Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

O biegu

Miejski bieg z przeszkodami Survival Race powróci w 2020 roku z VII sezonem!

Survival Race to wydarzenia pełne adrenaliny i emocji, jakie towarzyszą zawodnikom przy pokonywaniu spektakularnych przeszkód! Ale formuła Survivalu to nie tylko ekstremalne biegi - to dwudniowe festiwale sportowe, z masą atrakcji dla kibiców oraz torami dla dzieciaków.

Lubisz wyzwania, chcesz sprawdzić swoją sprawność i siłę charakteru? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy Survival Race.

Możesz startować samodzielnie lub razem ze swoją ekipą!

CO NOWEGO VII SEZONIE?

Co roku nabywamy nowych doświadczeń, uczymy się i słuchamy Was, by podnosić jakość naszych wydarzeń. Siódmy sezon to dla nas mobilizacja, by zaskoczyć Was organizacją na najwyższym poziomie. Czego możecie się spodziewać?

 • Nowe, nieszablonowe trasy, które zaskoczą Was nowymi rozwiązaniami;
 • Czekać na Was będą bogate pakiety startowe;
 • Przygotujemy nowe, ulepszone przeszkody oraz niespodzianki na trasie biegu;
 • Rozrosną się miasteczka Survivalu, by zapewnić większą ilość atrakcji oraz strefy do relaksu po biegu;
 • Rozbudowana i udoskonalona strefa SR KIDS z nowymi torami i przeszkodami dla najmłodyszch.

Dlaczego warto?

 • Na trasie możesz poznać świetnych ludzi i wzajemnie sobie pomagać;
 • Sprawdzisz swoje możliwości podczas pokonywania wielu różnorodnych przeszkód;
 • Będziemy motywować Ciebie i Twoją ekipę do treningów przez cały rok;
 • Atrakcyjne nagrody dla najszybszych oraz konkursy w różnych kategoriach;
 • Dodatkowe atrakcje w miasteczku startowym w cenie biletu;
 • Pakiety startowe z wysokiej jakości koszulkami i bonusami od Sponsorów / Partnerów;
 • Gwarancja niesamowitych wspomnień uwieńczonych na fotach;
 • Ogromna satysfakcja po ukończeniu da Ci kopa do dalszych treningów!

Dla kogo?

Nasze wydarzenia przygotowujemy tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

 • DZIECIAK - daj mu się wyżyć i uwalić w błocie jak należy;
 • AMATOR - nie biegasz, nie trenujesz, nie jesteś pewien? Dawaj na 3 km! Najlepiej z ekipą >> petarda gwarantowana;
 • MANIAK SPORTU - zafunduj sobie nowe wyzwanie i motywację do treningów oraz masę satysfakcji z pokonania Survival Race. Sprawdź na co Cię stać - czy dasz radę pokonać wszystkie przeszkody?
 • ZAWODOWY SPORTOWIEC - dla Ciebie mamy specjalną falę LEGEND, gdzie ścigasz się o wypasione nagrody z najlepszymi!
 • KIBIC - zobacz, jak Twój szef, kumpel czy żona czołgają się w błocie z uśmiechem od ucha do ucha. Zrób im foty i przybij piątkę na mecie!

Poziom trudności

Koniec wymówek! 3 poziomy trudności dopasowane są tak, że możesz wystartować nawet jeśli wcale nie trenujesz. Mamy też coś dla twardzieli, którzy lubią przekraczać swoje granice. Wybierz odpowiedni wariant, aby dopasować go do swojej formy:
★ STARTER - 3 km próby z 15 przeszkodami dla początkujących!
★★ WARRIOR - 6 km walki z 30 przeszkodami dla wojowników!
★★★ MACHINE- 12 km piekła z 50 przeszkodami dla najtwardszych!
Pamiętaj, że w grupie motywacja jest znacznie większa! Zbierz ekipę, razem zgarnijcie zniżkę na bilety i wspólnie motywujcie się do treningów.

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie ze wszystkimi przeszkodami? Jeśli któraś okaże się dla Ciebie za trudna, ciągle możesz ukończyć wyścig! Wystarczy, że wykonasz karę treningową.

Nie masz ukończonych 18 lat, ale chcesz pobiec na dystansie dla dorosłych? Od 16 roku życia możesz podjąć survivalowe wyzwanie, mając pisemną zgodę opiekuna prawnego (wzór do pobrania TUTAJ) oraz będąc na wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej.

Historia

W 2020 roku czeka nas epicki sezon - już po raz siódmy rzucamy Ci wyzwanie! Pierwszy Survival Race odbył się w 2014 roku we Wrocławiu i od tego czasu organizujemy największe miejskie biegi z przeszkodami w Polsce. W 2018 roku ustanowiliśmy rekord uczestników - łącznie było ich blisko 19 tysięcy! Z każdym sezonem uczymy się czegoś nowego i zbieramy cenne doświadczenie w organizacji biegów z przeszkodami. Intensywnie pracujemy, aby co sezon zaskakiwać nowymi trasami oraz lepszą organizacją. Mamy zasadę, która mówi, że organizujemy takie wydarzenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć!

Zobacz jak zmieniliśmy się przez ostatnich pięć sezonów!

>>Survival Race 2014<<

>>Survival Race 2015<<

>>Survival Race 2016<<

>>Survival Race 2017<<

>>Survival Race 2018<<

>> Survival Race 2019<<

Cennik

Im wcześniej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz za bilet - ceny rosną z każdym miesiącem.

Dodatkowo cena będzie jeszcze niższa, jeśli wystartujesz ekipą! Zbierz znajomych i wspólnie zapiszcie się na Survival Race. Im większa drużyna, tym większy rabat.

 • od 5 osób: zniżka 10 zł od osoby;

 • od 10 osób: zniżka 15 zł od osoby;

 • od 20 osób: zniżka 20 zł od osoby.

Twoja ekipa liczy ponad 30 osób? Wynegocjuj jeszcze lepszą cenę! Dodatkowo zmotywujemy Twoją drużynę podczas rozgrzewki oraz nagrodzimy certyfikatem i szampanem na mecie! Umożliwiamy wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności. Napisz po ofertę specjalną na: dlafirm [at] survivalrace.pl

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl