Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

O biegu

Survival Race to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na specjalnie zaprojektowanym torze z różnorodnymi przeszkodami. To rywalizacja z innymi zawodnikami przy genialnej atmosferze pomocy i współpracy, dająca motywacyjnego kopa! Wybierając jeden z trzech dystansów dostosowany do Twoich możliwości, możesz doświadczyć wszystkiego, co w sporcie najpiękniejsze.

Podczas wydarzenia razem z tysiącem zawodników i kibiców znajdziesz wszystko, co zaspokoi Twoje sportowe pragnienia. Zapisać się można tylko online poprzez naszą stronę!

Dlaczego warto?

 • Ulepszone trasy i nowe przeszkody w sezonie 2017;

 • Atrakcyjne nagrody i bogate pakiety startowe;

 • Motywacja do treningów dla Ciebie i całej ekipy;

 • Możliwość sprawdzenia swojej sprawności na różnorodnych przeszkodach;

 • Nawiązanie nowych przyjaźni, wzajemna pomoc między uczestnikami;

 • Duma i chwała wśród licznych kibiców! :)

 • Niezapomniane wspomnienia i ogromna satysfakcja po ukończeniu biegu.

Dla kogo?

Poziom trudności

Nie ma miejsca na wymówki - pięć poziomów trudności dopasowane jest tak, by można było wystartować w biegu bez względu na predyspozycje czy poziom swojego przygotowania. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wariant, aby dopasować go do swojej formy.

★ STARTER - 3 km próby z 15 przeszkodami dla początkujących!

★★ WARRIOR - 6 km walki z 30 przeszkodami dla wojowników!

★★★ MACHINE- 12 km piekła z 50 przeszkodami dla najtwardszych!

★★★★★ ANIMAL - 24 km bitwy o przetrwanie i aż 100 przeszkód dla weteranów!

★★★★★★ MONSTER - 36 km wojny ze słabościami i aż 150 przeszkód dla weteranów!

Pamiętaj, że w grupie motywacja jest znacznie większa! Jeśli przeszkody okażą się dla Ciebie zbyt trudne, ciągle możesz ukończyć wyścig! Wystarczy, że wykonasz karę treningową.

Nagrody i klasyfikacje

Liczy się przede wszystkim zabawa i przekraczanie kolejnych barier! Wiemy jednak, że odpowiednie trofeum potrafi być dobrą motywacją, dlatego w Survival Race walczysz nie tylko o chwałę na mecie.

 • Na mecie otrzymasz oryginalny medal Survival Race 2017! Noś go z dumą!

 • Przygotuj się na tyle, żeby stanąć na podium! Dla trzech najlepszych Kobiet, Mężczyzn i najlepszej Drużyny w każdej z trzech kategorii przygotowaliśmy cenne nagrody od naszych Sponsorów i Partnerów!

 • W 2016 roku łączna pula nagród do wygrania sięgnęła 350 tys. zł!

Historia

Już po raz czwarty rzucamy Ci wyzwanie! Pierwszy Survival Race odbył się w 2014 roku we Wrocławiu. Jak zawsze początki były ciężkie, ale udało się! Od tego czasu organizujemy największe miejskie biegi z przeszkodami w Polsce. W sumie już ponad 30.000 śmiałków zdecydowało się podjąć nasze wyzwanie, jesteśmy dumni z każdego z nich. Z każdym rokiem uczymy sie i zbieramy cenne doświadczenie w organizacji biegów z przeszkodami. Intensywnie pracujemy, aby co roku zaskakiwać nowymi trasami oraz lepszą organizacją.

Cennik

Staramy się utrzymać niskie ceny, tak by stan portfela nie stał się dla nikogo wymówką. Im wcześniej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz za bilet. Warto też startować w grupie, wtedy ceny są jeszcze niższe! Im większa ekipa, tym większy rabat.

 • od 5 osób: zniżka 10 zł od osoby;

 • od 10 osób: zniżka 15 zł od osoby;

 • od 20 osób: zniżka 20zł od osoby.

Twoja ekipa liczy ponad 20 osób? Wynegocjuj jeszcze lepszą cenę! Dodatkowo, zmotywujemy Cię indywidualnym zagrzewaniem do walki przez spikera na rozgrzewce oraz certyfikatem i szampanem czekającym na Twoją drużynę na mecie! Umożliwiamy też wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności. Napisz po ofertę specjalną na dlafirm@survivalrace.pl

CENNIKI SURVIVAL RACE:

DLA DZIECI

Teraz Twoja pociecha też może się ubrudzić - pozwól mu wymieszać się z błotem! Zabierz swoje dziecko na Survival RACE KIDS. To bieg z przeszkodami przygotowany dla uczestników w wieku od 3 do 13 lat. Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód dostosowana jest od grupy wiekowej uczestnika, a więc tor jest całkowicie bezpieczny:

★ Dystans KRASNAL - ok. 700 m trasy z ok. 10 przeszkodami dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat;

★★ Dystans PIRAT - ok. 1 400 m trasy z ok. 10 przeszkodami dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat;

★★★ Dystans NINJA - ok. 2 000 m trasy z ok. 15 przeszkodami dla dzieci w wieku od 11 do 13 lat.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce KIDS >> TUTAJ <<!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

Sponsor

https://mobilevikings.pl/pl/

Partnerzy
strategiczni

Partnerzy Strategiczni Survival Race 2017

Patroni
medialni

Patroni Medialni Survival Race 2017