAKIETU >> TUTAJ <<

Więcej informacji znajdziesz w NIEZBĘDNIKU KIDS.

MAPA I NAJWAŻNIEJSZE INFO przed startem SR we Wrocławiu!

MAPA I NAJWAŻNIEJSZE INFO przed startem SR we Wrocławiu!

Sprawdź mapę tegorocznej edycji SR i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed startem.

Więcej >>> Mniej...

>> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA << - wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wrocławskiej edycji Survival Race.

>> NIEZBĘDNIK SR KIDS << - najważniejsze informacje dotyczące biegu dla dzieci Survival Race KIDS we Wrocławiu.


▶ ADRES: ul. Fryderyka Chopina 27, 50-001 Wrocław (51°07'23.3"N 17°04'56.0"E).
PARKING: Zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego. Chcesz podjechać pod samo wydarzenie? Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni samochodów elektrycznych Vozilla! Dowiedz się więcej o >> STREFIE PARKOWANIA VOZILLA <<.
DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ: Tramwaje linii 9, 17 i 33 (przystanek “Chopina”).

▶ MAPA
Mapkę survivalowego miasteczka możesz zobaczyć >> TUTAJ <<. Są na niej zaznaczone najważniejsze punkty - strefy startu i mety, Biuro Zawodów, Sklepy, przebieralnie czy prysznice.

▶ OŚWIADCZENIA I ZGODY
OBOWIĄZKOWE oświadczenie uczestnika, upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią czy zgodę rodzica znajdziesz >> TUTAJ <<.

▶ ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH - BIURO ZAWODÓW DLA DOROSŁYCH
PAMIĘTAJ, by jak najszybciej uzupełnić swoje dane osobowe w profilu uczestnika!
Biuro Zawodów Survival Race będzie znajdować się w białym namiocie kortów tenisowych przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu i będzie czynne:
- w SOBOTĘ, 21 września w godzinach 7:15 - 19:00,
- w NIEDZIELĘ, 22 września w godzinach 7:00 - 13:30.

CO POTRZEBUJESZ, BY ODEBRAĆ PAKIET?

- DOWÓD OSOBISTY - dane muszą być zgodne z danymi podanymi w systemie online podczas zapisów!
- OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - możesz je >> POBRAĆ << i wypełnić wcześniej lub uzupełnić na miejscu (oświadczenie dla serii LEGEND >> TUTAJ <<).

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE STARTUJĄCE NA DYSTANSIE JUNIOR:
Jeśli startujesz w formule dla dorosłych, ale nie jesteś osobą pełnoletnią, by wystartować w Survival Race dla dorosłych musisz mieć podpisaną przez opiekuna prawnego ZGODĘ NA UDZIAŁ >> TUTAJ <<.

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ:
Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście, może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada:
- ksero Twojego dokumentu tożsamości,
- podpisane przez Ciebie OŚWIADCZENIE >> TUTAJ <<,
- podpisane przez Ciebie UPOWAŻNIENIE ODBIORU >> TUTAJ <<.

▶ UBEZPIECZENIE
Pakiet startowy nie obejmuje ubezpieczenia. Możesz ubezpieczyć się indywidualnie - polecamy dedykowane Ubezpieczenia Dla Aktywnych:
21 września, dystanse STARTER i MACHINE: ubezpieczenie Survival Race Wrocław 21.09.2019
22 września, dystans WARRIOR: ubezpieczenie Survival Race Wrocław 22.09.2019

▶ PRZEBIERALNIE, PRZECHOWALNIE, PRYSZNICE
Swoje rzeczy zostawisz w bezpłatnej przechowalni (niestrzeżonej) lub DEPOZYCIE (płatnym 5 zł). Przebieralnie i prysznice będą się znajdować niedaleko strefy mety.

CHIP POMIAROWY - otrzymasz go razem z pakietem startowym. Chip należy przymocować przed startem do buta. Pamiętaj, by po skończonym biegu zwrócić go obsłudze!

▶ SURVIVAL RACE KIDS
Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? PAMIĘTAJ, by w profilu uzupełnić dane osobowe osoby dorosłej/ opiekuna prawnego, nie dziecka!
Wypełnij także OŚWIADCZENIE, które znajdziesz >> TUTAJ <<.

Biuro Zawodów SR KIDS, w którym odbierzesz pakiet startowy dla dziecka, znajduje się przy torze dla dzieci, na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych "Morskie Oko" przy ul. Fryderyka Chopina 27A.

  • SOBOTA, 21 WRZEŚNIA >> godz. 09.00 - 16.00

  • NIEDZIELA, 22 WRZEŚNIA >> godz. 09.00 - 16.00

CO POTRZEBUJESZ, BY ODEBRAĆ PAKIET DLA DZIECKA?

- DOWÓD OSOBISTY (dane muszą być zgodne z danymi podanymi w systemie online podczas zapisów!)
- OŚWIADCZENIE (możesz je >> POBRAĆ << i wypełnić wcześniej lub uzupełnić na miejscu)

ODBIÓR PAKIETU KIDS PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ
Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego swojego dziecka osobiście, a w systemie widnieją Twoje dane, osoba odbierająca pakiet musi posiadać:
- ZGODĘ NA UDZIAŁ DZIECKA >> TUTAJ <<
- UPOWAŻNIENIE ODBIORU PAKIETU >> TUTAJ <<

Więcej informacji znajdziesz w NIEZBĘDNIKU KIDS.

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2019!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2019!

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race 2019.

Więcej >>> Mniej...

UCZESTNIK SURVIVAL RACE 2019:
Podczas odbioru pakietu startowego w Biurze Zawodów zostaniesz poproszony o oświadczenie, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji Regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność.

Biuro Zawodów we Wrocławiu będzie się znajdować na terenie kąpieliska MORSKIE OKO, w białym namiocie kortów tenisowych przy ul. Chopina 27 i będzie czynne:
w SOBOTĘ, 21 września w godzinach 7:15 - 19:00,
w NIEDZIELĘ, 22 września w godzinach 7:00 - 13:30.

Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

SERIA LEGEND 2019:
Jeżeli startujesz w pierwszej fali LEGEND na dowolnym dystansie, wypełnij poniższe oświadczenie:
OŚWIADCZENIE LEGEND ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.
THE ENGLISH DECLARATION FOR THE LEGEND SERIES CAN BE FOUND >> HERE <<.

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ:
Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście, może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada:
▶ podpisane przez Ciebie OŚWIADCZENIE >> TUTAJ <<,
▶ podpisane przez Ciebie UPOWAŻNIENIE ODBIORU >> TUTAJ <<.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE (dystans JUNIOR):
Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią, by wystartować w Survival Race dla dorosłych będą Ci dodatkowo potrzebne:
▶ ksero dokumentu tożsamości Twojego opiekuna prawnego,
▶ podpisana przez opiekuna prawnego ZGODA NA UDZIAŁ >> TUTAJ <<.

SURVIVAL RACE KIDS
BIURO ZAWODÓW KIDS znajduje się w innym miejscu - przy torze dla dzieci, na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych "Morskie Oko" . Będzie działać w dni wydarzenia w godzinach:

  • SOBOTA, 21 WRZEŚNIA >> godz. 09.00 - 16.00

  • NIEDZIELA, 22 WRZEŚNIA >> godz. 09.00 - 16.00

CO POTRZEBUJESZ, BY ODEBRAĆ PAKIET DLA DZIECKA?

- DOWÓD OSOBISTY (dane muszą być zgodne z danymi podanymi w systemie online podczas zapisów!)
- OŚWIADCZENIE (możesz je >> POBRAĆ << i wypełnić wcześniej lub uzupełnić na miejscu)

ODBIÓR PAKIETU KIDS PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ
Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego swojego dziecka osobiście, a w systemie widnieją Twoje dane, osoba odbierająca pakiet musi posiadać:
- ZGODĘ NA UDZIAŁ DZIECKA >> TUTAJ <<
- UPOWAŻNIENIE ODBIORU PAKIETU >> TUTAJ <<

Razem z marką TOŁPA zatroszczymy się o pielęgnację skóry męskiej części Survivalowców!

Razem z marką TOŁPA zatroszczymy się o pielęgnację skóry męskiej części Survivalowców!

Dowiedz się, jak zadbać o siebie z naturalnymi kosmetykami, które otrzymasz w pakiecie startowym.

Więcej >>> Mniej...

Tołpa to "mała wielka pielęgnacja" - bo suma codziennych, drobnych ale przemyślanych czynności daje duży efekt! Powinni o tym pamiętać wszyscy Survivalowcy, szczególnie po biegu, podczas którego narażają skórę na zanieczyszczenia i otarcia. Z pomocą przyjdą naturalne kosmetyki, których głównym składnikiem jest torf - wzmacniający odporność, przyspieszający regenerację i poprawiający kondycję skóry.

Sprawdźcie jak w trzech prostych krokach zadbać o codzienną pielęgnację z kosmetykami Tołpa.

ZASADA TRZECH KROKÓW:

1. OCZYSZCZANIE - może mężczyźni nie stosują makijażu, ale tak samo gromadzą na skórze zanieczyszczenia: pot, łój, kurz itp. I tak samo jak myją zęby pastą do zębów, powinni umyć skórę twarzy odpowiednio dobranym produktem.

2. PIELĘGNACJA PO GOLENIU - skóra po goleniu potrzebuje odpowiedniego wsparcia – balsamu. Zregeneruje mikrouszkodzenia, zadba o właściwe nawilżenie skóry i przygotuje ją do przyjęcia kolejnych kosmetyków.

3. ODBUDOWA I REGENERACJA - wybierz odpowiedni krem, który nawilży, ochroni i zregeneruje skórę. Zwróć uwagę na oznaczenia wieku umieszczone na kartonikach kremów, ale nie traktuj ich tak kategorycznie. Ponieważ Twoja skóra nie zawsze wygląda na tyle lat, ile sugerowałby wiek.


Zarost lub broda mogą pokrywać nawet do 30% powierzchni twarzy. Dlatego ważne jest, aby właściwie o nią dbać.

Kosmetyki Tołpa z linii BARBER, które znajdziecie w pakietach startowych, oczyszczają brodę z zanieczyszczeń czy pozostałości kosmetyków do stylizacji oraz nawilżają ją i wzmacniają poprzez odżywienie włosów i regenerację naskórka. Taka pielęgnacja przyda się każdemu Survivalowcowi!

Tarczyński Partnerem Strategicznym Survival Race 2019!

Tarczyński Partnerem Strategicznym Survival Race 2019!

Wpadnijcie we Wrocławiu do strefy aktywności MeatLovers i zagrajcie w futbol amerykański z Panthers Wrocław!

Więcej >>> Mniej...

Nasz nowy Partner Strategiczny - marka TARCZYŃSKI - podczas wielkiego finału szóstego sezonu zadba nie tylko o Wasze podniebienia, ale zaspokoi także głód wrażeń! W survivalowym miasteczku pojawi się nowa strefa aktywności - i dla dużych, i dla małych Survivalowców!

Strefa aktywności marki Tarczyński to miejsce pełne pysznego jedzenia i atrakcji dla całej rodziny. Odwiedzający strefę mogą skosztować autorskich hot-dogów prosto z firmowego food trucka Meatlovers, które przygotowane są z parówek z szynki z nowej linii produktów Tarczyński Naturalnie. Oprócz dobrej szamy czeka na Was sporo atrakcji - będziecie mogli zagrać w futbol amerykański z Mistrzami Polski Panthers Wrocław, odpocząć w strefie relaksu czy wziąć udział w konkursie fotograficznym, a zabawę z najmłodszymi uczestnikami rozkręcą Gryzzale!

Sprawdźcie co będzie się działo w strefie marki Tarczyński: >> VIDEO <<.
Widzimy się już 21 i 22 września na terenie kąpieliska Morskie Oko we Wrocławiu!
WROCŁAW: Gigantyczna poducha do skoków z wysokości!

WROCŁAW: Gigantyczna poducha do skoków z wysokości!

Poczuj się jak prawdziwy kaskader na SnowboardAirBag!

Więcej >>> Mniej...

Pora podkręcić atmosferę przed biegowym wyzwaniem! W survivalowym miasteczku we Wrocławiu pojawi się nowa atrakcja szóstego sezonu - wielka, dmuchana poducha do ekstremalnych skoków!

Na SnowboarAirBag będą mogli skoczyć wszyscy chętni z wysokości aż 6,5 metra! Porządna dawka adrenaliny dla dużych dzieci gwarantowana!

Sprawdź jakie ewolucje w powietrzu można wykonać, skacząc na naszą poduchę: >> VIDEO <<.

Łączymy siły z klubem X-Demon!

Łączymy siły z klubem X-Demon!

Ekipa z wrocławskiej miejscówki zadba o dobre brzmienia podczas Survivalu, a tydzień później zaprasza na oficjalne after party!

Więcej >>> Mniej...

Najlepszą motywacją do działania jest muzyka, o którą w tym roku w survivalowym miasteczku zadba ekipa z X-Demon - Wrocław! Do walki zagrzeją Was brzmienia serwowane przez DJ-ów z najbardziej imprezowej miejscówki na mapie Wrocławia.

Nie zabraknie niespodzianek - w pakietach startowych znajdziecie dodatkowe fanty, a na trasie zmierzycie się z klubową przeszkodą!

Po wrocławskiej edycji biegu z przeszkodami wypocznijcie i zbierajcie siły na porządne cardio na parkiecie! Na zakończenie szóstego sezonu Survival Race planujemy całonocne spalanie kalorii przy klubowych brzmieniach, serwowanych przez berlińskiego DJ-a Marc van Linden.

Nie zapomnijcie o uzupełnianiu płynów - tym razem zamiast wody polecamy specjalne, survivalowe drinki na barze!

Zbierajcie ekipę i wpadajcie świętować razem z nami - dołączcie do >> WYDARZENIA <<.

Wstęp: +21
Rezerwacja loży: www.wroclaw.xdemon.pl

Widzimy się w X-Demonie w sobotę, 28 września - to będzie GRUBE zakończenie szóstego sezonu!

Darmowe bilety i "Światłowód" od MOICO!

Darmowe bilety i "Światłowód" od MOICO!

Złap bilet na Survival Race od naszego Partnera i zmierz się z przeszkodą pod szyldem MOICO.

Więcej >>> Mniej...

Po raz kolejny Partnerem wrocławskiej edycji miejskiego biegu z przeszkodami został najnowocześniejszy dostawca mediów domowych w Polsce - MOICO!

Na facebookowym profilu MOICO macie szansę zgarniąć darmowy pakiet startowy - nie przegapcie konkursu!

Na survivalowej trasie także nie zabraknie akcentu od naszego Partnera - znany wszystkim Survivalowcom "Wyścig szczurów" zamieni się w szóstym sezonie w "Światłowód"! Czy uda się Wam pokonać ten tunel z prędkością światła?!

Przypominamy też, że dla wszystkich uczestników szóstego sezonu Survival Race przygotowaliśmy specjalną promkę, w której można zgarnąć miesiąc szybkiego internetu za free! Akcja trwa aż do startu wrocławskiego biegu, czyli do 21 września. Wystarczy, że przyjdziecie lub zadzwonicie do Biura Obsługi Klienta MOICO przy ul. Kościuszki we Wrocławiu i przedstawicie numer survivalowej grupy, do której należycie.

Regulamin akcji promocyjnej znajdziecie TUTAJ.

WROCŁAW: Ubezpiecz się na Survival Race 2019!

WROCŁAW: Ubezpiecz się na Survival Race 2019!

Dobiegnij bezpiecznie do mety - sprawdź ofertę polisy dla aktywnych na start we wrocławskiej edycji biegu z przeszkodami.

Więcej >>> Mniej...

Stawiamy na bezpieczeństwo i wierzymy, że wszyscy przekroczą metę cali i zdrowi (ale brudni!). Lepiej jednak „dmuchać na zimne”! Razem z naszym partnerem Ubezpieczenia dla Aktywnych przygotowaliśmy dedykowane polisy dla wszystkich Survivalowców, którzy podejmą biegowe wyzwanie we wrześniu w stolicy Dolnego Śląska. Zyskaj spokój i pewność, dzięki którym skupisz się na zabawie i osiągnięciu wyniku.

Oferta ubezpieczenia wariancie Standard Plus podzielona jest w zależności od dnia, w którym uczestnik bierze udział. Można je wykupić najpóźniej na dzień przed startem - jeśli biegniesz w sobotę (3 i 12 km), możesz kupić ubezpieczenie w piątek. Jeżeli startujesz w niedzielę (6 km), opcja wykupienia polisy będzie dostępna do soboty włącznie.

>> 21 WRZEŚNIA (sobota), dystanse STARTER i MACHINE: >> UBEZPIECZENIE <<
>> 22 WRZEŚNIA (niedziela), dystans WARRIOR: >> UBEZPIECZENIE <<

Polisa zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku, w razie którego świadczenie pieniężne umożliwi Ci podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji oraz szybszego powrotu do aktywności.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia znajdują się na stronie OWU NNW SPORT.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl