Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WYNIKI SURVIVAL RACE WARSZAWA 2017!

WYNIKI SURVIVAL RACE WARSZAWA 2017!

Sprawdź swój czas podczas Survival Race 2017 w Warszawie. Gratulujemy wszystkim, którzy przekroczyli metę!

Więcej >>> Mniej...

STARTER - DYSTANS 3 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Kwalifikacja OPEN <<

WARRIOR - DYSTANS 6 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Kwalifikacja OPEN <<

MACHINE - DYSTANS 12 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Kwalifikacja OPEN <<

ANIMAL - 24 KM

>> Kwalifikacja OPEN <<


Wyniki drużynowe:
>> STARTER <<

>> WARRIOR <<

>> MACHINE <<

Przyjdź na Survival Race w Warszawie, weź udział w konkursach i zgarnij nagrody!

Przyjdź na Survival Race w Warszawie, weź udział w konkursach i zgarnij nagrody!

Nagrody czekają nie tylko na najszybszych uczestników Survival Race. Sprawdź nasze konkursy VIDEO i FOTO!

Więcej >>> Mniej...

Jesteś filmowcem-amatorem? Nakręć relację z Survival Race 2017 w Warszawie! Najlepsze video zgarnie najnowszy sprzęt naszego Partnera YI Technology, profesjonalną kamerę sportową YI LITE. Nie musisz być uczestnikiem, żeby brać udział w konkursie! Znasz kogoś, kto lubi kręcić? Daj mu znać! Każdy z Was ma szansę pokazać swoimi oczami Survival Race w Warszawie!

>> SZCZEGÓŁY KONKURSU VIDEO <<

Reżyserka odpada? Rusz głową, przebierz się kreatywnie i pokaż swój strój na Facebooku. Zwycięzca zgarnie pół roku za free u Mobile Vikings! Mieliśmy już księdza, Hannibala, baletnice, a nawet Samarę z The Ring! A za kogo Ty się przebierzesz? ;)

>> SZCZEGÓŁY KONKURSU FOTO <<

Start w Survival Race już w tym tygodniu? Przygotuj się odpowiednio!

Start w Survival Race już w tym tygodniu? Przygotuj się odpowiednio!

Nie zrób sobie siary i wystartuj jak trzeba! Sprawdź nasz poradnik i przygotuj się do startu jak na prawdziwego survivalowca przystało.

Więcej >>> Mniej...

Zostało tylko 5 dni! Czy dam radę się przygotować?

Bądźmy szczerzy, jeśli wcześniej nie trenowałeś i nie przygotowywałeś się do biegu, to teraz może być ciężko. Przede wszystkim staraj się nie przetrenować. Wykonuj treningi, które podtrzymają Twoją kondycję, wytrzymałość i siłę, jednak nie nadwyrężą Twojego organizmu - na start musisz być w pełni sił!

Polecamy Ci metodę jaką jest “tapering”, czyli wyostrzanie. Przy pomocy planowo rozłożonego odpoczynku połączonego z intensywnymi treningami uzyskasz wrażenie ulepszenia formy w dniu wyścigu. Według Joe’a Friel (legendarnego trenera sportowców wytrzymałościowych) umiarkowana i zmniejszająca się liczba treningów o wysokiej intensywności w czasie tygodnia przed wydarzeniem owocuje lepszymi wynikami niż całkowity odpoczynek czy powolne lekkie treningi.

W dzień przed startem zadbaj o odpowiednią regenerację organizmu. Wyśpij się i odpocznij.

Co warto zjeść przed biegiem?

Nastał czas na zgromadzenie rezerw energetycznych. Ostatnie kilka dni przed biegiem poświęć na nasycenie mięśni i wątroby lekkostrawną dietą bogatą w węglowodany. Pamiętaj jednak, aby w te dni postawić na znajome potrawy - to nie jest dobry czas na eksperymentowanie i ryzykowanie zatruciem!

Koniecznie nie zapomnij o zjedzeniu śniadania w dniu startu! Niech to będzie coś lekkiego, co nie obciąży Twojego żołądka, ale też energetycznego, by nie zabrakło Ci paliwa przy wysiłku. Małgorzata Sobańska, rekordzistka Polski w maratonie, na trzy godziny przed startem zjada zazwyczaj kawałek białego pieczywa z masłem i dżemem oraz wypija czarną herbatę.

Jak mam się ubrać?

Załóż wygodny strój z technicznego materiału. Będziesz miał kontakt z wodą, więc unikaj bawełny, żeby nie wyziębić organizmu. Materiał powinien być oddychający. Nie ubieraj najnowszej kolekcji prosto ze sklepu, w końcu będziesz tarzać się w błocie! Lepiej nie zabieraj ze sobą na trasę plecaka czy saszetki - obciążą Cię, a na trasie 6 i 12 km będą punkty nawadniania.

Jakie buty będą najlepsze do pokonania przeszkód?

Koniecznie ubierz obuwie sportowe. Buty muszą trzymać się stopy, więc zwiąż je mocno. Wybierz podeszwę, która umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny bieg po różnych nawierzchniach. Nie ubieraj nowych butów! Przed biegiem trzeba je rozchodzić, żeby nie zrobiły Ci się odciski. Do buta będzie trzeba przymocować chip pomiarowy, w taki sposób, aby go nie zgubić.

W jaki sposób założyć chip pomiarowy?

Zamocuj chip do sznurowadła w taki sposób, żeby nie spadł Ci z buta. Zgubiony chip oznacza dyskwalifikację! Rozwiąż but, wyciągnij sznurówkę z “oczka” i przełóż chip. Następnie mocno zawiąż but. Pamiętaj też koniecznie, żeby podczas pokonywania mety stanąć na specjalnej macie! Powinieneś usłyszeć dźwięk rejestracji Twojego czasu i zatrzymania się pomiaru. Jest to bardzo ważne, ponieważ bez tego nie jesteśmy w stanie ująć Cię w kwalifikacji!

Jak rozgrzać się do biegu?

Tym elementem nie musisz się martwić, pomożemy Ci w rozgrzaniu się do startu! Pojaw się o odpowiedniej porze w strefie startu i razem z nami weź udział w rozgrzewce.

Co, jeśli nie uda mi się pokonać którejś przeszkody? Czy podczas biegu mogę liczyć na pomoc innych?

Pamiętaj, świat się nie zawali, jeśli nie uda Ci się wykonać jakiejś przeszkody - zrobisz odpowiednią ilość burpees i lecisz dalej! Graj fair play, nie omijaj przeszkód i pokonuj je zgodnie z zasadami. Gdy będzie Ci potrzebna pomoc - korzystaj! Jesteśmy wielką survivalową rodziną, możesz liczyć na pomoc innego uczestnika. Ty też rozglądaj się, czy ktoś obok Ciebie nie potrzebuje pomocy.

Jest i meta, bieg zakończony! Co teraz?

Dobiegając do mety, nie zatrzymuj się. Zwolnij tempo z biegu do marszu i powoli się zatrzymaj. Rozciągnij się w wolnym tempie, aby uniknąć sztywności mięśni, i pomyśl o uzupełnieniu składników odżywczych w organizmie. Strefa gastro w survivalowym miasteczku czeka. ;) Daj organizmowi czas na zasłużony odpoczynek.

SURVIVAL RACE W WARSZAWIE - najważniejsze informacje!

SURVIVAL RACE W WARSZAWIE - najważniejsze informacje!

Już 17 września startujemy z Survival Race w Warszawie! Sprawdź najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Widzimy się na terenie warszawskiego AWFU, przy ul. Marymonckiej 34. Miasteczko survivalowe znajdziesz na poligonie lekkoatletycznym.

Pierwsza fala startuje o 8.45 (dystans ANIMAL), ostatnia o 13.15 (dystans STARTER). Tor dla dzieci Survival Race KIDS będzie dostępny między 10.00 a 13.20 - godziny startu konkretnych grup dostępne są >> tutaj <<. Do survivalowego miasteczka zapraszamy do godziny 16!Biuro Zawodów czynne będzie 17 września od godziny 08.00 do 13.15. W innym terminie odbiór pakietów startowych jest niemożliwy.
Pamiętajcie, zarezerwujcie dostatecznie dużo czasu na swobodny odbiór pakietu i przygotowanie się do biegu. Najlepiej pojawić się przynajmniej godzinę przed startem. Spóźnialscy nie będą wpuszczani na późniejsze fale!

Pozostałe informację znajdziesz w NIEZBĘDNIKU SURVIVALOWCA. Sprawdź, co zabrać, jakie dokumenty wypełnić i gdzie nas znaleźć!

DOBIEGNIJ BEZPIECZNIE DO METY - Ubezpiecz się z Towarzystwem Europa S.A.

DOBIEGNIJ BEZPIECZNIE DO METY - Ubezpiecz się z Towarzystwem Europa S.A.

Bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów jest niezwykle ważne. Kup odpowiednie ubezpieczenie u naszego Partnera Towarzystwa Europa S.A. i zyskaj spokój, dzięki któremu skupisz się na zabawie i osiągnięciu wyniku.

Więcej >>> Mniej...

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa przygotowało ofertę NNW SPORT - multidyscyplinarne ubezpieczenie obowiązujące na całym świecie i przeznaczone nie tylko dla uprawiających sport amatorów, ale też zawodowców i wyczynowców. Samodzielnie możesz wybrać okres korzystania z ochrony w zależności od potrzeb przez cały rok, jeden sezon lub tylko jednorazowo podczas imprezy sportowej.

W pakiecie standardowym polisa zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku oraz świadczenie wypłacane rodzinie na wypadek śmierci. W razie wypadku świadczenie pieniężne umożliwi Ci podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji, dzięki czemu będziesz mógł szybciej powrócić do aktywności. Pakiet standardowy możesz rozszerzyć o wiele opcji dodatkowych.

NNW Sport możesz kupić >> TUTAJ << w kilku prostych krokach:

Szczegóły oferty oraz wyłączenia indywidualnego ubezpieczenia NNW Sport znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, które znajdziesz >> TU <<. Przedstawione informacje dotyczące prezentowanego produktu ubezpieczeniowego nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oświadczenia i zgody do startu w Survival Race w Warszawie

Oświadczenia i zgody do startu w Survival Race w Warszawie

Survival Race w Warszawie coraz bliżej! Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować.

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

English version: >> HERE <<.


Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie zgoda opiekuna prawnego i ksero jego dowodu. Zgodę znajdziesz >> TUTAJ <<.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś inny, kto posiada odpowiednie upoważnienie do odbioru, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

MULTIKINO PARTNEREM SURVIVAL RACE!

MULTIKINO PARTNEREM SURVIVAL RACE!

"Aktywność" to nasze drugie imię, ale nawet takie sportowe freaki jak my potrzebują choć odrobiny odpoczynku. Co powiecie na wyjście do kina? Multikino zostało właśnie naszym Partnerem!

Więcej >>> Mniej...

Multikino to pierwszy multipleks w Polsce znajdujący się obecnie w 27 miastach Polski. Tak jak bieg z przeszkodami to coś więcej niż tylko bieg, Multikino to coś więcej niż zwykłe kino. Oferuje największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe 2D i 3D, koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery i balet HD oraz wiele więcej, a dzięki jednemu z lepszych wyposażeniu sal kinowych należy do grona światowych liderów kinowej cyfryzacji.

Na nadchodzącą jesień szykuje się dużo dobrych premier filmowych. Warto po zakończeniu sezonu Survival Race 2017 wyciągnąć nogi w wygodnym fotelu sali kinowej i oddać się niesamowitej historii na ekranie. Może skusicie się też na popcorn? ;) Każdy uczestnik Survival Race w Warszawie otrzyma w pakiecie startowym voucher do sieci kin Multikino na dowolny seans 2D! Nasz partner zaprasza Was m.in. na takie nowości jak "Botoks", "Kingsman: Złoty krąg", "Liga sprawiedliwości" czy "Listy do M. 3"! Warto spędzić wieczór w kinie, oj warto!

Ale gorąco! Sprawdź, jak poradzić sobie z upałami

Ale gorąco! Sprawdź, jak poradzić sobie z upałami

Lato w tym roku daje się we znaki! Czekają nas kolejne upalne dni, dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, żeby te wysokie temperatury dało się znieść.

Więcej >>> Mniej...

1 - Nawadniaj organizm!

Regularne picie wody ma wiele zalet. Warto też wypróbować starą żeglarską metodę i wypić gorącą herbatę z solą. Letnie lub ciepłe napoje nie obniżają sztucznie temperatury naszego organizmu (zimne napoje mogą sprawić, że odczujemy gorąco jeszcze bardziej), a sól pomoże zatrzymać wodę w organizmie. Postaraj się zrezygnować z picia kawy i alkoholu.

Sprawdź wodę naszego Partnera >> Jaworowy Zdrój <<.

2 - Nałóż zimny okład!

Nie zawsze mamy możliwość skoku pod zimny prysznic. Możesz go zastąpić zimnymi okładami z wilgotnych ręczników lub zamarzniętej butelki wody. Zamrożoną wodę możesz też nosić ze sobą w ciągu dnia - po rozmrożeniu ugasi pragnienie. Podobne ukojenie da włożenie stóp do zimnej wody lub polanie nią nadgarstków. Warto też umieścić w lodówce wodę w pojemniku z dozownikiem, którą spryskasz twarz i ciało. Na noc polecamy metodę Egipcjan: zastąp kołdrę zwilżonym prześcieradłem lub ręcznikiem. Jeśli nie chcesz zmoczyć materaca, umieść pod wilgotnym prześcieradłem dodatkowy suchy ręcznik.

3 - Naszykuj wcześniej ubranie!

Staraj się wybierać luźne, przewiewne i jasne tkaniny. Zrezygnuj z noszenia metalowych akcesoriów i biżuterii, które mogą się nagrzewać. Nie zapomnij też o zakryciu oczu i głowy - jeśli nie masz czapki, skorzystaj z parasolki. I koniecznie posmaruj się kremem z filtrem chroniącym przed UVA i UVB.

4 - Jedz lekko!

Unikaj smażonego mięsa i ciężkostrawnych, wysokobiałkowych potraw, które zwiększą metaboliczną produkcję ciepła i powodują utratę wody w organizmie. Najlepiej jedz takie dania, które nie wymagają włączania piekarnika czy długiego gotowania - sałatki, warzywa i owoce.

5 - Przygotuj swój pokój!

Nie otwieraj okien i nie wpuszczaj gorącego powietrza do środka. Aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, wystarczy je lekko uchylić. Jeśli nie masz zasłon czy rolet, zasłoń okno prześcieradłem, najlepiej wilgotnym, co obniży temperaturę. Możesz umieścić w pokoju kilka mis z wodą - parowanie wody zmniejszy wrażenie gorąca. Cyrkulację powietrza poprawi też wiatrak. Dla spotęgowania efektu chłodzenia, umieść przed wiatrakiem butelkę z zamrożoną wodą lub miskę z lodem. Powietrze będzie wtedy wilgotniejsze i chłodniejsze.

6 - Ogranicz wysiłek fizyczny!

Brzmi dziwnie, co nie? Nadmierna aktywność w gorące dni może doprowadzić do odwodnienia i osłabienia organizmu. Postaraj się trenować nad ranem lub późnym wieczorem, kiedy powietrze jest lżejsze, a temperatura mniejsza. Gdy tylko czujesz, że upał cię zmęczył, nie odmawiaj sobie czasu na odpoczynek.

ZWYCIĘZCY KONKURSÓW WE WROCŁAWIU

ZWYCIĘZCY KONKURSÓW WE WROCŁAWIU

Zobacz relację VIDEO z wrocławskiego wydarzenia, która zgarnęła blisko tysiąc lajków na Facebooku! Poznaj też uczestnika, który wygrał konkurs na najlepsze przebranie podczas Survival Race 2017 we Wrocławiu.

Więcej >>> Mniej...

Nagrodę główną w konkursie VIDEO, czyli profesjonalną kamerę sportową 4K od YI Technology, zgarnął Paweł Błaszczyk. Film zobaczysz >> TUTAJ <<. Paweł, gratulujemy! W konkursie na przebranie zwyciężył Maciek Witkowski, który cały dystans Survival Race pokonał w garniturze - chapeau bas! Maćku, pół roku za free u Mobile Vikings Polska jest Twoje.

PROBLEMY Z MEDALAMI W SEZONIE 2017

PROBLEMY Z MEDALAMI W SEZONIE 2017

Kochani, otrzymujemy od Was informacje na temat problemów z medalami z Poznania i Wrocławia w tym sezonie. Przepraszamy! Problemy spowodowane są wadą produkcyjną, dlatego organizujemy wymianę każdego uszkodzonego medalu bezpośrednio u Producenta.

Więcej >>> Mniej...

Jeśli Twój medal jest wadliwy, wystarczy, że wypełnisz >> FORMULARZ <<. Producent medali Survival Race 2017 odeśle na wskazany przez Ciebie adres nowy medal.

Zagłosuj na najlepszą relację z Survival Race 2017 we Wrocławiu!

Zagłosuj na najlepszą relację z Survival Race 2017 we Wrocławiu!

Wrocławska edycja Survival Race 2017 była nieziemska i pokazaliście to w licznych zgłoszeniach do konkursu na relację video! Teraz pora wybrać zwycięzcę.

Więcej >>> Mniej...

Zwycięzca konkursu zgarnie profesjonalną kamerę sportową 4K od naszego Partnera, YI Technology.

Liczą się Wasze głosy. Wygra film, który zbierze największą ilość lajków i emocji na Facebooku.


Filmy biorące udział w konkursie:

>> VIDEO 1 <<

>> VIDEO 2 <<

>> VIDEO 3 <<

>> VIDEO 4 <<

>> VIDEO 5 <<

>> VIDEO 6 <<

>> VIDEO 7 <<

>> VIDEO 8 <<

>> VIDEO 9 <<

>> VIDEO 10 <<

>> VIDEO 11 <<

>> VIDEO 12 <<

>> VIDEO 13 <<

>> VIDEO 14 <<

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

Sponsor

https://mobilevikings.pl/pl/

Partnerzy
strategiczni

Partnerzy Strategiczni Survival Race 2017

Patroni
medialni

Patroni Medialni Survival Race 2017