Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 • O Survival Race

 • Czym jest Survival Race?

  Kiedy w nazwie wydarzenia pada słowo “SURVIVAL”, wiedz, że na pewno będzie się działo! Survival Race to pełne adrenaliny i emocji wydarzenie, podczas którego uczestnicy pokonują przeszkody na specjalnie zaprojektowanym torze. Jednak formuła Survival Race to nie tylko biegi z przeszkodami - to dwudniowy festiwal sportowy z masą atrakcji dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj nasze wydarzenie bliżej!

 • Gdzie i kiedy odbywa się Survival Race? Czy to impreza cykliczna?

  Tak, Survival Race jest imprezą cykliczną - w 2020 widzimy się już po raz siódmy! W 2019 widzieliśmy się podczas dwóch imprez dla dorosłych: 1-2 czerwca świętowaliśmy początek sezonu w Poznaniu, a następnie 21-22 września wielki finał we Wrocławiu!

 • Ile muszę mieć lat, żeby wziąć udział w Survival Race?

  Jeżeli masz ukończone 18 lat, wystarczy, że zalogujesz się na naszej stronie internetowej i zakupisz start na wybrane wydarzenie. Możesz też wziąć udział na trasie dla dorosłych na dystansie JUNIOR 3 km, jeśli masz 14-16 lat, lub na dowolnym dystansie dla dorosłych, jeżeli masz ukończone 16 lat, a Twoi rodzice lub opiekunowie prawni podpiszą odpowiednią zgodę na Twój udział.

  Dla młodszych (pomiędzy 3 a 13 rokiem życia) przygotowaliśmy Survival Race KIDS.

 • Nigdy nie brałam/em udziału w biegu z przeszkodami. Czy to dla mnie?

  Nie przekonasz się, póki nie spróbujesz! Nasze wydarzenia przygotowujemy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Trzy poziomy trudności różniące się długością i ilością przeszkód pozwolą Ci wystartować bez względu na predyspozycje, poziom swojego przygotowania czy stan portfela. Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę - jeżeli któraś przeszkoda okaże się dla Ciebie za trudna, możesz ją ominąć przez wykonanie karnego zadania (burpees - komenda “padnij-powstań”).

 • Zastanawiam się nad wyborem dystansu. Jaki będzie dla mnie najlepszy?

  Zróżnicowane długości dystansu pozwolą sprawdzić się zarówno sportowym maniakom, jak i amatorom. Nie biegasz, nie trenujesz i nie jesteś pewien? Wybierz dystans STARTER - 3 km z 15 przeszkodami. Regularnie ćwiczysz i chcesz znaleźć odskocznię od poprzednich treningów? Sprawdź dystans WARRIOR z 6 km i 30 przeszkodami. Dla prawdziwych sportowych maniaków, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości, przygotowaliśmy dystans MACHINE (12 km i 50 przeszkód).

 • Do kiedy można zapisywać się na Survival Race? Czy ilość miejsc jest ograniczona?

  Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Im szybciej zdecydujesz się na zapis, tym lepiej. Po pierwsze, z każdym kolejnym miesiącem cena biletów rośnie. Po drugie, każda fala (godzina) startu ograniczona jest ilością uczestników, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i komfort biegu. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

 • W jaki sposób mogę sprawdzić, czy zostały jeszcze wolne miejsca na Survival Race?

  Jeżeli formularz zgłoszeniowy jest aktywny, oznacza to, że zapis online jest jeszcze możliwy. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Po wyborze odpowiedniego miasta i dystansu ukażą Ci się dostępne godziny. Po najechaniu kursorem na interesującą Cię godzinę wyświetli się dokładna ilość wolnych miejsc w tych fali.

 • Gdzie mogę się zapisać na Survival Race? Jaka jest cena za start?

  Zapisu dokonasz tylko przez naszą stronę internetową www.Survivalrace.pl, w zakładce "ZAPISZ SIĘ". Cena zależy od dystansu oraz terminu, w którym się zapisujesz. Aktualny cennik możesz znaleźć na stronach poszczególnych wydarzeń.

 • Czym jest fala startu?

  Fala startu to nic innego jak grupa osób startujących o odpowiedniej godzinie. Fala ograniczona jest ilością osób, aby zapewnić startującym jak największe bezpieczeństwo i komfort.

 • Vouchery i kody rabatowe

 • Dostałam/em w prezencie voucher na start w Survival Race. W jaki sposób mogę go wykorzystać?

  Na voucherze prezentowym powinien znajdować się kod umożliwiający zapis na Survival Race. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ” na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod aktywacyjny z vouchera. System po jego zatwierdzeniu powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości 100% wysokości biletu.

 • Wygrałam/em w konkursie start w Survival Race. W jaki sposób mogę skorzystać z wygranej?

  Skontaktuj się z Organizatorem konkursu. Najpewniej otrzymasz kod aktywacyjny zapis na naszej stronie internetowej. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ” na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod aktywacyjny z vouchera. System po jego zatwierdzeniu powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości 100% wysokości biletu.

 • Posiadam kod rabatowy. Jak mogę go wykorzystać?

  Miejsce na wpisanie kodu rabatowego znajduje się w podsumowaniu zamówienia. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ” na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod. System po jego zatwierdzeniu powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości przypisanej kodowi. Jeżeli chcesz dołączyć do istniejącej drużyny, najpierw dokonaj zapisu z kodem, a następnie skorzystaj z opcji dołączenia do innej grupy.

 • Seria LEGEND

 • Czym jest fala LEGEND? Czym różni się od zwykłej fali?

  Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium oraz atrakcyjne nagrody. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Zapisać może się każdy zgodnie z wolnymi miejscami. Liczba miejsc w fali jest ograniczona!

 • Czy żeby zapisać się do fali LEGEND muszę spełnić określone warunki?

  Do fali LEGEND może zapisać się każdy z wolą walki o podium i nagrody. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że uczestników tej fali obowiązują inne niż pozostałych zasady. Przede wszystkim, nie możesz ominąć żadnej przeszkody i musisz pokonać je samodzielnie. Wszystkie zasady poznasz tutaj: https://survivalrace.pl/wydarzenia/legend/#!charakterystyka.

 • Przygotowania do startu

 • W jaki sposób przygotować się do startu w Survival Race?

  Musisz wytrwale trenować wszystkie partie ciała. Chcesz dowiedzieć się, jakie ćwiczenia pomogą pokonać Ci przeszkody? Sprawdź “Przewodnik po przeszkodach”: https://survivalrace.pl/info/spolecznosc/przygotuj-sie/poznaj-przewodnik-po-przeszkodach-i-przygotuj-sie-do-startu/! Zerknij też na przygotowany przez nas darmowy plan treningowy do wykonywania w domu, który znajdziesz w zakładce “PRZYGOTUJ SIĘ”. Potrzebujesz jeszcze dawki motywacji? Wbijaj na naszego Facebooka oraz Grupę Trójkąta Mocy!

 • Czy mogę gdzieś sprawdzić, jakie przeszkody przypisane są do konkretnego dystansu?

  Wszystkie nasze przeszkody możesz znaleźć w zakładce “Przeszkody”. Wybierając przeszkody do danego dystansu zwracamy uwagę na jej trudność w pokonaniu. Pamiętaj też, że nie masz obowiązku pokonywania każdej przeszkody - możesz wykonać karne burpees (komenda “padnij-powstań”) i biec dalej.

 • Gdzie znajdę mapę trasy Survival Race?

  Mapę trasy publikujemy na naszej stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia. Podczas Survival Race 2019 we Wrocławiu spotykamy się na terenach zielonych w okolicy kąpieliska “Morskie Oko” - ul. Fryderyka Chopina 27, Wrocław.

 • Ile czasu przed startem najlepiej pojawić się na wydarzeniu?

  Zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu na odbiór pakietu (chwilowo mogą pojawić się kolejki w Biurze Zawodów), przebranie się, pozostawienie rzeczy w przechowalni/depozycie i przygotowanie. 15 minut przed startem rozpoczyna się rozgrzewka w Strefie Startu. Polecamy pojawić się przynajmniej 2h przed biegiem.

 • To będzie mój pierwszy bieg z przeszkodami. Jak się ubrać?

  Załóż wygodny strój z technicznego, oddychającego materiału. Będziesz miał kontakt z wodą, więc unikaj bawełny, żeby nie wyziębić organizmu. Lepiej nie zabieraj ze sobą na trasę plecaka czy saszetki - na trasie 6 i 12 km będzie przynajmniej jeden punkt nawadniania. Przydatną rzeczą będą rękawiczki. Buty muszą trzymać się stopy, więc zwiąż je mocno. Wybierz podeszwę, która umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny bieg po różnych nawierzchniach. Nie ubieraj nowych butów! Przed biegiem trzeba je rozchodzić, żeby nie zrobiły Ci się odciski.

 • Pakiet startowy

 • W jaki sposób mogę odebrać pakiet startowy? Czy jest on wysyłany do domu?

  Nie rozsyłamy pakietów startowych. Można je odebrać osobiście w Biurze Zawodów. Lokalizację i godziny otwarcia Biura podamy bliżej terminu wydarzenia na stronie internetowej.

 • Czy aby wziąć udział w Survival Race muszę podpisać jakieś oświadczenie?

  Standardowo wymagane jest poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wzór Oświadczenia będzie dostępny na naszej stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie zgoda prawnego opiekuna i ksero jego dowodu (tylko do wglądu).

 • Jakie dokumenty będą potrzebne, aby odebrać pakiet startowy?

  Standardowo wymagane jest poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wzór Oświadczenia znajdziesz na naszej stronie bliżej terminu wydarzenia. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie oraz okazanie dokumentu tożsamości (tylko do wglądu) jest warunkiem wydania pakietu startowego. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie zgoda prawnego opiekuna i ksero jego dowodu. Zgodę również znajdziesz na naszej stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia.

 • Jakie są rozmiary koszulek w pakietach startowych? W jaki sposób mogę wpisać swój rozmiar w system?

  Aktualną rozmiarówkę koszulek znajdziesz tutaj: https://survivalrace.pl/info/spolecznosc/aktualnosci/dopasuj-do-siebie-jubileuszowa-koszulke-poznaj-rozmiary-t-shirtow/. Aby otrzymać w pakiecie startowym koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze, musisz zalogować się na swój profil i w edycji danych w kolumnie po lewej stronie wpisać odpowiedni rozmiar koszulki.

 • Czy ktoś inny może odebrać mój pakiet startowy w moim imieniu?

  Tak. Osoba ta będzie musiała pokazać upoważnienie do odbioru pakietu startowego przez osobę trzecią (do pobrania z naszej stron internetowej bliżej terminu wydarzenia) oraz kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu (tylko do wglądu). Odbierając pakiet startowy innej osoby, należy mieć przy sobie również podpisane przez nią Oświadczenie dopuszczające do startu!

 • Czy jedna osoba z drużyny może odebrać wszystkie pakiety jednocześnie?

  Jak najbardziej! Osoba odbierająca pakiety będzie jednak potrzebować zgody pozostałych członków grupy na odbiór pakietów w ich imieniu, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu (tylko do wglądu) oraz podpisane przez nich Oświadczenia. Jeżeli Twoja grupa liczy więcej niż 20 osób, nasz zespół skontaktuje się z Kapitanem Drużyny w celu omówienia sposobu odbioru pakietów.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl